(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Біозварювання тканин у проктології в Хмельницькому

Геморой – одне з найрозповсюдженіших проктологічних захворювань. Він буває кількох типів (хронічний, гострий, одновузловий і багатовузловий) й виникає через надмірне фізичне навантаження, слабкість судинних стінок та травматизацію прямої кишки під час пологів. Таке захворювання зустрічається у чоловіків та жінок різного віку й досить складно піддається консервативній (безопераційній) терапії. 

Серед численних способів лікування геморою вирізняється метод біологічного зварювання. Його проводять за допомогою апарату «Свармед» – новітнього пристрою, що передає електричні імпульси й допомагає позбутися проблеми геморою назавжди. Окрім цього, технологія допомагає забути про поліпи прямої кишки, анальні тріщини, свищі та інші проктологічні патології. 

Показання до проведення біозварювання

Призначити процедуру біозварювання може лише лікар-проктолог після проведення аноскопії, колоноскопії або інших інструментальних обстежень. 

Доцільність процедури визначається строго індивідуально. Найчастіше біозварювання призначають для лікування таких патологій:

  • поліпів – доброякісних новоутворень на слизовій оболонці прямої кишки;

  • анальних тріщин – розривів слизової оболонки прямої кишки, що приносять сильний дискомфорт та больові відчуття й можуть інфікуватися, а також викликати кровотечу;

  • геморою різного ступеню – розтягнення стінок вен, що розміщуються в прямій кишці та утворення вузлів.

Підготовка та проведення біозварювання тканин

Перед сеансом біозварювання пацієнт має пройти повний спектр діагностичних процедур для встановлення точного діагнозу, форми та ступеню захворювання. Безпосередньо перед втручанням необхідно провести очисну клізму. 

Суть технології полягає в принципі роботи апарату «Свармед». На вигляд він подібний до маленьких плоскогубців. Під час процедури лікар затискає ніжку гемороїдального вузла, краї анальної тріщини або корінь поліпу. Далі під контролем програми відбувається випромінювання електричних імпульсів. Сила струму обирається лікарем-проктологом та контролюється протягом усієї процедури. Внаслідок дії високочастотних коливань клітини тканин випаровують вологу, з’єднуючись одна з одною. Таким чином відбувається процес коагуляції та зварювання тканин.

Оскільки апарат працює на клітинному рівні, здорові тканини не травмуються, а вплив відбувається тільки на вражені клітини.

Переваги біозварювання тканин 

Біологічне зварювання – це новий подих в лікуванні проктологічних захворювань. Хоча методика досить «молода», вона вже отримала велику популярність завдяки своїм перевагам перед іншими методами лікування. Найважливіша з таких переваг – висока ефективність біозварювання. Одного сеансу достатньо, щоб хвороба не з’являлася в тому місці, де її було виявлено. Окрім цього, біозварювання займає на 20% менше часу, ніж інші хірургічні методи. 

Ще одна надзвичайно важлива особливість і перевага біологічного зварювання – відсутність швів та рубців. Під час процедури травмуються тільки ті клітини, що з’єднують вражене та здорове місце. Саме тому не утворюються шрами чи рубці, а отже не травмується анальний сфінктер. В подальшому така особливість значно полегшить життя пацієнту й позбавить його від певного дискомфорту в повсякденному житті. 

Ще одна перевага – відсутність кровотечі під час зварювання. Така особливість спричинена тим, що капіляри, котрі потраплять під дію «Свармеду», одразу закупорюються та тромбуються. 

Після класичного хірургічного втручання пацієнт проходить досить тривалий реабілітаційний період. Після біозварювання час відновлення зводиться до мінімуму, і вже через декілька днів пацієнт може вести звичайний спосіб життя, але вже без хвороби.

Окрім цього, біозварювання максимально безпечне та не допускає інфікування рани або появи післяопераційного ускладнення. 

Складні, травматичні та довготривалі класичні операції більше не потрібні. За допомогою апарату «Свармед» в медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» можна легко та просто позбавитися проктологічної проблеми та вести нормальний спосіб життя без дискомфорту та проблем!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Вікторія 08-07-2021 Дуже вдячна лікарю Святославу Ростиславовичу Микитюку за професіоналізм, уважне та дбайливе ставлення до своїх пацієнтів! За декілька прийомів вдалося вирішити свою проблему, яка турбувала досить тривалий час. Ще раз переконалася, що потрібно не відкладати візит до лікаря. Святослав Ростиславович зробив все для того, щоб лікування проходило максимально комфортно і безболісно, за що я йому безмежно дякую!!!

відділення: Проктологія

Марина 26-08-2020 Звернулася до клiнiки з проблемою, яка протягом кiлькох днiв доставляла менi величезний дискомфорт - гострий парапроктит (хто з цим стикався - зрозумiэ). На прийом потрапила до Тарканого Вадима Iвановича - справжнього професiонала! Оглянув, проконсультував, запропонував шляхи вирiшення проблеми i, що найголовнiше, - вирiшив jj! За це безмежно ВДЯЧНА!!! Окрема подяка медсестрi Людмилi та лiкарю Микитюку Святославу Ростиславовичу (до якого за перiод лiкування двiчi потрапляла на перев'язку) за людянiсть, ввiчливiсть, спiвпереживання та професiоналiзм! ЩИРО РЕКОМЕНДУЮ клiнiку, відділення проктології зокрема!

відділення: Проктологія

Костянтин 04-07-2020 Такое потратив до Микитюка Святослава у проктологію. Кращого лікаря не зустрічав. Вислухав, оглянув, не поспішав і все детально пояснив. Огляд без болю і поспіху, є з чим порівняти. Однозначно рекомендую!

відділення: Проктологія

Алла 08-11-2019 Дуже вдячна лікарю, його підхід до клієнта тішить, вирішення проблеми за 2 відвідування; лікар своєї справи рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом