(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Первинна консультація та УЗД ніг в Хмельницькому

Хвороби судин зустрічаються у 40 % населення, і одна з найчастіших – варикозне розширення вен. Воно виникає в нижніх кінцівках і провокується застоюванням крові, збільшенням об’єму крові та віковими змінами, які викликають стоншення та розтягування стінок вен. 

Серцево-судинна система – це безліч капілярів, артерій та вен, які постачають до всіх тканин організму кисень та поживні речовини. І за ними потрібно стежити! 

Лікуванням та діагностикою варикозу займаються флебологи (судинні хірурги). Як і більшість хронічних захворювань, варикозне розширення на перших етапах ніяк не проявляється. Тому варто регулярно відвідувати лікаря медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» та тримати під контролем власне здоров’я! Особливо це стосується пацієнтів у групі ризику, котрі піддаються негативним, стимулюючим факторам: стояча або сидяча робота, вагітність, генетична схильність, гормональний дисбаланс, застосування гормональних препаратів та вік старше 40–50 років.

КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЛІКАРЯ 

Перші ознаки варикозу можуть бути досить непомітними. Перш за все, це важкість у ногах, біль у нижніх кінцівках, поява «венозних зірочок», постійне відчуття холоду в ногах та їх оніміння. При перших проявах хвороби краще записатися до судинного хірурга нашого медичного центру. Чим раніше пацієнт виявить хворобу, тим краще вона піддаватиметься терапії! 

До того ж ефективне лікування вже на перших етапах дозволяє уникнути такого ускладнення, як тромбофлебіт – утворення тромбів у венах та їх перешкоджання нормальному кровотоку.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРИЙОМ У ЛІКАРЯ ФЛЕБОЛОГА 

Консультація розпочинається зі збору анамнезу. Пацієнту рекомендується максимально детально описати характер дискомфортних відчуттів, їх інтенсивність та регулярність проявів. Якщо проблема запущена, варто згадати, скільки місяців чи років людина відчуває симптоми варикозу. Окрім цього, необхідно згадати близьких родичів, у яких теж виявляли розширення вен.

Після аналізу отриманої інформації лікар переходить до візуального огляду. Зазвичай хвороба яскраво проглядається на шкірі, тому спеціаліст вже під час первинної консультації може визначитися з її ступенем. Для додаткової діагностики обов’язково призначають загальний аналіз крові, аналіз на згортання крові (коагулограму), а в якості інструментального методу діагностики проводиться УЗД ніг (дуплексне сканування).

Отримані дані допомагають визначитися з найоптимальнішим методом лікування. Лікар може призначити оперативне втручання, але лише в досить тяжких випадках, коли всі дані наштовхнуть на висновок, що малоінвазивні методи вже не принесуть бажаного результату. 

До малоінвазивних методик лікування відноситься склеротерапія та інші інструментальні процедури, котрі дозволяють приховати розтягнуті вени. Існують і медикаментозні методи лікування – прийом ліків на основі діосміну (Нормовен, Флебодіа, Детралекс), фітопрепаратів каштану (Ескузан, Ескувіт) та прийом троксерутину (Троксевазин та аналоги) місцево або внутрішньо. 

Достатній ефект приносить і використання компресійної білизни. Її потрібно носити або постійно, або згідно з рекомендаціями лікаря. Підбір ступеню компресії проводиться судинним хірургом після кінцевого з’ясування діагнозу. 

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ УЗД НІГ 

УЗД ніг, або доплер судин нижніх кінцівок, проводиться за допомогою ультразвукових коливань, котрі сканують вени та виводять зображення на екран апарата. Таким чином лікар-діагност має змогу прогледіти місця потовщення або потоншення судини, можливі тромбозні утворення. 

Доплер допомагає візуально побачити процес кровотоку та відмітити наявні застійні явища. Він дозволяє оцінити порушення у функціонуванні клапанів вен та стан суміжних тканин.

Під час УЗ-обстеження пацієнт лежить на кушетці, лікар наносить гель-провідник та сканує судини людини. Така процедура надзвичайно ефективна, безболісна та швидка. Пацієнту не потрібно до неї готуватися  й довго чекати результати – вони будуть готові одразу ж після обстеження!

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» працює досвідчений лікар-флеболог, який надасть усі необхідні рекомендації, призначить потрібні діагностичні процедури та зробить максимально точний висновок на їх основі. Та найголовніше – ви отримаєте найдоцільнішу схему лікування, котра допоможе швидко вилікувати варикозне розширення вен та забути про проблему. 

Телефонуйте за номером (097) 470-20-30 та записуйтеся на прийом! У нас венозна сіточка – не вирок, а звичайна проблема, котру ми лікуємо швидко та безболісно!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар флеболог: Шершун Леонід Леонідович
Лікар флеболог: Шершун Леонід Леонідович
Шершун Леонід ЛеонідовичЛікар флеболог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

2001 р. – Закінчив навчання у Львівському державному медичному університеті імені Данила Галицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря, та отримав відповідний диплом.

2002 р. – успішно пройшов спеціальне навчання на школі-семінарі «Сучасні методи хірургічної антибіотикопрофілактики» у місті Львів.

2003 р. – Пройшов та успішно закінчив інтернатуру на базі КМКЛШМД у місті Львів та кафедрі хірургії факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького за спеціальністю хірургія та отримав сертифікат спеціаліста.

2003 р. – Приступив до роботи лікарем хірургом в Зарічненській ЦРЛ у Рівненській обл.

2004 р – Учасник Першої Всеукраїнської науково практичної конференції «Актуальні проблем стандартизації у невідкладній абдомінальній хірургії», співавтор наукової роботи «Гідроксиетилкрохмаль в комплексі інфузійної терапії хворих з гострою абдомінальною патологією» у місті Львів.

2004 р. – Учасник міжнародного симпозіуму «Волемічна та нутриційна підтримка хворих у інтенсивній терапії» у місті Львів.

2019 р. – Пройшов атестаційний цикл на базі кафедри хірургії факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького за спеціальністю хірургія та підтвердив сертифікат спеціаліста.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом