(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Психіатр
Психіатр

  Психіатр в Хмельницькому

  Психіатр – спеціаліст, який діагностує, лікує та проводить профілактику душевних порушень, вирішує проблему депресії та порушення самоідентифікації пацієнта. Фахівець детально вивчає стан людини, особливості її поведінки та знаходить психологічні та фізичні причини хвороби.

  Коли необхідно звернутися до психіатра

  Якщо проігнорувати важкий психологічний стан і вчасно не звернутися по допомогу психіатра, швидко втрачається якість життя, знижуються когнітивні здібності, настає апатія й зникає сенс життя. Тому при ознаках тривалої апатії, перепадів настрою або при постійній тривозі варто записатися на прийом до психіатра медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому.

  Терміново відвідайте психіатра, якщо маєте наступні ознаки, що не минають понад двох тижнів:

  • безсоння, тривожний стан;
  • надмірна емоційна чутливість або її повна відсутність;
  • втрата будь-яких бажань, апетиту;
  • постійна емоційна напруга;
  • панічні атаки та фобії;
  • галюцинації, сторонні голоси в голові;
  • неадекватна поведінка;
  • гострий стрес на тлі ПТС;
  • суїцідальні та нав’язливі думки;
  • нарко- та алкозалежність;
  • марення.

  Також психіатр консультує в період гострого посттравматичного розладу: після смерті близьких, насилля, втрати майна та переживання інших тяжких обставин. Крім корекції нав’язливих станів, панічних атак та розладів особистості, психіатр лікує різні типи залежностей: наркоманію, алкоголізм, шизофренію, біполярні розлади та фобії, коригує харчову поведінку та інші стани, лікує органічні патології мозку.

  В компетенції професійного психіатра – діагностика і терапія психічних розладів. Цей спеціаліст глибоко розуміє біологічну структуру мозку і особливості його роботи, тому має право призначати специфічні обстеження та медикаменти.

  Підготовка до прийому психіатра

  Перш за все, складіть детальний перелік усього, що вас турбує. Докладно опишіть, як ці прояви впливають на життя, які почуття вони викликають, і що є пусковим механізмом для їх настання.

  Також перед прийомом не варто вживати алкоголь, психотропні речовини, заспокійливі та інші препарати, які можуть вплинути на роботу мозку і викликати зміни свідомості.

  Як відбувається консультація психіатра

  Спочатку пацієнт детально описує свій стан. Психіатр збирає анамнез, розпитує пацієнта про дитинство, особливості розвитку і виховання, стиль життя та про те, що саме викликає патологічний стан, паралельно відмічаючи реакцію людини та її поведінку під час спілкування.

  У деяких випадках, щоб виключити фізіологічні патології, які можуть провокувати ознаки розладу, проводиться лабораторні обстеження щитовидки, алко- і наркотести, дослідження мозку на наявність пухлин, травм, а також МРТ, ЕЕГ, ЕК, доплерографія судин, аналіз крові та ін. Також виконують тести на особливості психіки хворого, та його когнітивних здібностей. На основі проведених досліджень психіатр призначає відповідну терапію.

  Особливості терапії

  Сучасні методи лікування відбуваються без сильнодіючих препаратів, які роблять людину недієздатною, та інших антигуманних методів.

  Серед методів лікування: 

  • Психотерапія – вирішення психологічних питань, корекція особистості.
  • Медикаментозна терапія – антидепресанти, седативні препарати, ліки для нормалізації нейро-імпульсів.
  • Хірургічне втручання – наприклад, розсічення мозолистого тіла при епілепсії або видалення пухлини мозку.

  Терапія у професійного психіатра медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому – це можливість повернутися до здорового і повноцінного життя. Ми гарантуємо конфіденційність та індивідуальний підхід!

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом