NEW! Первинний огляд у дитячого гінеколога та дитячого уролога 250 грн

Лікування остеохондрозу

Остеохондроз хребта - одне з найпоширеніших у світі захворювань хребта. Дане захворювання може виникати в різних сегментах опорно-рухового апарату, вражаючи суглобові хрящі та кісткові тканини. В результаті остеохондрозу зазнає змін природна будова тканини, а хрящовий диск стає менш еластичним. Через те, що диск деформується, відстань між хребцями скорочується і виникає защемлення нервів спинного мозку. 

ПРИЧИНИ ТА СИМПТОМИ ОСТЕОХОНДРОЗУ

Насьогодні через остеохондроз страждає більша частина населення земної кулі. Досить часто захворювання діагностують у людей після 30 років, проте можливі прояви остеохондрозу і в підлітковому віці.

Причини виникнення остеохондрозу хребта:

 • спадкові фактори (успадкувати можна поставу, ходу, при яких є нерівномірний розподіл навантаження на хребет, і від цього страждають диски; також успадковуються особливості хрящової тканини, її властивості, структура міжхребцевого диску);
 • фізичні навантаження (факторами ризику є перевищення допустимої норми навантаження на хребет, одноманітні рухи, тривале перебування в одному положенні);
 • хвороби та травми спини (викривлення хребта, інфекції, механічні пошкодження).

Однак, для того, щоб остеохондроз почав розвиватись, потрібен вплив кількох чинників. Також посилити захворювання можуть постійні стреси та переохолодження.

Остеохондроз хребта, як захворювання, має великий перелік симптомів. Можливі такі прояви остеохондрозу, як біль або оніміння в кінцівках, порушення в роботі внутрішніх органів та сечостатевої системи, біль в області серця, головний біль та інші.

Симптоми залежать від відділу хребта, де розвивається остеохондроз. Якщо остеохондроз знаходиться в шийному відділі хребта, то можливі такі симптоми, як головний біль, нестабільний артеріальний тиск, порушення координації рухів, погіршення зору та слуху. Для захворювання грудного відділу характерним симптомом є міжреберна невралгія і, як наслідок, біль в спині та животі. Поширений остеохондроз (ураження усього хребта) може проявлятись як оніміння кінцівок, підвищене відчуття втоми, головний біль, біль у суглобах.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ОСТЕОХОНДРОЗУ

Своєчасна зміна способу життя, роботи та відпочинку дозволить запобігти розвитку остеохондрозу. Та якщо вас турбують неприємні відчуття у спині, або мають місце вище перелічені симптоми, то вам необхідно звернутись за професійною допомогою лікарів. Виявлення хвороби на ранній стадії, виключення збуджуючих факторів та причин появи остеохондрозу - це рух у правильному напрямку до швидкого одужання.

В медичному центрі "Оксфорд Медікал Хмельницький" відкрито нове відділення неврології. Якщо у вас проявляються симптоми остеохондрозу, ви завжди можете звернутись до спеціалістів медичного центру за професійною допомогою. Центр "Оксфорд Медікал Хмельницький" працює без вихідних. Вчасно звернувшись до лікаря, у вас є шанс запобігти розвитку захворювання.

Запис за телефоном (0382) 70-20-30 або онлайн на сайті медичного центру.

Будьте здорові!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиВолянська Ганна Василівна Невропатолог вищої категорії
Волянська Ганна ВасилівнаНевропатолог вищої категорії

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

 • 1968 р.- закінчила  державний медичний інститут у Кишиневі, Молдова за спеціальністю лікувальна справа.
 • 1969-1974 р.- лікар-невропатолог Могилів-Подільській міській лікарні
 • 1975-1990р. – лікар-невропатолог Хмельницької міської лікарні
 • 1990-2009р. - завідувач неврологічним відділенням №2 Хмельницької міської лікарні
 • 2009-2010 невропатолог медичного центру «Добромед»
 • 2010-2012 невропатолог, рефлексотерапевт медичного центру Медбівал»
 • 2013-2015 лікар-консультант в компанії «Тін-Імпекс». Багаторазова учасниця регіональних та міжнародних конференції з неврології, рефлексотерапії
 • З 2017р.- лікар-невропатолог в "Клініка Оксфорд Медікал Хмельницький"
показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом