Записатись через кол-центр
Відділення

Відгуки клієнтів про напрям Неврологія (невропатология)

Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та якості медичних послуг у мережі клінік «Оксфорд Медікал» і щиро вдячні вам за позитивний відгук. Ваші коментарі та побажання є важливими для нас і допомагають ставати кращими. Дякуємо, що обрали нас!

Залишити відгук

Як відбувається формування нашого рейтингу?

Рейтинг складається з урахуванням відгуків пацієнтів, рівня професійної підготовки лікарів та наукових звань.

Щоб забезпечити достовірність, усі пацієнти проходять перевірку модератором — це дозволяє виключити неправдиві або штучно створені відгуки.

Кожен негативний випадок обов’язково розглядається адміністрацією клініки.

У разі врегулювання конфліктної ситуації, негативна оцінка не впливає на загальний рейтинг.

Відгуки пацієнтів
Сергій 30.04.2026
Дуже хороший лікар. Я задоволений його лікуванням та професійним підходом. Усім раджу.
Star Star Star Star Star
Ірина 30.04.2026
Звернулись до лікаря Ганни Василіни,за порадою знайомих,з низкою проблем по здоров'ю.Були приємно вражені,це лікар від Бога,чуйна людина,таке зараз рідко зустрінеш. Дуже добрий лікар,призначив лише необхідне нічого зайвого,немає великого переліку препаратів як люблять багато лікарів призначати.Було отримання багато корисних порад.Одразу видно лікар з великим багажем знань.Таких лікарів та побільше.Дякуємо вам за все,будемо ї надалі до вас звертатись.Дуже допомогли,набагато краще стали себе почувати.
Star Star Star Star Star
Марія 30.04.2026
Неймовірна лікар з високим професіоналом і чуйним відношенням до своїх пацієнтів. Ганна Василівна велике Вам дякую. Усім своїм знайомим буду рекомендувати звертатися саме до Вас.
Star Star Star Star Star
Олег 30.04.2026
Дуже дякую, невропатологу Потапову Андрію Миколайовичу за прийом, все чітко і зрозуміло пояснив і призначив чудовий курс лікування, рекомендую.
Star Star Star Star Star
Ірина 04.11.2021
Звернулись до лікаря Ганни Василіни,за порадою знайомих,з низкою проблем по здоров'ю.Були приємно вражені,це лікар від Бога,чуйна людина,таке зараз рідко зустрінеш. Дуже добрий лікар,призначив лише необхідне нічого зайвого,немає великого переліку препаратів як люблять багато лікарів призначати.Було отримання багато корисних порад.Одразу видно лікар з великим багажем знань.Таких лікарів та побільше.Дякуємо вам за все,будемо ї надалі до вас звертатись.Дуже допомогли,набагато краще стали себе почувати.
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.