Відгуки клієнтів про напрям Проктологія
Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та якості медичних послуг у мережі клінік «Оксфорд Медікал» і щиро вдячні вам за позитивний відгук. Ваші коментарі та побажання є важливими для нас і допомагають ставати кращими. Дякуємо, що обрали нас!
Відгуки пацієнтів
Володимир 01.05.2026
Вадим Іванович - лікар від Бога і чудова людина, все робить виважено, спокійно і професійно з увагою і повагою до пацієнта, прекрасний спеціаліст своєї справи. Рекомендую.
Валентин 01.05.2026
Проктолог Халімов Ю.О.професіонал своєї справи після прийому відчув що таке ходити без болю. Рекомендую.
Аліна 30.04.2026
Тарканій Вадим Іванович - дуже хороший , кваліфікований лікар. Щиро рекомендую
Аміна 30.04.2026
Хороша клініка, привітний персонал та медсестри. Особлива подяка Байдаку Івану Олеговичу — професійному лікарю та чудовій людини. На прийомі з ним відчувається легкість у спілкуванні і довіра як до лікаря ! Рада, що потрапила саме до нього!
Наталія 30.04.2026
Хочу щиро подякувати Будченко Тетяні Олександрівні за професійне лікування. Дуже рада, що потрапила саме до цього лікаря. Моя проблема повністю зникла, лікування допомогло, і мені вдалося уникнути операції. Лікар усе пояснила зрозуміло, розписала лікування та підтримувала на кожному етапі. Щиро дякую!
Галина 30.04.2026
Була на прийомі у Будченко Тетяни Олександрівни (проктолог), хочу відзначити професійність лікаря, все пройшло мега комфортно, лікар уважна і все доступно пояснює, дякую щиро і раджу однозначно.
Віта 30.04.2026
Завжди відкладала похід до лікаря проктолога. Страх переважав між вирішенням проблем .Але потрапивши на консультацію до Будченко Тетяни Олександрівни заспокоїлась і зрозуміла ,що все буде добре. Професіонал своєї справи, дууууже приємний лікар. Вирішила мою проблему, за що я їй безмежно вдячна. Чудовий лікар.Дякую вам ще раз🤗.…
Ольга 05.03.2025
Хочу висловити подяку лікарю Будченко Тетяні Олександрівні за професійний і делікатний підхід. Від самого початку відчувавла підтримку та розуміння, а лікування пройшло комфортно та ефективно. Лікар детально пояснила усі нюанси та дала корисні рекомендації для швидкого одужання. Дякую за вашу працю та людяність!
Аліна 29.01.2025
Тарканій Вадим Іванович - дуже хороший , кваліфікований лікар. Щиро рекомендую
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр