(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Неврологія

Нервова система людини поділяється на центральну (головний та спинний мозок) та периферичну (усі інші нервові тканини людського тіла). Неврологія - наука, що вивчає захворювання центральної та периферичної нервової системи, причини захворювань, симптоми, способи діагностики хвороби і профілактичні заходи. 

 

Від правильного функціонування нервової системи залежить здоровий розвиток та функціонування усіх систем в організмі людини. Тому для лікування неврологічних захворювань варто звертатись до кваліфікаційних лікарів. Діагностуванням та лікуванням захворювань нервової системи займається лікар-невролог. Не варто плутати невролога з психіатром. Психіка та її зміни - це сфера діяльності лікарів-психіатрів. Проте бувають випадки, коли психічні захворювання викликають порушення в роботі нервової системи людини, тоді над покращенням стану здоров'я пацієнта необхідна робота як невролога, так і психіатра.

ЧИ ПРАВДА, ЩО УСІ ЛЮДИ Є ПАЦІЄНТАМИ НЕВРОЛОГА?

Неврологічні захворювання - одна з найпоширеніших категорій хвороб у світі. Статистика свідчить, що не менше сімдесяти відсотків населення страждає від головного болю або інших неврологічних захворювань. Неврологічні розлади можуть розвинутись в будь-якому віці, навіть ще в утробі матері.

 

Сучасний темп життя, погіршення екологічної ситуації, малорухливий спосіб життя, стреси, інтоксикація організму - це ті фактори, що сприяють розвитку захворювань нервової системи. А з часом (по мірі впливу шкідливих факторів на життя та роботу, через вікові зміни або через травми) поширеність таких захворювань лише зростає. Останнім часом спостерігається тенденція до прояву неврологічних розладів все у більш ранньому віці.

 

Своєчасне звернення до лікаря за допомогою значно зменшить ризик розвитку ускладнень хвороби та полегшить лікування. Через таке широке розповсюдження захворювань нервової системи лікарі рекомендують періодично проходити профілактичне обстеження. Також можна заради розвитку недугів нервової системи, якщо вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватись та періодично займатись спортом.

СИМПТОМИ НЕВРОЛОГІЧНИХ ХВОРОБ

Оскільки усе людське тіло пронизане нервами, то відповідно больовий синдром або порушення функції нервової системи може виникнути абсолютно у будь-якому місці на тілі. У більшості випадків усі захворювання неврологічного характеру схожі проявами симптомів. Про неврологічний характер захворювання свідчать наступні ознаки:

 • порушення мови;

 • больові відчуття в кінцівках, шиї, спині, грудній клітині, животі;

 • головний біль, мігрень;

 • депресії;

 • порушення сну;

 • підвищений рівень тривоги;

 • порушення координації руху;

 • втрата свідомості;

 • шум у вухах;

 • погіршення зору, пам'яті та уваги;

 • погіршення чуттєвості (гіперчуттєвість або відсутність чуттєвості взагалі);

 • погіршення дихання та процесу ковтання;

 • тремтіння кінцівок.

Перелічені симптоми, усі разом або кожен окремо, свідчать про порушення в роботі нервової системи людини. У такому випадку варто звернутись до невролога. Адже своєчасне та правильне діагностування хвороби - це перший крок на шляху до швидкого одужання.

 

В медичному центрі "Оксфорд Медікал Хмельницький" відкрито нове відділення неврології. Якщо у вас проявляються симптоми неврологічних хвороб, ви завжди можете звернутись до спеціалістів медичного центру за професійною допомогою. Центр "Оксфорд Медікал Хмельницький" працює без вихідних. Вчасно звернувшись до лікаря, у вас є шанс запобігти розвитку захворювання.

Будьте здорові!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.76, голосів: 127 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар невролог: Волянська Ганна Василівна
Лікар невролог: Волянська Ганна Василівна
Волянська Ганна ВасилівнаЛікар невролог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

 • 1968 р.- закінчила  державний медичний інститут у Кишиневі, Молдова за спеціальністю лікувальна справа.
 • 1969-1974 р.- лікар-невропатолог Могилів-Подільській міській лікарні
 • 1975-1990р. – лікар-невропатолог Хмельницької міської лікарні
 • 1990-2009р. - завідувач неврологічним відділенням №2 Хмельницької міської лікарні
 • 2009-2010 невропатолог медичного центру «Добромед»
 • 2010-2012 невропатолог, рефлексотерапевт медичного центру Медбівал»
 • 2013-2015 лікар-консультант в компанії «Тін-Імпекс». Багаторазова учасниця регіональних та міжнародних конференції з неврології, рефлексотерапії
 • З 2017р.- лікар-невропатолог в "Клініка Оксфорд Медікал Хмельницький"
показати повний текст
послуги Відділення НеврологіяЦіна
Первинний прийом невролога 500.00 грн
Повторний прийом невролога 400.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Ірина 04-11-2021 Звернулись до лікаря Ганни Василіни,за порадою знайомих,з низкою проблем по здоров'ю.Були приємно вражені,це лікар від Бога,чуйна людина,таке зараз рідко зустрінеш. Дуже добрий лікар,призначив лише необхідне нічого зайвого,немає великого переліку препаратів як люблять багато лікарів призначати.Було отримання багато корисних порад.Одразу видно лікар з великим багажем знань.Таких лікарів та побільше.Дякуємо вам за все,будемо ї надалі до вас звертатись.Дуже допомогли,набагато краще стали себе почувати.

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом