(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Дієтологія в Хмельницькому

З їжею в організм потрапляють всі необхідні речовини. Завдяки збалансованому раціону можна не тільки попередити виникнення різноманітних захворювань, а й пришвидшити одужання при хронічних та гострих формах гастриту, панкреатиту, холециститу, виразкової хвороби шлунку, ендокринних та серцево-судинних патологіях. 

В сучасному світі фаст-фуду та шкідливої їжі надзвичайно складно самостійно притримуватися правильного харчування – в такому разі на допомогу йде окремий розділ медицини – дієтологія. Завітавши до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький», ви зможете дізнатися правильних принципів харчування й підібрати для себе найбільш оптимальний варіант!

Дієтологи нашого медцентру мають вищу медичну освіту, можуть призначати специфічні аналізи й встановлювати діагнози. Цей момент надзвичайно важливий, адже дієтологів часто плутають з нутріціологами – людьми без вищої освіти, які можуть лише давати рекомендації стосовно збагачення раціону корисними речовинами. 

Показання до консультації дієтолога

Найважливіший стимул при візиті до дієтолога – особисте бажання нормалізувати своє харчування. Саме тому до спеціаліста може потрапити кожен: чоловік або жінка, що бажає зберегти власне здоров’я й хорошу фізичну форму, люди з встановленими хронічними діагнозами та бажанням полегшити своє життя й попередити серйозні патології, люди старшого віку з наявними хронічними захворюваннями та віковими змінами, які не бажають провести життя в оточенні пігулок, постійного дискомфорту та поганого настрою. 

Найбільша група пацієнтів, що потребують рекомендацій дієтолога – це люди з ожирінням або недостатньою вагою. В такому випадку завдання дієтолога полягає не лише в нормалізації маси тіла, а й у виявленні супутніх захворювань. Під час консультації лікар може направляти до кардіолога, невролога, психіатра, дерматолога, трихолога, адже недостатність вітамінів, макро- і мікроелементів спричиняє проблеми в усіх органах та системах, а переїдання або схильність до анорексії свідчать про розлади харчової поведінки, що відносяться до психологічних порушень. 

Методи діагностики та проведення консультації в дієтології 

Вже на першій консультації лікар проводить збір анамнезу. Важливо згадувати детальні подробиці своїх харчових звичок, описувати симптоми та вказувати часові рамки появи цих симптомів. Лікар буде знайомитися з хронічними захворюваннями, тому краще взяти з собою історію хвороби, амбулаторну картку та результати попередніх аналізів і досліджень. Це допоможе лікарю максимально швидко та точно обрати оптимальну схему лікування.

В медичному центрі «Оксфорд Медикал Хмельницький», окрім повноцінної консультації, дієтолог проводить додаткове обстеження: каліперометрію та зважування на спеціальних вагах (Tanita BC-587). Каліперометрія – це процедура визначення відсотку жиру в організмі за допомогою вимірювання жирових відкладень каліпером. Зважування на вагах Tanita BC-587 дозволяє проаналізувати якісний склад тіла. Прилад вказує на вміст жирової та м’язової тканини, насичення організму водою, щільність кісткової тканини та інші важливі параметри. 

Ефективність рекомендацій дієтолога

Йдучи на консультацію дієтолога, більшість пацієнтів вважає, що максимальний ефект від дієтології – це нормалізація ваги. Насправді ж користь цієї науки набагато більш розширена. 

Відвідуючи дієтолога та притримуючись його рекомендацій, ви отримаєте надзвичайний ефект:

 • красивий зовнішній вигляд;

 • відсутність або мінімальну кількість целюліту;

 • рівну та гладеньку шкірку без висипань;

 • нормалізацію роботи серцево-судинної системи;

 • збільшення міцності кісток;

 • густе, красиве волосся та нігті;

 • відсутність хвороб шлунково-кишкового тракту;

 • нормалізацію роботи опорно-рухової системи;

 • підвищення лібідо;

 • хороший настрій;

 • нормалізацію роботи репродуктивної системи;

 • зміцнення імунітету.

Разом з безліччю позитивних ефектів від рекомендацій дієтолога в медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» кожен отримає індивідуальний підхід, врахування всіх особливостей організму, особистих цілей та бажань, ретельний нагляд за процесом одужання та психологічну підтримку. 

Звертайтеся на консультацію дієтолога, щоб нормалізувати стан свого життя та здоров’я!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 3 )
послуги Відділення ДієтологіяЦіна
Первинний прийом дієтолога 550.00 грн
Повторний прийом дієтолога 410.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом