(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Психотерапевт
Психотерапевт

  Психотерапевт в Хмельницькому

  Психотерапевт – фахівець вузької спеціалізації, який діагностує, супроводжує й лікує психоемоційні порушення, на які страждає людина через генетику, пережитий стрес чи травми, набуті у певному віці.

  На відміну від психіатра, до компетенції психотерапевта не входить лікування органічних порушень мозку. Цей лікар займається суто психологічними проблемами.

  Ключові задачі психотерапевта – своєчасно і точно виявити психічні розлади пацієнта, надати грамотну консультацію та призначити індивідуальну схему медикаментозної, психо- чи фізіотерапії. А найзручніше скористатися послугами психотерапевта можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому.

  Чим допоможе психотерапевт

  Цей спеціаліст застосовує інноваційні методики для виведення пацієнта із кризи, подолання психотравм, допомоги у саморозвитку і самопізнанні.

  Робота із психотерапевтом дає можливість жити повноцінним життям, змінити негативні сценарії поведінки, навчитися керувати емоціями, усвідомлювати будь-який досвід.

  Які розлади коригує психотерапевт

  Цей фахівець працює із широким спектром психічних порушень:

  • затяжна депресія;
  • фобії/страхи;
  • булімія/анорексія на тлі психологічних травм;
  • ігроманія;
  • залежності від наркотиків та алкоголю;
  • психосоматичні розлади;
  • панічні напади;
  • нав’язливі тривожні думки;
  • шизофренія;
  • біполярні порушення.

  Для більшої ефективності або уточнення діагнозу психотерапевт залучає фахівців інших напрямків: психіатра, психолога та нарколога. При алкоголізмі може бути застосовано метод домашнього виведення із запою або детокс-терапію, яка необхідна для «кодування» і подальшого проходження психотерапії. 

  Якщо ви помічаєте у себе чи когось із близьких деякі з ознак порушень психіки або вже мали відповідний діагноз, записуйтеся на прийом до психотерапевта – спеціаліст допоможе подолати негативні прояви та повернутися до рівноваги і спокою.

  Підготовка до прийому у психотерапевта

  Щоб консультація пройшла ефективно, фахівець має визначити точну причину патологічного стану, тому за кілька днів бажано згадати і зафіксувати усі скарги, особливості психічних станів, їх частоту, інтенсивність, що саме їх викликає та після чого гострі сплески стихають.

  Консультація конфіденційна, тому не варто боятися розповідати лікарю всі деталі, які вас хвилюють. Будьте максимально чесними і відвертими, адже від цього залежить результативність і тривалість лікування. 

  Особливості консультації у психотерапевта

  Спочатку спеціаліст збирає анамнез й створює максимально комфортні умови, спілкується з пацієнтом, уточнюючи його скарги та особливості проявів, їх динаміку, характер та періодичність. Паралельно фахівець спостерігає за змінами у поведінці хворого.

  Від даних анамнезу психотерапевт встановлює діагноз і складає план лікування, особливості якого він обов’язково обговорює з пацієнтом.

  Терапевтичні методи

  Основні способи терапії у психотерапевта включають прийом медикаментів (транквілізатори, антидепресанти, седативні), детоксикацію, виведення із запою і кодування. Проте ключовим методом лікування вважається психотерапія.

  Найпоширеніші методи терапії:

  • Психодинамічна – складається з консультації та комплексного аналізу цінностей пацієнта. Лікар виявляє фактори, що спровокували негативний досвід, щоб нейтралізувати їх вплив на людину.
  • Поведінкова – проводиться корекція особливостей поведінки при різних обставинах.
  • Когнітивна – коригується психологічне сприйняття зовнішніх подій та усувається негативна реакція, що провокує психоемоційні розлади.
  • Гештальт-терапія – полягає в пропрацюванні людиною особистих потреб через непрожиті почуття.
  • Екзистенційна – пацієнт вчиться відкритості та довіри до світу, здатності самостійно обирати життєвий шлях.

  Психотерапевт підбирає метод терапії індивідуально, на основі діагнозу та враховуючи особливості хворого.

  Запишіться на прийом психотерапевта медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому, щоб якомога скоріше здобути впевненість, психологічну стабільність, стресостійкість і повернутися до щасливого життя!

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 4.71, голосів: 7 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом