(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Підготовка до прийому проктолога

Проктологія - це галузь медицини, що займається вивченням захворювань прямої кишки, а також проводить діагностику, лікування, дослідження та розробку методів лікування та профілактики захворювань у прямій кишці та прилеглих відділів.

ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКІ ЛІКУЄ ПРОКТОЛОГ

Проктолог - це лікар, що спеціалізується на інфекційних, онкологічних, запальних захворюваннях нижніх відділів кишечника та області анального отвору, а також на вроджених аномаліях.

 

Існує багато проктологічних проблем, що завдають значний дискомфорт у повсякденному житті, найпоширенішими з них є:

 • тріщини анального отвору;

 • геморой;

 • виразкові утворення та онкологічні нарости;

 • запальні процеси слизової оболонки;

 • випадіння кишки.

Своєчасне обстеження необхідне для виявлення проблем з прямою кишкою на ранніх стадіях розвитку, що допоможе уникнути ускладнень та розпочати ефективне лікування.

КОЛИ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО ПРОКТОЛОГА?

Нераціональне харчування, малорухливий спосіб життя негативно впливають на роботу травної системи, що викликає порушення нормального функціонування прямої кишки.

 

Проктологічні захворювання можуть протікати без симптомів на ранніх стадіях. Характерні прояви можуть з'явитись на більш пізніх стадіях розвитку захворювання. Тому необхідно звертатись до проктолога при перших же проявах захворювання:

 • больові відчуття в області живота та попереку;

 • здуття живота;

 • утруднення випорожнення;

 • наявність слизових та кров'яних виділень;

 • неприємні відчуття в області заднього проходу.

ЧИ ПОТРІБНА ПІДГОТОВКА ДО ПРИЙОМУ У ПРОКТОЛОГА?

Попередня підготовка  допоможе зробити обстеження максимально ефективним. Обов'язково потрібно очистити кишечник. Для очищення зазвичай використовують традиційну клізму, медичне проносне або мікроклізми з додаванням проносного.

 

Однак, якщо ви звертаєтесь до лікаря з приводу сильного болю в задньому проході або вираженої кровотечі, то підготовка до огляду не потрібна, оскільки в деяких випадках це може завдати шкоди вашому здоров'ю.

 

Також за пару днів до запланованого прийому варто виключити з раціону тверду їжу, а за день до огляду рекомендується відмовитись від продуктів, які викликають підвищене газоутворення.

ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКА В ПРОКТОЛОГІЇ МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Для призначення ефективного лікування будь-якого проктологічного захворювання важливе значення має діагностика. Завдяки новітнім методам обстеження, які використовуються в МЦ "Оксфорд Медікал", діагностика та лікування захворювань прямої кишки та заднього проходу є комфортними та результативними. Сучасні методи проктологічного обстеження включають в себе:

 • пальцеве обстеження;

 • інструментальний огляд;

 • відеоаноскопія, відеоректоскопія;

 • рентген з контрастною речовиною;

 • УЗД;

 • біопсія та цитологія.

Проктологічне обстеження займає приблизно 40 хвилин, використовуються одноразові інструменти.

 

Для когось прийом у проктолога може стати психологічним випробуванням. Однак, фахівець МЦ "Оксфорд Медікал" докладе максимум зусиль, щоб огляд пройшов легко та невимушено, а головне безболісно.

Пам'ятайте, що не соромно піклуватись про своє здоров'я. Записатись на прийом можна за тел.: 70-20-30 або он-лайн на сайті.

( Рейтинг: 4.97, голосів: 37 )

відгуки




Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Джура А.В. 12-01-2015 Переборол свой страх и обратился к проктологу. Всё оказалось не так страшно, как рисовало моё воображение. Я благодарен клинике за лечение и за моё хорошее самочувствие. Спасибо всему медперсоналу за отношение и деликатность.

відділення: Проктологія

Елена Гаврилюк 10-01-2015 Обратилась с проблемой геморроя. За 4 процедуры латексного лигирования мне устранили моё заболевание. Могу сказать с уверенностью - действительно не больно! Знала бы раньше, не терпела бы несколько лет! Благодарность клинике и медицинскому персоналу.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом