записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

NEW! ПедіатріяПервинний огляд лікаря 250 грн.

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 
 

Неврологія

Нервова система людини поділяється на центральну (головний та спинний мозок) та периферичну (усі інші нервові тканини людського тіла). Неврологія - наука, що вивчає захворювання центральної та периферичної нервової системи, причини захворювань, симптоми, способи діагностики хвороби і профілактичні заходи. 

 

Від правильного функціонування нервової системи залежить здоровий розвиток та функціонування усіх систем в організмі людини. Тому для лікування неврологічних захворювань варто звертатись до кваліфікаційних лікарів. Діагностуванням та лікуванням захворювань нервової системи займається лікар-невролог. Не варто плутати невролога з психіатром. Психіка та її зміни - це сфера діяльності лікарів-психіатрів. Проте бувають випадки, коли психічні захворювання викликають порушення в роботі нервової системи людини, тоді над покращенням стану здоров'я пацієнта необхідна робота як невролога, так і психіатра.

Чи правда, що усі люди є пацієнтами невролога?

Неврологічні захворювання - одна з найпоширеніших категорій хвороб у світі. Статистика свідчить, що не менше сімдесяти відсотків населення страждає від головного болю або інших неврологічних захворювань. Неврологічні розлади можуть розвинутись в будь-якому віці, навіть ще в утробі матері.

 

Сучасний темп життя, погіршення екологічної ситуації, малорухливий спосіб життя, стреси, інтоксикація організму - це ті фактори, що сприяють розвитку захворювань нервової системи. А з часом (по мірі впливу шкідливих факторів на життя та роботу, через вікові зміни або через травми) поширеність таких захворювань лише зростає. Останнім часом спостерігається тенденція до прояву неврологічних розладів все у більш ранньому віці.

 

Своєчасне звернення до лікаря за допомогою значно зменшить ризик розвитку ускладнень хвороби та полегшить лікування. Через таке широке розповсюдження захворювань нервової системи лікарі рекомендують періодично проходити профілактичне обстеження. Також можна заради розвитку недугів нервової системи, якщо вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватись та періодично займатись спортом.

Симптоми неврологічних хвороб

Оскільки усе людське тіло пронизане нервами, то відповідно больовий синдром або порушення функції нервової системи може виникнути абсолютно у будь-якому місці на тілі. У більшості випадків усі захворювання неврологічного характеру схожі проявами симптомів. Про неврологічний характер захворювання свідчать наступні ознаки:

 • порушення мови;

 • больові відчуття в кінцівках, шиї, спині, грудній клітині, животі;

 • головний біль, мігрень;

 • депресії;

 • порушення сну;

 • підвищений рівень тривоги;

 • порушення координації руху;

 • втрата свідомості;

 • шум у вухах;

 • погіршення зору, пам'яті та уваги;

 • погіршення чуттєвості (гіперчуттєвість або відсутність чуттєвості взагалі);

 • погіршення дихання та процесу ковтання;

 • тремтіння кінцівок.

Перелічені симптоми, усі разом або кожен окремо, свідчать про порушення в роботі нервової системи людини. У такому випадку варто звернутись до невролога. Адже своєчасне та правильне діагностування хвороби - це перший крок на шляху до швидкого одужання.

 

В медичному центрі "Оксфорд Медікал Хмельницький" відкрито нове відділення неврології. Якщо у вас проявляються симптоми неврологічних хвороб, ви завжди можете звернутись до спеціалістів медичного центру за професійною допомогою. Центр "Оксфорд Медікал Хмельницький" працює без вихідних. Вчасно звернувшись до лікаря, у вас є шанс запобігти розвитку захворювання.

 

Запис за телефоном (0382) 70-20-30 або онлайн на сайті медичного центру.

Будьте здорові!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки