(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Лазерне лікування варикозу

Варикозне розширення вен (варикоз) - це хронічне захворювання із прогресуючим перебігом, що призводить до змін в підшкірних та глибоких венах, а також у м'яких тканинах. При варикозі збільшується довжина підшкірних вен, з'являються змієподібна звивистість, трубчасті та мішкоподібні розширення. Вени втрачають свою еластичність, розширюються та розтягуються. Найчастіше варикоз вражає вени на ногах.

ФАКТОРИ ВИНИКНЕННЯ ВАРИКОЗУ

Спровокувати виникнення варикозу можуть наступні фактори:

 1. Генетична схильність. Генетично передається не хвороба, а особливості будови вен, які можуть спричинити розвиток захворювання.
 2. Сильне навантаження на ноги (стояча робота, підняття важких тягарів, надмірна вага).
 3. Недостатнє навантаження на ноги. Малорухливий спосіб життя, сидяча робота призводить до застою крові в тазу та перетисканню вен на ногах.
 4. Ендокринні хвороби. 

Також причинами появи варикозу можуть стати постійний вплив  токсинів (алкоголь, тютюн), хронічні захворювання, запальні процеси в організмі, плоскостопість.

ЯК ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ВАРИКОЗ?

Підступність варикозу в тому, що довгий час він проявляється лише як косметичний дефект, не завдаючи при цьому людини інших проблем. Уже згодом з'являються такі симптоми:

 • біль;

 • втома і почуття важкості в ногах;

 • судоми в литкових м'язах;

 • набряки;

 • відчуття свербіння і печіння в венах;

 • судинні зірочки.

З розвитком захворювання погіршується кровопостачання, відбуваються ущільнення, пігментація шкіри, дерматит, і як наслідок, утворюється трофічна виразка, яка важко лікується. І уже незначна травма може призвести до розповсюдження виразки по всій гомілці. В розширених венах утворюються тромби, що тягне за собою розвиток тромбофлебіту.

ДІАГНОСТИКА ВАРИКОЗУ

Для постановки діагнозу, окрім візуального огляду пацієнта, лікар-флеболог призначає:

 • загальний аналіз крові;

 • УЗД вен;

 • Флебографію та інші методи дослідження.

ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ"

Флебологи медичного центру застосовують для лікування варикозу ендовенозну лазерну коагуляцію. ЕВЛК - це внутрішньосудинний лазер, що займає проміжне місце між безопераційним та хірургічним методом лікування. Даний метод дозволяє уникнути травматизації нервових закінчень та судин, які знаходяться біля варикозної вени, забезпечує збереження працездатності та фізичної активності пацієнта. Перевагами ЕВКЛ також є:

 • швидке відновлення пацієнта після операції та повернення до звичного способу життя;

 • чудовий косметичний ефект (відсутність шрамів);

 • безпека (процедура проводиться під місцевим знеболенням, ультразвуковий контроль в реальному часі).

Якщо у вас проявляються симптоми варикозного розширення вен, то не зволікайте і звертайтесь за допомогою в МЦ "Оксфорд Медікал". Флебологи проведуть повне обстеження для постановки точного діагнозу, підберуть лікування з урахуванням особливостей вашого організму та стадії розвитку хвороби.  Медичний центр в місті Хмельницькому знаходиться за адресою: вул. Подільська, 93/1, тел.: 70-20-30.

( Рейтинг: 3.90, голосів: 69 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар флеболог: Шершун Леонід Леонідович
Лікар флеболог: Шершун Леонід Леонідович
Шершун Леонід ЛеонідовичЛікар флеболог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

2001 р. – Закінчив навчання у Львівському державному медичному університеті імені Данила Галицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря, та отримав відповідний диплом.

2002 р. – успішно пройшов спеціальне навчання на школі-семінарі «Сучасні методи хірургічної антибіотикопрофілактики» у місті Львів.

2003 р. – Пройшов та успішно закінчив інтернатуру на базі КМКЛШМД у місті Львів та кафедрі хірургії факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького за спеціальністю хірургія та отримав сертифікат спеціаліста.

2003 р. – Приступив до роботи лікарем хірургом в Зарічненській ЦРЛ у Рівненській обл.

2004 р – Учасник Першої Всеукраїнської науково практичної конференції «Актуальні проблем стандартизації у невідкладній абдомінальній хірургії», співавтор наукової роботи «Гідроксиетилкрохмаль в комплексі інфузійної терапії хворих з гострою абдомінальною патологією» у місті Львів.

2004 р. – Учасник міжнародного симпозіуму «Волемічна та нутриційна підтримка хворих у інтенсивній терапії» у місті Львів.

2019 р. – Пройшов атестаційний цикл на базі кафедри хірургії факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького за спеціальністю хірургія та підтвердив сертифікат спеціаліста.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом