записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

Лігування латексними кільцями

Лігування латексними кільцями одна з найбільш популярний і високоефективних методик лікування геморою у всьому цивілізованому світі. Більше 85% повного одужання, мінімум рецидивів і повторних маніпуляцій!

Лігування латексними кільцями можливо тільки на I - III стадії захворювання, тому не відкладайте візит до «Оксфорд Медікал Хмельницький», щоб не було надто пізно!

 

Принцип процедури вакуумного лігування латексними кільцями
За допомогою спеціального лігатора на корінець гемороїдального вузла надівається спеціальне латексне кільце (лігатура), в наслідок чого припиненяється кровопостачання даного вузла, який самостійно відмирає і відторгається.

Оскільки часто кількість гемороїдальних вузлів рівне трьом, то і процедур лігування необхідно зробити як мінімум три, з перервами 14-16 днів.

Процедура лігування практично безболісна і не вимагає спеціальної підготовки. Необхідно тільки за 2 години до візиту до лікаря зробити очисну мікроклізму.

До можливих побічних ефектів можна віднести - слабовиражені ниючі болі, відчуття стороннього тіла в анальному каналі; рідше - зісковзування латексного кільця. Дані симптоми характерні для першої доби після проведення процедури.

Незначний дискомфорт у вигляді печіння в анальному каналі, можливий через 7-12 днів після процедури, коли відбувається остаточне відмирання гемороїдального вузла.

Процедура нетривала за часом - всього 10 хвилин! Ви можете забігти до нас під час обідньої перерви, зробити процедуру і відразу ж повернутися до роботи!
Лігування латексними кільцями - одна з найбільш щадних методик позбавлення від геморою. Простота та ефективність методу виділяє його серед інших технік лікування гемороїдальною хвороби. Лікарі всього світу у захваті від даної методики, яка гарантує повне одужання у 85% випадків!

У «Оксфорд Медікал Хмельницький» вирішать Вашу проблему. Відкладіть усі справи і займіться своїм здоров'ям - зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію за тел.: 70-20-30 прямо зараз!

Текстові відгуки

12.01.2015

Переборол свой страх и обратился к проктологу. Всё оказалось не так страшно, как рисовало моё воображение. Я благодарен клинике за лечение и за моё хорошее самочувствие. Спасибо всему медперсоналу за отношение и деликатность.

відділення: Проктологія

10.01.2015

Обратилась с проблемой геморроя. За 4 процедуры латексного лигирования мне устранили моё заболевание. Могу сказать с уверенностью - действительно не больно! Знала бы раньше, не терпела бы несколько лет! Благодарность клинике и медицинскому персоналу.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки