(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Ортодонтія в Хмельницькому

Правильний прикус – це запорука не лише красивого зовнішнього вигляду, а й упевненості в собі, адекватного сприйняття оточуючими, а в деяких випадках – навіть кар’єрного росту та успіхів в особистому житті. 

Людям з неправильним прикусом (тобто коли при змиканні верхньої та нижньої щелепи виникає дисбаланс співвідношення зубних рядів) необхідно звернутися до ортодонта – лікаря, чиєю спеціалізацією є діагностика та лікування аномалій будови щелепи та прикусу. 

Основна проблема неправильного прикусу та проблем із ростом зубів – це естетична неприйнятність. Більшість пацієнтів звертається до ортодонта з бажанням виправити власний зовнішній вигляд. Та неправильний прикус – це не лише косметична проблема: патологія може призводити до частих захворювань ЛОР-органів (гайморит, синусит, фронтит), розвитку гастриту (запалення слизової оболонки шлунку), психологічних проблем (низька самооцінка, замкнутість, депресія). 

Коли потрібно звернутися до ортодонта

Найкраще звертатися до ортодонта ще в дитячому віці, коли розміщення зубів ще формується. Та іноді проблема ігнорується в дитячому віці і виправляти її доводиться вже після 18 років. Такі ситуації потребують більш ретельнішого дотримання рекомендацій та тривалішого періоду лікування, але лікарі нашого медичного центру легко допоможуть вирішити проблему неправильно прикусу в будь-якому віці!

Ознаками неправильного розташування зубів стає їх хаотичний ріст (коли зуби ніби направлені в різні сторони), переміщення зубів один за один, наростання одного зуба над іншим, проблеми з мовою (деякі звуки при неправильному прикусі сильно трансформуються й виговорюються неправильно), біль зубів, проблеми з жуванням. 

Які проблеми лікує ортодонтія

Найпоширеніші патології, які здатен вилікувати ортодонт:

  • неповноцінне дихання, що виникає на фоні аномалій розвитку зубних рядів;

  • будь-які різновиди неправильно прикусу;

  • негармонічний вигляд обличчя (асиметрія);

  • неправильний ріст одного чи декількох окремих зубів;

  • патологія і неправильне розміщення дуг зубів.

З метою виправлення вищеописаних аномалій застосовуються консервативні (безопераційні) та хірургічні методи лікування. Варто зазначити, що ортодонт завжди намагається використовувати більш щадні методи, тобто – консервативні. З цією метою індивідуально призначаються брекет-системи, пластинки для виправлення росту зубів.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» ортодонт проводить повний комплекс діагностичних процедур, щоб максимально точно встановити патологію, її причину та форму. Для цього використовується рентгенологічне обстеження, комп’ютерна томографія та зняття відбитків зубів.

Лікування патології прикусу поділяється на два основні етапи: активний та ретенційний. Активна фаза – це носіння брекетів або пластинок. Тривалість цього періоду визначається індивідуально. В цей час відбувається переміщення зубів на їх природнє місце. Оскільки даний процес дещо травматичний, пацієнт може відчувати дискомфорт або навіть біль. Доглядати за брекетами потрібно щоденно, згідно рекомендацій лікаря (чистка спеціальними пастами, очищення від залишків їжі). Під час активної фази варто періодично відвідувати ортодонта, щоб контролювати перебіг одужання та ефективність брекет-системи. 

Після нього настає ретенційний етап. Основне його завдання – зберегти отриманий результат та не допустити повторення ситуації. Для цього використовують знімні та незнімні ретенційні апарати, що призначаються кожному пацієнту окремо, індивідуально. 

Загальна тривалість лікування може варіюватися від декількох місяців до декількох років. Це залежить від складності захворювання, загального стану організму та супутніх захворювань. Навіть після проведення лікувальних заходів відвідувати ортодонта необхідно регулярно, кожні півроку-рік. Проблема повинна контролюватися постійно. 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» можна максимально ефективно та швидко виправити будь-які проблеми з прикусом, асиметрію обличчя або неправильний ріст зубів навіть у дорослому віці. Телефонуйте  (097) 470-20-30, звертайтеся до професійного ортодонта – і нехай ваша усмішка засяє красою!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом