Відгуки клієнтів про напрям Неврологія (невропатология)
Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та якості медичних послуг у мережі клінік «Оксфорд Медікал» і щиро вдячні вам за позитивний відгук. Ваші коментарі та побажання є важливими для нас і допомагають ставати кращими. Дякуємо, що обрали нас!
Відгуки пацієнтів
Сергій 30.04.2026
Дуже хороший лікар. Я задоволений його лікуванням та професійним підходом. Усім раджу.
Ірина 30.04.2026
Звернулись до лікаря Ганни Василіни,за порадою знайомих,з низкою проблем по здоров'ю.Були приємно вражені,це лікар від Бога,чуйна людина,таке зараз рідко зустрінеш. Дуже добрий лікар,призначив лише необхідне нічого зайвого,немає великого переліку препаратів як люблять багато лікарів призначати.Було отримання багато корисних порад.Одразу видно лікар з великим багажем знань.Таких лікарів та побільше.Дякуємо вам за все,будемо ї надалі до вас звертатись.Дуже допомогли,набагато краще стали себе почувати.
Марія 30.04.2026
Неймовірна лікар з високим професіоналом і чуйним відношенням до своїх пацієнтів. Ганна Василівна велике Вам дякую. Усім своїм знайомим буду рекомендувати звертатися саме до Вас.
Олег 30.04.2026
Дуже дякую, невропатологу Потапову Андрію Миколайовичу за прийом, все чітко і зрозуміло пояснив і призначив чудовий курс лікування, рекомендую.
Ірина 04.11.2021
Звернулись до лікаря Ганни Василіни,за порадою знайомих,з низкою проблем по здоров'ю.Були приємно вражені,це лікар від Бога,чуйна людина,таке зараз рідко зустрінеш. Дуже добрий лікар,призначив лише необхідне нічого зайвого,немає великого переліку препаратів як люблять багато лікарів призначати.Було отримання багато корисних порад.Одразу видно лікар з великим багажем знань.Таких лікарів та побільше.Дякуємо вам за все,будемо ї надалі до вас звертатись.Дуже допомогли,набагато краще стали себе почувати.
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр