(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відеоаноскопія в Хмельницькому

Відеоаноскопія – це сучасний діагностично-інструментальний метод, що допомагає лікарям-проктологам оцінити стан слизової оболонки прямої кишки пацієнта. Обстеження проводиться після пальпаторного огляду на первинній консультації проктолога. Не дивлячись на певну інтимність відеоаноскопія абсолютно безболісна та безпечна для людини. 

Пацієнтам, що входить до групи ризику, рекомендується проводити її з профілактичною метою один раз на рік, а при появі гострих симптомів – стільки разів, скільки призначить проктолог.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВІДЕОАНОСКОПІЇ 

Відеоаноскопія – обов’язкове обстеження, без якого консультація проктолога буде недостатньо інформативною. Пройти первинний огляд разом з діагностикою потрібно, якщо пацієнт відчуває такі симптоми:

  • свербіж в районі анального проходу;

  • кров’янисті чи гнійній виділення з анального отвору;

  • біль в районі анального отвору;

  • часті запори або діареї;

  • відчуття чужорідного тіла в прямій кишці;

  • біль під час дефекації.

Окрім цього, до групи ризику відносяться молоді мами, які народжували природнім шляхом, люди старше 40 років, гомосексуальні пари та пари, що регулярно практикують анальний секс.

Відеоаноскопію використовують під час лікування хвороб прямої кишки, для контролю ефективності лікування та фіксації динаміки захворювання. 

ЩО ДІАГНОСТУЄ ВІДЕОАНОСКОПІЯ 

За допомогою даних, отриманих під час відеоаноскопії, проктолог може легко встановити найпоширеніші захворювання прямої кишки.

Геморой – втрата пружності гемороїдальних вен і подальше утворення вузлів. Приносить досить великий дискомфорт й може супроводжуватися кровотечою або інфікуванням. 

Анальна тріщина – проблема, зумовлена пошкодженням слизової оболонки кишки. Приносить сильний біль при дефекації й пов’язані з ним запори (виникають через страх дефекації). Як і геморой, анальні тріщини можуть інфікуватися та значно знижують якість життя пацієнта.

Рак прямої кишки – одне з розповсюджених онкологічних захворювань, що несе небезпеку для життя пацієнта. На перших стадіях досить непомітна проблема, яка потребує ретельного контролю. 

ПІДГОТОВКА ДО ВІДЕОАНОСКОПІЇ 

Процедура потребує ретельної підготовки, яка розпочинається за два-три дні до візиту в лікарню. Пацієнт повинен сісти на короткотривалу дієту та обмежити споживання свіжих овочів і фруктів, виключити з раціону газовані та слабогазовані напої, смажену, копчену їжу. Всі ці продукти стимулюють утворення газів, що може заважати під час проктологічного огляду.

В день перед процедурою необхідно зробити очисну клізму за допомогою теплої води або фізіологічного розчину. Очищення проводиться за дві години перед оглядом.

Якщо похід до лікаря заплановано на ранок, то пацієнт має прибути в медичний центр натще. Перед вечірньою консультацією потрібно буде відмовитися від їжі за 3–4 години. 

ПРОВЕДЕННЯ ВІДЕОАНОСКОПІЇ 

Відеоаноскопія проводиться лікарем-проктологом за допомогою аноскопа – спеціального приладу невеликого діаметру, котрий розширює анальний прохід і дозволяє оцінити стан слизової на глибині 10–12 сантиметрів. 

Під час процедур пацієнт знаходиться на спеціальному кріслі, даючи лікарю вільний доступ до анального отвору. Далі лікар делікатними, акуратними рухами вводить прилад, легенько прокручуючи його. Більшість пацієнтів страшаться такої процедури, адже думають, що вона досить болюча. Насправді це не так: все відбувається під ретельним контролем фахівця. Для людей з нормальним больовим порогом це абсолютно безболісна процедура. 

Коли аноскоп уведено, лікар починає діагностику та можливий забір біоматеріалу. Загалом, процедура займає 10–15 хвилин, одразу ж після її проведення пацієнт спокійно відправляється додому. Певний дискомфорт може виникати під час взяття біопсії, адже цей процес потребує зіскоблення певної частки слизової оболонки. Під час процедури зображення виводиться на екран, тому пацієнт також може побачити стан свого організму зсередини.

Провести швидку, безболісну та якісну відеоаноскопію можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький». Проктолог не лише ретельного огляне турбуючу зону, а й призначить ефективне лікування, що дозволить позбутися надокучливої інтимної проблеми. 

Телефонуйте (097) 470-20-30, записуйтеся на прийом професійного проктолога та будьте здорові!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург, проктолог, онколог, мамолог: Тарканій Вадим Іванович
Тарканій Вадим Іванович Лікар хірург, проктолог, онколог, мамолог
Лікар хірург, проктолог, онколог, мамолог: Тарканій Вадим Іванович
Тарканій Вадим ІвановичЛікар хірург, проктолог, онколог, мамолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

1985-1993рр. Навчався у Буковинському державному медичному університеті.

1993-1996рр. Заочна інтернатура у Хмельницькій міській лікарні та очна інтернатура в Хмельницькій обласній лікарні.

1996р. по сьогоднішній день працює у Хмельницькій міській поліклініці №3.

З 2015р. Працює у медичному центрі Оксфорд Медікал Хмельницький.

2017р. Здобув спеціалізацію «Мамологія» та «Онкологія» у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького на факультеті післядипломної освіти.

показати повний текст
Лікар-хірург, проктолог: Микитюк Святослав Ростиславович
Микитюк Святослав Ростиславович Лікар-хірург, проктолог
Лікар-хірург, проктолог: Микитюк Святослав Ростиславович
Микитюк Святослав РостиславовичЛікар-хірург, проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

1994-2000 рр. - Вінницький державний медичний університет ім. Н.І. Пирогова, спеціальність "лікувальна справа".
2000 - 2002 рр. - інтернатура за спеціальністю "хірургія".
2002 - 2004 рр. - клінічна ординатура, спеціальність "хірургія".
2004 - 2008 рр. - аспірантура (заочне навчання), кафедра хірургічних дисциплін ФПО ВНМУ ім. Н.І. Пирогова, м Хмельницький.
показати повний текст

відгуки
Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Джура А.В. 12-01-2015 Переборол свой страх и обратился к проктологу. Всё оказалось не так страшно, как рисовало моё воображение. Я благодарен клинике за лечение и за моё хорошее самочувствие. Спасибо всему медперсоналу за отношение и деликатность.

відділення: Проктологія

Елена Гаврилюк 10-01-2015 Обратилась с проблемой геморроя. За 4 процедуры латексного лигирования мне устранили моё заболевание. Могу сказать с уверенностью - действительно не больно! Знала бы раньше, не терпела бы несколько лет! Благодарность клинике и медицинскому персоналу.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом