записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 
 

Лікування остеохондрозу

Остеохондроз хребта - одне з найпоширеніших у світі захворювань хребта. Дане захворювання може виникати в різних сегментах опорно-рухового апарату, вражаючи суглобові хрящі та кісткові тканини. В результаті остеохондрозу зазнає змін природна будова тканини, а хрящовий диск стає менш еластичним. Через те, що диск деформується, відстань між хребцями скорочується і виникає защемлення нервів спинного мозку. 

Причини та симптоми остеохондрозу

Насьогодні через остеохондроз страждає більша частина населення земної кулі. Досить часто захворювання діагностують у людей після 30 років, проте можливі прояви остеохондрозу і в підлітковому віці.

Причини виникнення остеохондрозу хребта:

  • спадкові фактори (успадкувати можна поставу, ходу, при яких є нерівномірний розподіл навантаження на хребет, і від цього страждають диски; також успадковуються особливості хрящової тканини, її властивості, структура міжхребцевого диску);
  • фізичні навантаження (факторами ризику є перевищення допустимої норми навантаження на хребет, одноманітні рухи, тривале перебування в одному положенні);
  • хвороби та травми спини (викривлення хребта, інфекції, механічні пошкодження).

Однак, для того, щоб остеохондроз почав розвиватись, потрібен вплив кількох чинників. Також посилити захворювання можуть постійні стреси та переохолодження.

Остеохондроз хребта, як захворювання, має великий перелік симптомів. Можливі такі прояви остеохондрозу, як біль або оніміння в кінцівках, порушення в роботі внутрішніх органів та сечостатевої системи, біль в області серця, головний біль та інші.

Симптоми залежать від відділу хребта, де розвивається остеохондроз. Якщо остеохондроз знаходиться в шийному відділі хребта, то можливі такі симптоми, як головний біль, нестабільний артеріальний тиск, порушення координації рухів, погіршення зору та слуху. Для захворювання грудного відділу характерним симптомом є міжреберна невралгія і, як наслідок, біль в спині та животі. Поширений остеохондроз (ураження усього хребта) може проявлятись як оніміння кінцівок, підвищене відчуття втоми, головний біль, біль у суглобах.

Діагностика та лікування остеохондрозу

Своєчасна зміна способу життя, роботи та відпочинку дозволить запобігти розвитку остеохондрозу. Та якщо вас турбують неприємні відчуття у спині, або мають місце вище перелічені симптоми, то вам необхідно звернутись за професійною допомогою лікарів. Виявлення хвороби на ранній стадії, виключення збуджуючих факторів та причин появи остеохондрозу - це рух у правильному напрямку до швидкого одужання.

В медичному центрі "Оксфорд Медікал Хмельницький" відкрито нове відділення неврології. Якщо у вас проявляються симптоми остеохондрозу, ви завжди можете звернутись до спеціалістів медичного центру за професійною допомогою. Центр "Оксфорд Медікал Хмельницький" працює без вихідних. Вчасно звернувшись до лікаря, у вас є шанс запобігти розвитку захворювання.

Запис за телефоном (0382) 70-20-30 або онлайн на сайті медичного центру.

Будьте здорові!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки