(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Естетична стоматологія в Хмельницькому

За допомогою красивої посмішки можна завоювати цілий світ! Успіх в особистому та професійному житті, приємне враження на оточуючих, висока самооцінка та впевненість у собі – все це дарує гарна посмішка з білосніжними зубами. 

Що ж робити людям, котрих природа обділила білими, ідеальними зубами? В подібних випадках на допомогу приходить сучасна естетична стоматологія! Відбілювання зубів, чистка твердих зубних відкладень, встановлення брекет-систем, імплантація, встановлення вінірів та багато інших процедур – усе це можна зробити у медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький»! Професійний стоматолог проведе огляд і застосує потрібний спосіб корекції зовнішнього вигляду зубів.

Процедури, що застосовуються в естетичній стоматології

Існує безліч методів, щоб вдосконалити зовнішній вигляд власних зубів. Найпоширеніші з них – відбілювання, чистка, імплантація, встановлення брекет-систем і лікування карієсу.

Відбілювання зубної емалі проводиться декількома способами. Коли емаль темніє через вплив харчових пігментів, відбілювання проводиться за допомогою встановлення накладки на зуби (капи) зі спеціальним гелем, що містить у своєму складі перекис водню. Після такої процедури ефект зберігається протягом півроку. Один курс подібного відбілювання повинен містити від п’яти до десяти сеансів. Завдяки методу фотовідбілювання та лазерного відбілювання лише за один сеанс зуби можна зробити повністю білими!

Під час процедури використовуються речовини із вмістом перекису, який активується або холодним світлом (фотовідбілювання), або лазерним випромінюванням (лазерне відбілювання). Ефект після подібних методів зберігається протягом декількох років при умові помірного споживання кави, чаю та паління невеликої кількості сигарет.

Професійна чистка зубів має на увазі зняття зубних відкладень та нальоту від продуктів споживання. Крім естетичної складової, така процедура має й лікувальний ефект. Вона застосовується для профілактики карієсу та виявлення його вогнищ на ранніх етапах. 

Імплантація використовується при відсутності одного або декількох зубів. Нестача зуба значно погіршує красу посмішки, тому для корекції використовуються штучні зуби, що встановлюються в зубний ряд. Форма імплантат повинна бути ідентична натуральному зубу, а його колір збігатися з природнім відтінком емалі. 

Правильне розташування зубів – важлива складова красивої посмішки. Внаслідок природніх аномалій або травм щелеп зуби можуть стояти неправильно, а прикус – змінюватися чи значно деформуватися. На допомогу в таких питаннях приходить ортодонт, що займається встановленням брекет-систем. Не дивлячись на те, що брекети краще встановлювати ще в дитячому віці, дорослі пацієнти теж успішно корегують власну посмішку за допомогою такого методу лікування. 

У випадку з карієсом (це хвороба, що призводить до порушення цілісності зубів, утворення дірок у них, а іноді навіть до їх втрати) також потрібне відповідне лікування. Краще вчасно звернутися до стоматолога та попередити ускладнення хвороби. Для цього проводиться очищення зуба, його дезінфекція та накладання пломби. 

Переваги процедур естетичної стоматології 

У сучасному житті красива посмішка – це необхідна складова високої якості життя. Застосовуючи методи відбілювання, імплантації або лікування естетичної стоматології, можна легко та надовго забути про проблеми із зубами та завжди бути впевненою у собі, відкритою та усміхненою людиною. 

Краса зубів особливо необхідна людям, що від природи наділені дещо жовтуватим кольором зубної емалі, працівникам, чия робота пов’язана із зовнішнім виглядом та постійним контактом із людьми. Естетична стоматологія стане в нагоді кожному, хто бажає залишити після себе приємне враження та бути в центрі уваги. 

Сучасні стоматологічні методи відрізняються своєю ефективністю, швидкістю проведення процедур та тривалістю збереження ефекту. Телефонуйте (097) 470-20-30 і звертайтеся по професійну допомогу до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький». Ми допоможемо вам повернути впевненість у собі та подаруємо прекрасну, яскраву та сяючу посмішку! 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом