(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Лікування геморою

Сьогодні лікування геморою можливо без операції і без болю!

У міжнародному медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» тепер можливо вилікувати геморой без хірургічного втручання, а значить без болю, без дискомфорту і без відриву від звичного способу життя! За допомогою методики латексного лігування та інфрачервоного коагулювання можливо повне позбавлення від гемороїдальних вузлів за 3-5 відвідувань лікаря!

Що таке геморой?
Це варікозне розширення вен прямої кишки та утворення (випирання) гемороїдальних вузлів, в народі званих гемороїдальними «шишками».

Причинами такого порушення найчастіше виступають:
• Сидячий спосіб життя;
• Неправильне харчування, порушення травлення та стулу;
• Зловживання алкоголем та гострої їжею;
• Важкі фізичні навантаження;

Внаслідок цього, вузли поступово збільшуються в розмірах, випадають з анального отвору, починають кровоточити.
Геморой зустрічається як у чоловіків, так і у жінок і підхід до його лікування має бути комплексним. Будь-яке самолікування (свічки, креми та мазі), народні методи приносять лише тимчасове полегшення, що дозволяє на короткий період усунути симптоми, але не позбавить вас від основної проблеми!

Як проходить лікування геморою в «Оксфорд Медікал Хмельницький»?
Якщо у вас виявили геморой - не затягуйте лікування! Сам по собі він не пройде, а з часом захворювання буде тільки прогресувати, з кожним днем ​​доставляючи все більші незручності, біль та паніку.
У нашому центрі можливо безопераційне лікування геморою такими методами:
• Лиігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями. Методика успішно застосовується по всьому світу, суть якої полягає в тому, що на корінець вузла накладається спеціальне латексне кільце, яке припиняє кровопостачання даного вузла і через 7-12 діб вузол самостійно відторгається.
• Інфрачервона фотокоагуляція. Застосовується для лікування І- ІІст геморою, одужання відбувається за рахунок склерозування гемороїдального вузла, шляхом впливу на стінки судин енергії теплового потоку.
У «Оксфорд Медікал Хмельницький» досвідчені лікарі-проктологи підберуть оптимальну методику лікування, необхідну саме вам, і в результаті ви повернете втрачене здоров'я і добре самопочуття!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.54, голосів: 253 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург, проктолог, онколог, мамолог: Тарканій Вадим Іванович
Тарканій Вадим Іванович Лікар хірург, проктолог, онколог, мамолог
Лікар хірург, проктолог, онколог, мамолог: Тарканій Вадим Іванович
Тарканій Вадим ІвановичЛікар хірург, проктолог, онколог, мамолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

1985-1993рр. Навчався у Буковинському державному медичному університеті.

1993-1996рр. Заочна інтернатура у Хмельницькій міській лікарні та очна інтернатура в Хмельницькій обласній лікарні.

1996р. по сьогоднішній день працює у Хмельницькій міській поліклініці №3.

З 2015р. Працює у медичному центрі Оксфорд Медікал Хмельницький.

2017р. Здобув спеціалізацію «Мамологія» та «Онкологія» у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького на факультеті післядипломної освіти.

показати повний текст

відгуки
Вікторія 08-07-2021 Дуже вдячна лікарю Святославу Ростиславовичу Микитюку за професіоналізм, уважне та дбайливе ставлення до своїх пацієнтів! За декілька прийомів вдалося вирішити свою проблему, яка турбувала досить тривалий час. Ще раз переконалася, що потрібно не відкладати візит до лікаря. Святослав Ростиславович зробив все для того, щоб лікування проходило максимально комфортно і безболісно, за що я йому безмежно дякую!!!

відділення: Проктологія

Марина 26-08-2020 Звернулася до клiнiки з проблемою, яка протягом кiлькох днiв доставляла менi величезний дискомфорт - гострий парапроктит (хто з цим стикався - зрозумiэ). На прийом потрапила до Тарканого Вадима Iвановича - справжнього професiонала! Оглянув, проконсультував, запропонував шляхи вирiшення проблеми i, що найголовнiше, - вирiшив jj! За це безмежно ВДЯЧНА!!! Окрема подяка медсестрi Людмилi та лiкарю Микитюку Святославу Ростиславовичу (до якого за перiод лiкування двiчi потрапляла на перев'язку) за людянiсть, ввiчливiсть, спiвпереживання та професiоналiзм! ЩИРО РЕКОМЕНДУЮ клiнiку, відділення проктології зокрема!

відділення: Проктологія

Костянтин 04-07-2020 Такое потратив до Микитюка Святослава у проктологію. Кращого лікаря не зустрічав. Вислухав, оглянув, не поспішав і все детально пояснив. Огляд без болю і поспіху, є з чим порівняти. Однозначно рекомендую!

відділення: Проктологія

Алла 08-11-2019 Дуже вдячна лікарю, його підхід до клієнта тішить, вирішення проблеми за 2 відвідування; лікар своєї справи рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом