Наш медичний центр на період карантину продовжує свою роботу за звичним графіком!

Лігування латексними кільцями

Лігування латексними кільцями одна з найбільш популярний і високоефективних методик лікування геморою у всьому цивілізованому світі. Більше 85% повного одужання, мінімум рецидивів і повторних маніпуляцій!

Лігування латексними кільцями можливо тільки на I - III стадії захворювання, тому не відкладайте візит до «Оксфорд Медікал Хмельницький», щоб не було надто пізно!

 

Принцип процедури вакуумного лігування латексними кільцями
За допомогою спеціального лігатора на корінець гемороїдального вузла надівається спеціальне латексне кільце (лігатура), в наслідок чого припиненяється кровопостачання даного вузла, який самостійно відмирає і відторгається.

Оскільки часто кількість гемороїдальних вузлів рівне трьом, то і процедур лігування необхідно зробити як мінімум три, з перервами 14-16 днів.

Процедура лігування практично безболісна і не вимагає спеціальної підготовки. Необхідно тільки за 2 години до візиту до лікаря зробити очисну мікроклізму.

До можливих побічних ефектів можна віднести - слабовиражені ниючі болі, відчуття стороннього тіла в анальному каналі; рідше - зісковзування латексного кільця. Дані симптоми характерні для першої доби після проведення процедури.

Незначний дискомфорт у вигляді печіння в анальному каналі, можливий через 7-12 днів після процедури, коли відбувається остаточне відмирання гемороїдального вузла.

Процедура нетривала за часом - всього 10 хвилин! Ви можете забігти до нас під час обідньої перерви, зробити процедуру і відразу ж повернутися до роботи!
Лігування латексними кільцями - одна з найбільш щадних методик позбавлення від геморою. Простота та ефективність методу виділяє його серед інших технік лікування гемороїдальною хвороби. Лікарі всього світу у захваті від даної методики, яка гарантує повне одужання у 85% випадків!

У «Оксфорд Медікал Хмельницький» вирішать Вашу проблему. Відкладіть усі справи і займіться своїм здоров'ям - зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію за тел.: 70-20-30 прямо зараз!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТарканій Вадим Іванович лікар хірург-проктолог
Тарканій Вадим Івановичлікар хірург-проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

Микитюк Святослав Ростиславович Лікар-хірург, проктолог
Микитюк Святослав РостиславовичЛікар-хірург, проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

1994-2000 рр. - Вінницький державний медичний університет ім. Н.І. Пирогова, спеціальність "лікувальна справа".
2000 - 2002 рр. - інтернатура за спеціальністю "хірургія".
2002 - 2004 рр. - клінічна ординатура, спеціальність "хірургія".
2004 - 2008 рр. - аспірантура (заочне навчання), кафедра хірургічних дисциплін ФПО ВНМУ ім. Н.І. Пирогова, м Хмельницький.
показати повний текст
Краснобаб Антон Анатолійович Лікар хірург-проктолог
Краснобаб Антон Анатолійович Лікар хірург-проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

В 2010 р. закінчив Хмельницький базовий медичний коледж. Пів року пропрацював фельдшером. Поступив до Київського медичного університету, де навчався на першому медичному факультеті за спеціальністю медична справа. 

В 2016 р. випустився та здобув вищу медичну освіту. Одразу вступив до Вінницького медичного університету на інтернатуру за спеціальністю хірургія. Інтернатуру проходив на базі Хмельницької обласної лікарні. 

Основні напрямки хірургічної діяльності - абдомінальна хірургія, комбустіологія, проктологія. 

показати повний текст

відгуки
24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

12-01-2015 Переборол свой страх и обратился к проктологу. Всё оказалось не так страшно, как рисовало моё воображение. Я благодарен клинике за лечение и за моё хорошее самочувствие. Спасибо всему медперсоналу за отношение и деликатность.

відділення: Проктологія

10-01-2015 Обратилась с проблемой геморроя. За 4 процедуры латексного лигирования мне устранили моё заболевание. Могу сказать с уверенностью - действительно не больно! Знала бы раньше, не терпела бы несколько лет! Благодарность клинике и медицинскому персоналу.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом