Записатись через кол-центр
Відділення

Відгуки клієнтів про напрям Стоматологія

Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та якості медичних послуг у мережі клінік «Оксфорд Медікал» і щиро вдячні вам за позитивний відгук. Ваші коментарі та побажання є важливими для нас і допомагають ставати кращими. Дякуємо, що обрали нас!

Залишити відгук

Як відбувається формування нашого рейтингу?

Рейтинг складається з урахуванням відгуків пацієнтів, рівня професійної підготовки лікарів та наукових звань.

Щоб забезпечити достовірність, усі пацієнти проходять перевірку модератором — це дозволяє виключити неправдиві або штучно створені відгуки.

Кожен негативний випадок обов’язково розглядається адміністрацією клініки.

У разі врегулювання конфліктної ситуації, негативна оцінка не впливає на загальний рейтинг.

Відгуки пацієнтів
Ольга 18.05.2026
Хочу щиро подякувати стоматологу Oxford Medical — Соломяній Оксані Володимирівні 🌷 Це саме той лікар, до якого йдеш не лише за професійною допомогою, а й за спокоєм, уважністю та впевненістю в результаті. Оксана Володимирівна неймовірно делікатна, уважна до деталей та дуже ювелірно підходить до своєї роботи. Вона вміє вислухати, пояснити, підтримати та створити абсолютне відчуття довіри під час прийому. Окремо хочеться відзначити її професіоналізм, акуратність і естетику роботи — це справді рівень, коли стоматологія перетворюється на мистецтво ✨ А найприємніше — після прийому виходиш не просто з посмішкою, а з відчуттям справжньої “голлівудської усмішки”, яку хочеться показувати світу знову і знову 😍 Щиро рекомендую всім, хто шукає лікаря з високим рівнем професійності, тонким підходом та любов’ю до своєї справи ❤️
Star Star Star Star Star
Ангеліна 01.05.2026
Відвідувала клініку, лікар Наталія Василівна справила приємне враження, виявила високий професіоналізм та уважність, детально все пояснила щодо проведеного лікування. Окремо висловлюю подяку всьому медичному персоналу.
Star Star Star Star Star
Катерина 30.04.2026
Хочу висловити щиру подяку стоматологу - Оксані Володимирівній, за чудове і безболісне лікування зуба. Дуже уважна до реакцій, що з таким лікарем нічого не страшно . Пояснює кожен етап , і дає дійсно корисні поради . Дякую ❤️
Star Star Star Star Star
Валентин 30.04.2026
Хочу щиро подякувати Масловській Наталії Василівні за професіоналізм та залізне терпіння! Звернувся до клініки «Оксфорд Медікал» із задавненою проблемою (не наважувався на візит до стоматолога понад 15 років через дитячі страхи). Наталія Василівна провела складне лікування трьох каналів та повну реставрацію зуба з установкою анкерних штифтів. Робота виконана на найвищому рівні: зуб тепер виглядає та відчувається як рідний, поверхня ідеально гладенька, дискомфорту нуль. Окремо хочу відзначити, що фінальний етап пройшли навіть без анестезії — настільки впевнена та легка рука у лікаря. Якщо шукаєте спеціаліста, якому можна довірити складні випадки та перестати боятися стоматологів — однозначно рекомендую Наталію Василівну. Це справжня інвестиція у власне здоров’я. Дякую!
Star Star Star Star Star
Ірина 30.04.2026
Хороший лікар Олександр Володимирович! Лікування виконано якісно та професійно.
Star Star Star Star Star
Олександра 30.04.2026
Була перший раз у лікаря-стоматолога Соломяна Оксана -дуже приємний та турботливий лікар ) прям дуже комфортно було проходити лікування ) Рекомендую 😊…
Star Star Star Star Star
Анна 30.04.2026
Нагайчук Олександр Володимирович стоматолог який 100% може бути комунікабельним та 100% професійним у своїй справі. Дуже рекомендую.
Star Star Star Star Star
Катерина 22.04.2025
Хочу висловити щиру подяку стоматологу - Наталії Василівні, за чудове і безболісне лікування зуба. Дуже уважна до реакцій, що з таким лікарем нічого не страшно . Пояснює кожен етап , і дає дійсно корисні поради . З залюбки буду приходити ще, так як робота справжнього професіонала, дає неймовірний, безболісний результат. Персонал в клініці чудовий та уважний , все акуратно чисто та стильно. Якщо ідти до стоматолога, то Наталія Василівна - супер . Дякую ❤️
Star Star Star Star Star
Валерія 25.03.2025
Звернулась до стоматолога Олександра Володимировича. Дуже сподобалося ставлення – уважний, пояснює кожен етап лікування. Процедура пройшла безболісно, обладнання сучасне. Клініка чиста, персонал привітний. Рекомендую!
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.