(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Встановлення цирконієвих коронок в Хмельницькому

За останнє десятиліття в стоматології спостерігається справжній прорив. Одним із таких досягнень є розробка сучасних безметалевих протезів, які дозволили вирішити багато проблем. 

Коронки з діоксиду цирконію відрізняються підвищеною міцністю й довговічністю. Незважаючи на дорогий матеріал цирконієві зубні протези користуються по-справжньому великою популярністю, й встановити їх буде дійсно правильним рішенням!

ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ

Цирконієві коронки – представники останнього покоління зубних протезів. В ході їх виробництва застосовується технологія CAD/CAM, проводиться лазерне сканування зубів пацієнта, після чого дані передаються комп’ютерній програмі, яка задає параметри для протезного зуба. За цими даними на спеціальному фрезерному верстаті виточують цирконієвий каркас. Завдяки комп’ютерному моделюванню протеза проміжок між зубом і коронкою буде мінімальний.

Переваг у таких протезів дійсно багато: 

  • природний зовнішній вигляд;

  • гіпоалергенність;

  • відсутність негативної дії на ясна;

  • зниження температурної чутливості;

  • висока міцність.

Цирконієві коронки відмінно імітують здоровий колір зубів, зберігаючи естетичність і привабливість посмішки. Зуби, що реставруються, мають природну прозорість. На відміну від металевих коронок протези з діоксиду цирконію не деформуються й не міняють колір із часом.

Більшість пацієнтів висловлюють скарги стосовно появи темного обідка на яснах або синюшності навколо протезів із металокераміки. Це відбувається через металевий каркас, що впливає на ясна й слизову оболонку порожнини рота. Безметалеві конструкції на основі діоксиду цирконію не викликають подібних патологічних змін. Крім того, для них характерний високий показник біосумісності (практично відсутні алергічні реакції).

ВСТАНОВЛЕННЯ ЦИРКОНІЄВИХ КОРОНОК В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Цирконієві коронки є оптимальним рішенням для людей, зуби яких виражено реагують на зміну температури (холодні або гарячі напої, їжа й ін.). Клінічний досвід показує, що безметалеві протези істотно знижують температурну чутливість й здатні захистити зуби від термічного роздратування (різких змін температур).

За європейськими стандартами, для стабілізації діоксиду цирконію використовують додаткові хімічні елементи (ітрій та алюміній), що дозволяє підвищити міцність зубного протеза. Якщо виникають мікротріщини, матеріал здатний до самостійного відновлення своєї структури на молекулярному рівні. Цей високоміцний матеріал підходить для виготовлення поодиноких коронок, мостів і ексклюзивних протезів для зубних імплантів.

Серед недоліків цирконієвих коронок можна виділити лише високу вартість. Діоксид цирконію вважається якісним і дорогим матеріалом, а його обробка також вимагає професійної підготовки й сучасного устаткування. Та все ж ціна цирконієвих коронок в порівнянні з іншими видами зубних протезів більш ніж виправдана.

Встановити якісні цирконієві коронки ви зможете в клініці «Оксфорд Медікал Озерна» у Хмельницькому. Телефонуйте за номером (0382) 70-20-30 або (097) 470-20-30 – в під часі консультації фахівець відповість на усі питання про цей спосіб протезування.

Обирайте цирконієві коронки й отримуйте по-справжньому красиву посмішку!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар стоматолог-терапевт: Бручковська Діана Олександрівна
Бручковська Діана Олександрівна Лікар стоматолог-терапевт
Лікар стоматолог-терапевт: Бручковська Діана Олександрівна
Бручковська Діана ОлександрівнаЛікар стоматолог-терапевт

Вул. Січових Стрільців, 2/2;

інформація про лікаря

2011 - 2016р. - навчання в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю «Стоматологія».

2016 - 2018р.- інтернатура від Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, спеціальність «Загальна стоматологія».

2018р. м.Київ - участь в семінарі «Ендодонтія тимчасових зубів».

2018р. м. Яремче - прийняла участь в семінарі «Керамічні реставрації»

2018р. м. Київ - учасник лекційного майстер-класу «Системне відновлення зубів при стиранні».

2019р. м. Київ - прийняла участь у програмі лекторію «Естетична реставрація девітальних зубів»

2019р. м. Одеса - пройшла навчання з оволодіння практичними навичками «Современные подходы к отбеливанию зубов».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом