Відгуки клієнтів про напрям Педіатрія
Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та якості медичних послуг у мережі клінік «Оксфорд Медікал» і щиро вдячні вам за позитивний відгук. Ваші коментарі та побажання є важливими для нас і допомагають ставати кращими. Дякуємо, що обрали нас!
Відгуки пацієнтів
Світлана 30.04.2026
Щиро дякую Лідії Артемівні Дзіковській за гарний підхід до дитини, заключили декларацію з лікарем дуже задоволені, рекомендую саме цього лікаря дуже привітна і хороша людина!
Олена 05.12.2024
Відвідували лікаря педіатра , дуже хороший лікар та відповідальний
Наталя 04.12.2024
Доброго дня. Була з дитиною у педіатра Богдани Іванівни. Дуже уважна, компетентна лікар. Виписала нам адекватне лікування, згодом ще зробили щеплення від грипу. Дуже задоволені лікарем.
Тетяна 29.11.2024
Були у педіатра даної клініки. Дуже сподобалась. Доступно все пояснила, вирішила нашу проблему.
Ольга 18.08.2021
Супер лікар!!! Рекомендую всім!!! Син в захваті!!! Велике спасибі Діана Олександрівна!!!
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр