записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

Педіатрія

Педіатрія - це галузь медицини, яка займається вивченням, діагностування, лікуванням та профілактикою захворювань у дітей. Педіатр є першим лікарем у житті кожної дитини. Лікар повинен вміти знайти особливий підхід до кожного маленького пацієнта. Педіатр під час бесіди вислуховує скарги свого пацієнта, використовує необхідні діагностичні методи, а проаналізувавши отримані результати, підбирає індивідуальну схему лікування.

Коли варто звернутись до педіатра?

Огляди дитини в педіатра можуть бути плановими та позаплановими.

Планові огляди:

  1. Перший місяць життя малюка - педіатр приходить додому, де проживає немовля, раз в тиждень, перевіряє його стан здоров'я, умови, в яких він мешкає.
  2. Перший рік життя - кожного місяця батьки зобов'язані показати дитину педіатру. Лікар оглядає маленького пацієнта, оцінює стан здоров'я, розвиток основних рефлексів, відзначає приріст ваги та зросту. Така регулярна схема спостереження дає можливість оцінити фізичний та психічний розвиток дитини, вчасно помітити відхилення від норми. Якщо під час огляду педіатр не виявив протипоказання, то дитині роблять вакцинацію.
  3. Після року - візити до лікаря відбуваються за необхідністю, але як правило, раз на три місяці необхідно звернутись до педіатра для загального огляду (вимір ваги та зросту).

Якщо у Вашої дитини проявляються наступні симптоми, то слід негайно звернутись до педіатра:

  • підвищена температура тіла;

  • больові відчуття різного характеру;

  • нудота, блювота, погіршення апетиту, закрепи, діарея;

  • симптоми алергії чи інфекційних захворювань (почервоніння, висипи, кашель, нежить та інші);

  • зниження активності протягом дня, порушення режиму сну.

Педіатр - це не лише лікар, а й друг

Педіатр повинен стати для Вашої дитини не лише лікарем, а також психологом та педагогом. Дитина може боятись ходити на прийом до лікаря. Педіатр у свою чергу зобов'язаний зробити так, щоб огляд не завдав дитині неприємних відчуттів та негативних вражень.

 

Педіатр спілкується не лише з дитиною, а й з її батьками. Тому лікар зобов'язаний мати авторитет у батьків, а вони повинні довіряти педіатру, оскільки лише спільними зусиллями можна забезпечити правильний фізичний та психічний розвиток дитини.

Консультація педіатра в медичному центрі "Оксфорд Медікал"

Варто пам'ятати, що у маленьких пацієнтів захворювання розвиваються набагато швидше, ніж у дорослих. Тому навіть при незначних проявах слід негайно звертатись до педіатра.

 

Фахівці відділення педіатрії в МЦ "Оксфорд Медікал" завжди раді допомогти Вам та Вашому малюку. Педіатри медичного центру займаються діагностикою, лікуванням, профілактикою різних захворювань, при необхідності можна отримати консультацію вузькопрофільних лікарів та пройти додаткові лабораторні та інструментальні дослідження. Також батьки зможуть отримати консультації стосовно вакцинацій, загартовування, правильного раціону харчування та ін.

 

Будьте впевненні, що педіатри МЦ "Оксфорд Медікал" завжди поруч, коли Вашій дитині потрібна допомога. Записатись на консультацію можна за тел.: 70-20-30 або он-лайн на сайті.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки