(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Відгуки
Залишити відгук
Анна 18-11-2021 Хороший лікар. Чуйна. Хороший спеціаліст. Хороше лікування, ефективне.
Ірина 04-11-2021 Звернулись до лікаря Ганни Василіни,за порадою знайомих,з низкою проблем по здоров'ю.Були приємно вражені,це лікар від Бога,чуйна людина,таке зараз рідко зустрінеш. Дуже добрий лікар,призначив лише необхідне нічого зайвого,немає великого переліку препаратів як люблять багато лікарів призначати.Було отримання багато корисних порад.Одразу видно лікар з великим багажем знань.Таких лікарів та побільше.Дякуємо вам за все,будемо ї надалі до вас звертатись.Дуже допомогли,набагато краще стали себе почувати.

відділення: Неврологія

Тетяна 30-10-2021 РЕКОМЕНДУЮ. Была на приёме два раза, планирую еще раз. Очень переживала, как, что, отзывов не много один и то от неудовлетворенного мужчины. Пришла первый раз с вопросом удаления родинок. На второй раз пришла на осмотр после удаления с дальнейшим удаление др.родинок, все зажило и на теле не было и следа. Но также я попросила осмотреть долго мучающую меня перхоть, в итоге диагноз: ПСОРИАЗ. Спасибо доктору назначил лечение. Неделя и на одежде ни следа, как и на голове.

відділення: Дерматологія

Катерина 14-09-2021 Лікар професіонал!)Зверталася уже другий раз, безмежно вдячна нарешті моє вухо чує)
Vika 27-08-2021 Была проездом с Лондона со своей дочерью.И больше всего переживала чтоб успеть вложиться во время так как этого больше всего не хватает для приезжих. Отличное и очень профессиональное обслуживание докторов, на рецепции девушки очень отзывчивые и готовы посвятить своё время для решения дополнительных вопросов относительно обследования. Приношу особое благодарения семейному доктору Анастасии Францивной за уделенное время в консультации по телефону. Советую всем , а особенно, кто приезжает с других стран обращаться в эту клинику если идёт речь об экономии времени и положительном результате. Всё очень быстро, надёжно и профессионально. Цены доступные. Всем довольна. Качество на высоком уровне! Ещё раз благодарю!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом