(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Ін’єкційне лікування хронічної анальної тріщини в Хмельницькому

Анальні тріщини є дефектом анодерми, що провокується механічним травмуванням, а також закрепами, щільним калом, мацераціями, дерматитом та ін. факторами. Хронічні анальні тріщини характеризуються відсутністю загоєння, рецидивами кожні три місяці та появою сторожових поліпів.

Нестерпний біль, спазм і труднощі з актом дефекації – найбільш часті симптоми, які відчувають хворі з анальними тріщинами. Медикаментозне лікування не приносить бажаного результату, оскільки спазм і біль тільки наростають, й відбуваються часті рецидиви. Тому радимо якнайскоріше звернутися до проктолога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Хмельницькому й застосувати передові методи безопераційної терапії ін’єкціями.

Коли використовується ін’єкційне лікування хронічної анальної тріщини

Шкірний покрив анодерми має безліч чутливих нервів, тому навіть найменші ушкодження викликають дискомфорт. У відповідь на біль сфінктер спазмується   рефлекторно.

Під час дефекації спазм псилюється, що призводить що ще більших пошкоджень  анодерми й посилює біль. Ін’єкція покликана розслабити анодерму в проблемній зоні, полегшити біль та процес випорожнення. 

Найбільш виражена ознака, при якій показане місцеве введення препаратів – це спазм. Також уколи рекомендовані у наступних випадках:

  • біль в анальному проході, що посилюються під час та після випорожнень й викликає страх дефекації;

  • ускладнення процесу дефекації;

  • кровотечі від проходження щільного і твердого калу.

Без лікування хронічна анальна тріщина загрожує кровотечами та анемією, парапроктитом, появою свищів та малігнізацією тріщини і її переходом в злоякісне новоутворення. Тому необхідно вчасно звернутися до проктолога та отримати кваліфіковану допомогу.

Як працюють ін’єкції

Ліки, що вводять навколо анальної тріщини, мають в складі натуральні специфічні білки, що блокують імпульси від нервів анодерми. 

Не варто боятися, оскільки нетримання або проносів не виникає. Препарат вводять точно в анодермальну зону, а не в м’яз. Тому спазм та біль – знімаються, а здоровий тонус сфінктера – залишається.

Маніпуляція протипоказана при геморої III-IV стадії, гнійних захворюваннях (парапроктит, нагноєння, кісти), алергічній непереносимості препаратів, наявності анальних стриктур, онкозахворюваннях та нетриманні калових мас.

Як проводиться процедура

За кілька годин до маніпуляції бажано випорожнитися, а безпосередньо перед процедурою – провести туалет анального отвору й надягти чисту спідню білизну.

Після огляду, пальпації заднього проходу, аноскопії та, за необхідністю, ректороманоскопії та інших обстежень проктолог визначає лікувальну тактику та індивідуально підбирає препарат. 

Спазм і біль, що провокує хронічна тріщина, швидко усуваються за допомогою ін’єкцій. Ліки відкривають вже перед самим уколом. Фахівець визначає точну дозу, що гарантує збереження нормального тонусу анального сфінктера та профілактує нетримання калу. Пацієнта розташовують в проктологічному кріслі, дезінфікують робочу зону і вводять препарат. Процедура практично безболісна й не потребує знеболення. Тривалість – 30 хвилин. 

Уколи виконують амбулаторно, тому госпіталізація не потрібна. Одразу після процедури можна повернутися до звичних справ. 

Рекомендації 

Щоб уникнути рецидивів захворювання після лікування необхідно:

  • дотримуватися гігієни: регулярний туалет анального проходу, використання серветок або м’якого туалетного паперу;

  • правильно харчуватися: відмова від надто солоних, гострих і смажених страв, ретельне пережовування горіхів, насіння та ін. твердої їжі;

  • дотримуватися питного режиму;

  • при закрепах їсти продукти, що проносять, та вживати рідку їжу або страви м’якої консистенції.

Ін’єкційне лікування хронічної анальної тріщини допоможе позбутися повторення загострень й нормалізувати стан. 

Вчасно звертайтеся до проктолога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому для проходження процедури у комфортних умовах та вирішуйте проблему швидко та професійно!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Вікторія 08-07-2021 Дуже вдячна лікарю Святославу Ростиславовичу Микитюку за професіоналізм, уважне та дбайливе ставлення до своїх пацієнтів! За декілька прийомів вдалося вирішити свою проблему, яка турбувала досить тривалий час. Ще раз переконалася, що потрібно не відкладати візит до лікаря. Святослав Ростиславович зробив все для того, щоб лікування проходило максимально комфортно і безболісно, за що я йому безмежно дякую!!!

відділення: Проктологія

Марина 26-08-2020 Звернулася до клiнiки з проблемою, яка протягом кiлькох днiв доставляла менi величезний дискомфорт - гострий парапроктит (хто з цим стикався - зрозумiэ). На прийом потрапила до Тарканого Вадима Iвановича - справжнього професiонала! Оглянув, проконсультував, запропонував шляхи вирiшення проблеми i, що найголовнiше, - вирiшив jj! За це безмежно ВДЯЧНА!!! Окрема подяка медсестрi Людмилi та лiкарю Микитюку Святославу Ростиславовичу (до якого за перiод лiкування двiчi потрапляла на перев'язку) за людянiсть, ввiчливiсть, спiвпереживання та професiоналiзм! ЩИРО РЕКОМЕНДУЮ клiнiку, відділення проктології зокрема!

відділення: Проктологія

Костянтин 04-07-2020 Такое потратив до Микитюка Святослава у проктологію. Кращого лікаря не зустрічав. Вислухав, оглянув, не поспішав і все детально пояснив. Огляд без болю і поспіху, є з чим порівняти. Однозначно рекомендую!

відділення: Проктологія

Алла 08-11-2019 Дуже вдячна лікарю, його підхід до клієнта тішить, вирішення проблеми за 2 відвідування; лікар своєї справи рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом