записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

Флебологія

Велика кількість людей страждає через порушення роботи серцево-судинної системи. Такі порушення можуть бути викликані способом життя, спадковою схильністю та іншими факторами. Досить поширеною проблемою є захворювання венозної системи. Однак, хто такий лікар-флеболог і що він лікує, пацієнти дізнаються вже тоді, коли виникає гостра необхідність у відвідуванні лікаря.

Що таке флебологія?

Флебологія - це розділ медицини, що вивчає методи профілактики, діагностики, а також лікування захворювань венозної системи. Флеболог - це лікар вузької спеціалізації, який здійснює діагностику та лікування венозних захворювань. Завданням флеболога є аналіз індивідуальних особливостей пацієнта та пропозиція на основі отриманих даних рекомендацій щодо найбільш ефективного лікування, реабілітації та профілактики венозних захворювань.

 

До найбільш розповсюджених захворювань судин ніг відносять:

 • варикозне розширення вен;

 • судинні зірочки;

 • хронічна венозна недостатність;

 • тромбофлебіт;

 • тромбоз;

 • трофічна виразка;

 • флебопатія;

 • крихкість судин.

Причиною перелічених захворювань є порушення роботи клапанів вен, які регулюють рух крові, що призводить до застою крові.

Симптоми венозних захворювань

Основними симптомами захворювань вен являються:

 • набряки та відчуття важкості в ногах;

 • біль та печіння в ногах;

 • судоми;

 • судинні зірочки;

 • потемніння шкіри на ногах, ущільнення підшкірної клітковини;

 • виділення вен на поверхні шкіри, випинання вен.

Варикозне розширення вен - одне з найпоширеніших венозних захворювань. Для нього характерні вище перелічені симптоми. Однак в деяких випадках варикозне розширення може проявлятися появою варикозних вузлів, зміною ритму пульсації прилеглих артерій, поколюванням шкіри в ділянці ураження вен.

Діагностика та лікування захворювань судин в МЦ "Оксфорд Медікал Хмельницький"

Наявність будь-якого з перелічених симптомів свідчить про патологію вен. Можливо патологія ще не переросла в хворобу, тому варто своєчасно звернутись до флеболога.

 

Для діагностування венозних захворювань використовують інструментальний (УЗД, флебографія) та лабораторний (різного роду аналізи) методи дослідження. Завдяки сукупності цих методів лікар може встановити точний діагноз.

 

Для лікування захворювань судин використовують два методи: консервативний (без оперативного втручання) та хірургічний. Консервативний метод застосовується на ранніх стадіях розвитку захворювань, включає в себе: дієти, вправи, медикаментозне та компресійне лікування, використання п'явок, лазерне лікування.

 

Хірургічне втручання є радикальним та найбільш ефективним методом у боротьбі з варикозом. Цей метод застосовують і тоді, коли інше лікування не дало очікуваних результатів.

 

Якщо вас турбують симптоми судинних захворювань, не зволікайте та записуйтесь на прийом до лікаря-флеболога в МЦ "Оксфорд Медікал". Флебологи медичного центру проведуть повне обстеження організму для визначення першопричини захворювання та призначать лікування відповідно до ваших потреб та особливостей вашого організму. Медичний центр в місті Хмельницькому знаходиться за адресою: вул. Подільська, 93/1, тел.: 70-20-30.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки