(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Дитяче УЗД
Дитяче УЗД

  Дитяче УЗД

  Основною метою проходження обстеження в лікарів є постановка правильного діагнозу для подальшого вдалого лікування тієї чи іншої хвороби. Одним із наукових методів виявлення причини нездужання є ультразвукова діагностика (УЗД).

   

  УЗД — це інформативний та сучасний метод діагностики окремих органів людини за допомогою ультразвукових коливань. УЗ діагностика дозволяє побачити точну картину стану органів людини та виявити порушення на первинних стадіях. Особливо це актуально при діагностування причин хвороби у дітей, оскільки даний метод має ряд переваг:

  • є безпечним та безболісним;

  • займає короткий проміжок часу;

  • має високу точність та інформативність;

  • проводиться в будь-якому віці;

  • доступним майже у всіх медичних центрах, зокрема і в медичному центрі “ОКСФОРД МЕДІКАЛ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ”.

  Направляти на діагностику може як педіатр, так і вузькопрофільний спеціаліст (невролог, хірург, ортопед, дитячий гінеколог або уролог).

   

  В нашому медичному центрі проводяться такі види УЗД для дітей:

  • УЗД органів черевної порожнини (жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, печінка);

  • УЗД щитоподібної та інших залоз;

  • УЗД м'яких тканин;

  • УЗД судин;

  • УЗД суглобів;

  • УЗД лімфовузлів;

  • УЗД нирок, наднирників та сечового міхура;

  • УЗД органів малого тазу.

  ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

  Перед УЗ діагностикою органів черевної порожнини за 1 - 2 дні не можна їсти свіжих овочів та фруктів, масних, смажених та гострих страв, бобових та хлібо-булочних виробів. В день діагностики не їсти 3 — 4 год до процедури.

  Перед УЗ діагностикою сечового міхура або органів малого тазу (у дівчаток) потрібно за 1 год до процедури випити 500 - 1000 мл звичайної води без газу.

   

  До УЗ діагностики щитоподібної залози, м'ких тканин, лімфовузлів, судин та суглобів особливої підготовки не потрібно.

  Потрібно звернути увагу на те, як одягнути дитину, ідучи на процедуру. Дитина має бути одягнена так, щоб до тієї частини тіла, на якій буде проводитись діагностика, лікар міг легко дістатись, а дитина в той час була не надмірно роздягнена. Одяг має зніматися легко та швидко.

  РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ДИТЯЧОГО УЗД

  Перед проведенням УЗ діагностики дитині потрібно пояснити, що це не страшно і не боляче. Під час самої процедури слід відволікати дитину, показувати їй іграшки (якщо це дуже маленька дитина), можна звернути її увагу  на монітор апарату, щоб вона дивилася на те, що там робить лікар.

   

  УЗ діагностика в “ОКСФОРД МЕДІКАЛ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ” проводитья висококваліфікованими фахівцями на сучасному УЗ апараті. Лікарі  мають свій індивідуальний підхід до кожної дитини. Малюки гарно переносять процедуру УЗД, яка проходить досить швидко. Спеціаліст бачить стан внутрішніх органів дитини в реальному часі, що дає змогу оперативно зробити висновки про стан її здоров'я.

  ЧОМУ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"?

  В нашому медичному центрі Ви зможите пройти УЗ діагностику в комфортних та безпечних для Вашої дитини умовах, без черг та зайвих витрат часу. Після обстеження надається заключення УЗ діагностики з повною розшифровкою стану та параметрів тих органів, які були діагностовані. Ми надамо Вам подальшу консультацію та скеруємо до потрібних Вам лікарів.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 4.28, голосів: 61 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом