(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Вініри в Хмельницькому

Про красиву білосніжну посмішку мріє кожна людина, проте не усі можуть похвалитися ідеальними зубами від природи. Вікові зміни, регулярне вживання кави та чаю, механічні ушкодження призводять до сколів, потемніння емалі й інших прикрих дефектів. Відновити зуби й усунути інші естетичні проблеми можна завдяки вінірам!

Вінірами називаються тонкі мікропротези, які кріпляться до поверхні зуба за допомогою особливого розчину. Незважаючи на їх товщину – від 0,3 до 0,5 мм – ці пластинки відрізняються високою міцністю, відмінними естетичними характеристиками та природним виглядом. Вініри не мають протипоказань до установки й візуально невідмітні від природних зубів.

КОЛИ ПОТРІБНА УСТАНОВКА ВІНІРІВ

Такі мікропротези потрібні в наступних випадках:

 • сколи зубів;
 • сильна жовтизна, наслідки флюорозу;
 •  дефекти емалі;
 • швидка стираємість емалі;
 • пломби неестетичного вигляду;
 • відмінності зубів за формою й розміром;
 • порушення прикусу;
 • міжзубні щілини;
 • клиновидний дефект й ін.

Установка вінірів відноситься до естетичної стоматології. Ця процедура безпечна, не приносить больових відчуттів, не вимагає застосування анестезії та бормашини. Такі мікропротези встановлюються на зовнішній стороні зубів і покликані коригувати форму зубів і колір емалі, захищати зуб від руйнування.

ВИДИ ВІНІРІВ

Сьогодні вініри – це кращий спосіб виправити дефекти посмішки, що дозволяє ефективно й надійно приховати навіть серйозні проблеми.

Усі вініри розділяються на дві великих групи:

 1. Керамічні – пластинки виготовляються із кераміки (фарфору) й відрізняються високою міцністю, порівнянною з природною емаллю зуба. Стійкі до деформації, перепадів температури й не міняють колір під впливом зовнішніх чинників, служать не менше 10 років.
 2. Прямі (моментальні) – ключова особливість моментальних вінірів полягає у виготовленні й установці лише за один сеанс. Вініри цього виду виготовляються із спеціального склокерамічного матеріалу, який наноситься на зуби пацієнта й твердне під дією лампи полімеризації.

ПЕРЕВАГИ ВІНІРІВ

Зубні мікропротези дозволяють надійно, швидко й безболісно виправити багато стоматологічних патологій.

Їх переваги незаперечні: візуально вони невідмітні від натуральних зубів. Завдяки гладкій поверхні на них не залишаються плями від фарбувальних пігментів, вони не завдають шкоди зубній емалі, мають тривалий термін служби й можуть встановлюватися за один сеанс.

Вініри не стираються, не сколюються, не змінюють колір і не втрачають естетичних якостей під час багаторічної експлуатації. Можуть встановлюватися не лише на передні зуби, але й на бічні, ікла та перші моляри, що піддаються значним навантаженням. Процедура установки безболісна, тому не вимагає знеболення.

ВСТАНОВЛЕННЯ ВІНІРІВ У КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОЗЕРНА»

Вініри встановлюються на здорові зуби, тому перед процедурою може знадобитися лікування карієсу, зняття зубного каменю та нальоту, попереднє обточування нерівних зубів. Після цих маніпуляцій вініри кріпляться на підготовлені зуби за допомогою спеціального цементу.

Установка вінірів – досить складна процедура, що вимагає від стоматолога великого досвіду та вміння. Щоб отримати результат, який радуватиме довгі роки, важливо звернутися до фахівців із великим досвідом роботи – в клініку «Оксфорд Медікал Озерна» у Хмельницькому. Наші стоматологи мають колосальний досвід у роботі з вінірами й безперервну практику, використовують сучасне устаткування й тільки високоякісні матеріали.

Телефонуйте на номер (0382) 70-20-30 або (097) 470-20-30, записуйтеся на прийом і отримуйте по-справжньому красиву посмішку!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар стоматолог-терапевт: Бручковська Діана Олександрівна
Бручковська Діана Олександрівна Лікар стоматолог-терапевт
Лікар стоматолог-терапевт: Бручковська Діана Олександрівна
Бручковська Діана ОлександрівнаЛікар стоматолог-терапевт

Вул. Січових Стрільців, 2/2;

інформація про лікаря

2011 - 2016р. - навчання в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю «Стоматологія».

2016 - 2018р.- інтернатура від Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, спеціальність «Загальна стоматологія».

2018р. м.Київ - участь в семінарі «Ендодонтія тимчасових зубів».

2018р. м. Яремче - прийняла участь в семінарі «Керамічні реставрації»

2018р. м. Київ - учасник лекційного майстер-класу «Системне відновлення зубів при стиранні».

2019р. м. Київ - прийняла участь у програмі лекторію «Естетична реставрація девітальних зубів»

2019р. м. Одеса - пройшла навчання з оволодіння практичними навичками «Современные подходы к отбеливанию зубов».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом