(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Протезування зубів в Хмельницькому

Протезування – це стоматологічна процедура, що дозволяє замінити увесь пошкоджений зуб або його частину за рахунок штучних елементів або вставок (пломби, коронки, імплантату, моста, протеза) для відновлення процесів жування й артикуляції мови.

Протезування може виконувати різні завдання. Наприклад, відновити один пошкоджений зуб можна як за допомогою пломби, так і за допомогою коронки. Їх встановлюють на уражені ділянки зуба – при правильній установці повертається форма й функціональність зуба. Завдяки мостам, протезам та імплантатам можна відновити цілий зубний ряд!

ВИДИ ПРОТЕЗУВАННЯ

Протезування зубів може бути різним – залежно від конкретної ситуації.

Пломбування 

Вважається одним із найпростіших і доступніших методів протезування, що застосовується при карієсі. Для відвертання руйнування зуба лікареві доводиться видалити пошкоджену карієсом частину й заповнити порожнину, яка утворилася, спеціальною пломбою. На це може знадобитися від 10 хвилин до години, залежно від складності. Процес повного твердіння триває декілька годин.

Встановлення протезної коронки

Замінює зовнішній шар зуба й захищає його внутрішню частину, займає трохи більше часу, ніж пломбування. Якщо виникають тріщини на емалі або є виражені ушкодження зуба, використовують саме цей вид протезування. За допомогою воскового зліпку виготовляється нова коронка, яка може бути виконана із нержавіючої сталі, кераміки або металокераміки. Готова протезна коронка встановлюється на зуб, підганяється й закріплюється стоматологічним клеєм.

Міст 

Ставиться в тих випадках, коли втрачено або видалено один чи декілька постійних зубів. Закриття виниклого проміжку потрібне для того, щоб не сталося зміщення поруч розташованих зубів і порушення прикусу, яке може провокувати виникнення болю в області щелепи й проблем із процесом жування. Міст є постійною опорою, прикріпленою коронкою до сусідніх зубів.

Знімні зубні протези

Можуть бути частковими або повними. Наприклад, широкою популярністю користується застосування знімного бюгельного протезування зубів. Це тонка металева конструкція, що має замкове кріплення (основа) та фарфорові зуби. Для бюгельного протеза характерна міцність, компактність і довговічність. Якщо людина втратила усі зуби на одній або двох щелепах, рекомендується скористатися сучасними повними зубними протезами. Спеціальний клей дозволяє їх закріплювати до щелеп.

Імплантати

Імплантат – це гвинт невеликих розмірів, який імітує корінь зуба. Його виготовляють із титану й встановлюють на місце, де повинен був знаходитися здоровий зуб. 

Основні переваги цього методу протезування:

  • можна замінити відсутній зуб без ушкодження розташованих поруч зубів;

  • можливість обійтися без знімних зубних протезів, навіть якщо у роті мало зубів;

  • перешкоджає атрофічним змінам у кістковій тканині;

  • заміна втрачених зубів дозволяє зняти підвищене навантаження із розташованих поруч зубів;

  • протези, які фіксуються на імплантатах, не порушують смакових відчуттів; 

  • можна використати як опору для знімних зубних протезів. 

ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ОЗЕРНА»

Профілактичний огляд повинен проводиться як мінімум двічі на рік – це дозволить вчасно вирішувати питання із зубами й не доводити до серйозних проблем. У разі ж, якщо ситуація вже ускладнилася, відвідування стоматолога клініки «Оксфорд Медікал Озерна» у Хмельницькому стане кращим рішенням! Досвідчений стоматолог підбере правильний метод протезування зубів, зробить усе швидко, якісно ій максимально безболісно.

Пам’ятайте, якщо ви станете затягувати із протезуванням, це може призвести до серйозних наслідків: порушення функція мови, зміни форми обличчя (виглядає «старішим») і погіршення ефективності процесу жування. Крім того, досить швидко втрачаються зуби, що залишилися, в результаті підвищеного навантаження при жуванні, прогресують хвороби пародонту й з’являються проблеми із жувальними м’язами та скроне-нижньощелепним суглобом. 

Довірте рішення стоматологічних проблем фахівцям клініки «Оксфорд Медікал Озерна»! Телефонуйте (0382) 70-20-30 або (097) 470-20-30 й записуйтеся на прийом! Відкладаючи похід до стоматолога, ви тільки погіршуєте ситуацію, що зрештою може закінчиться втратою зубів, що підлягають лікуванню!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар стоматолог-терапевт: Бручковська Діана Олександрівна
Бручковська Діана Олександрівна Лікар стоматолог-терапевт
Лікар стоматолог-терапевт: Бручковська Діана Олександрівна
Бручковська Діана ОлександрівнаЛікар стоматолог-терапевт

Вул. Січових Стрільців, 2/2;

інформація про лікаря

2011 - 2016р. - навчання в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю «Стоматологія».

2016 - 2018р.- інтернатура від Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, спеціальність «Загальна стоматологія».

2018р. м.Київ - участь в семінарі «Ендодонтія тимчасових зубів».

2018р. м. Яремче - прийняла участь в семінарі «Керамічні реставрації»

2018р. м. Київ - учасник лекційного майстер-класу «Системне відновлення зубів при стиранні».

2019р. м. Київ - прийняла участь у програмі лекторію «Естетична реставрація девітальних зубів»

2019р. м. Одеса - пройшла навчання з оволодіння практичними навичками «Современные подходы к отбеливанию зубов».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом