Наш медичний центр на період карантину продовжує свою роботу за звичним графіком!

Лікування геморою

Сьогодні лікування геморою можливо без операції і без болю!

У міжнародному медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» тепер можливо вилікувати геморой без хірургічного втручання, а значить без болю, без дискомфорту і без відриву від звичного способу життя! За допомогою методики латексного лігування та інфрачервоного коагулювання можливо повне позбавлення від гемороїдальних вузлів за 3-5 відвідувань лікаря!

Що таке геморой?
Це варікозне розширення вен прямої кишки та утворення (випирання) гемороїдальних вузлів, в народі званих гемороїдальними «шишками».

Причинами такого порушення найчастіше виступають:
• Сидячий спосіб життя;
• Неправильне харчування, порушення травлення та стулу;
• Зловживання алкоголем та гострої їжею;
• Важкі фізичні навантаження;

Внаслідок цього, вузли поступово збільшуються в розмірах, випадають з анального отвору, починають кровоточити.
Геморой зустрічається як у чоловіків, так і у жінок і підхід до його лікування має бути комплексним. Будь-яке самолікування (свічки, креми та мазі), народні методи приносять лише тимчасове полегшення, що дозволяє на короткий період усунути симптоми, але не позбавить вас від основної проблеми!

Як проходить лікування геморою в «Оксфорд Медікал Хмельницький»?
Якщо у вас виявили геморой - не затягуйте лікування! Сам по собі він не пройде, а з часом захворювання буде тільки прогресувати, з кожним днем ​​доставляючи все більші незручності, біль та паніку.
У нашому центрі можливо безопераційне лікування геморою такими методами:
• Лиігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями. Методика успішно застосовується по всьому світу, суть якої полягає в тому, що на корінець вузла накладається спеціальне латексне кільце, яке припиняє кровопостачання даного вузла і через 7-12 діб вузол самостійно відторгається.
• Інфрачервона фотокоагуляція. Застосовується для лікування І- ІІст геморою, одужання відбувається за рахунок склерозування гемороїдального вузла, шляхом впливу на стінки судин енергії теплового потоку.
У «Оксфорд Медікал Хмельницький» досвідчені лікарі-проктологи підберуть оптимальну методику лікування, необхідну саме вам, і в результаті ви повернете втрачене здоров'я і добре самопочуття!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТарканій Вадим Іванович лікар хірург-проктолог
Тарканій Вадим Івановичлікар хірург-проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

Микитюк Святослав Ростиславович Лікар-хірург, проктолог
Микитюк Святослав РостиславовичЛікар-хірург, проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

1994-2000 рр. - Вінницький державний медичний університет ім. Н.І. Пирогова, спеціальність "лікувальна справа".
2000 - 2002 рр. - інтернатура за спеціальністю "хірургія".
2002 - 2004 рр. - клінічна ординатура, спеціальність "хірургія".
2004 - 2008 рр. - аспірантура (заочне навчання), кафедра хірургічних дисциплін ФПО ВНМУ ім. Н.І. Пирогова, м Хмельницький.
показати повний текст
Краснобаб Антон Анатолійович Лікар хірург-проктолог
Краснобаб Антон Анатолійович Лікар хірург-проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

В 2010 р. закінчив Хмельницький базовий медичний коледж. Пів року пропрацював фельдшером. Поступив до Київського медичного університету, де навчався на першому медичному факультеті за спеціальністю медична справа. 

В 2016 р. випустився та здобув вищу медичну освіту. Одразу вступив до Вінницького медичного університету на інтернатуру за спеціальністю хірургія. Інтернатуру проходив на базі Хмельницької обласної лікарні. 

Основні напрямки хірургічної діяльності - абдомінальна хірургія, комбустіологія, проктологія. 

показати повний текст

відгуки
24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

12-01-2015 Переборол свой страх и обратился к проктологу. Всё оказалось не так страшно, как рисовало моё воображение. Я благодарен клинике за лечение и за моё хорошее самочувствие. Спасибо всему медперсоналу за отношение и деликатность.

відділення: Проктологія

10-01-2015 Обратилась с проблемой геморроя. За 4 процедуры латексного лигирования мне устранили моё заболевание. Могу сказать с уверенностью - действительно не больно! Знала бы раньше, не терпела бы несколько лет! Благодарность клинике и медицинскому персоналу.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом