(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Лігування латексними кільцями

Лігування латексними кільцями одна з найбільш популярний і високоефективних методик лікування геморою у всьому цивілізованому світі. Більше 85% повного одужання, мінімум рецидивів і повторних маніпуляцій!

Лігування латексними кільцями можливо тільки на I - III стадії захворювання, тому не відкладайте візит до «Оксфорд Медікал Хмельницький», щоб не було надто пізно!

 

Принцип процедури вакуумного лігування латексними кільцями
За допомогою спеціального лігатора на корінець гемороїдального вузла надівається спеціальне латексне кільце (лігатура), в наслідок чого припиненяється кровопостачання даного вузла, який самостійно відмирає і відторгається.

Оскільки часто кількість гемороїдальних вузлів рівне трьом, то і процедур лігування необхідно зробити як мінімум три, з перервами 14-16 днів.

Процедура лігування практично безболісна і не вимагає спеціальної підготовки. Необхідно тільки за 2 години до візиту до лікаря зробити очисну мікроклізму.

До можливих побічних ефектів можна віднести - слабовиражені ниючі болі, відчуття стороннього тіла в анальному каналі; рідше - зісковзування латексного кільця. Дані симптоми характерні для першої доби після проведення процедури.

Незначний дискомфорт у вигляді печіння в анальному каналі, можливий через 7-12 днів після процедури, коли відбувається остаточне відмирання гемороїдального вузла.

Процедура нетривала за часом - всього 10 хвилин! Ви можете забігти до нас під час обідньої перерви, зробити процедуру і відразу ж повернутися до роботи!
Лігування латексними кільцями - одна з найбільш щадних методик позбавлення від геморою. Простота та ефективність методу виділяє його серед інших технік лікування гемороїдальною хвороби. Лікарі всього світу у захваті від даної методики, яка гарантує повне одужання у 85% випадків!

У «Оксфорд Медікал Хмельницький» вирішать Вашу проблему. Відкладіть усі справи і займіться своїм здоров'ям - зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію прямо зараз!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.67, голосів: 30 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург, проктолог, онколог, мамолог: Тарканій Вадим Іванович
Тарканій Вадим Іванович Лікар хірург, проктолог, онколог, мамолог
Лікар хірург, проктолог, онколог, мамолог: Тарканій Вадим Іванович
Тарканій Вадим ІвановичЛікар хірург, проктолог, онколог, мамолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

1985-1993рр. Навчався у Буковинському державному медичному університеті.

1993-1996рр. Заочна інтернатура у Хмельницькій міській лікарні та очна інтернатура в Хмельницькій обласній лікарні.

1996р. по сьогоднішній день працює у Хмельницькій міській поліклініці №3.

З 2015р. Працює у медичному центрі Оксфорд Медікал Хмельницький.

2017р. Здобув спеціалізацію «Мамологія» та «Онкологія» у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького на факультеті післядипломної освіти.

показати повний текст

відгуки
Вікторія 08-07-2021 Дуже вдячна лікарю Святославу Ростиславовичу Микитюку за професіоналізм, уважне та дбайливе ставлення до своїх пацієнтів! За декілька прийомів вдалося вирішити свою проблему, яка турбувала досить тривалий час. Ще раз переконалася, що потрібно не відкладати візит до лікаря. Святослав Ростиславович зробив все для того, щоб лікування проходило максимально комфортно і безболісно, за що я йому безмежно дякую!!!

відділення: Проктологія

Марина 26-08-2020 Звернулася до клiнiки з проблемою, яка протягом кiлькох днiв доставляла менi величезний дискомфорт - гострий парапроктит (хто з цим стикався - зрозумiэ). На прийом потрапила до Тарканого Вадима Iвановича - справжнього професiонала! Оглянув, проконсультував, запропонував шляхи вирiшення проблеми i, що найголовнiше, - вирiшив jj! За це безмежно ВДЯЧНА!!! Окрема подяка медсестрi Людмилi та лiкарю Микитюку Святославу Ростиславовичу (до якого за перiод лiкування двiчi потрапляла на перев'язку) за людянiсть, ввiчливiсть, спiвпереживання та професiоналiзм! ЩИРО РЕКОМЕНДУЮ клiнiку, відділення проктології зокрема!

відділення: Проктологія

Костянтин 04-07-2020 Такое потратив до Микитюка Святослава у проктологію. Кращого лікаря не зустрічав. Вислухав, оглянув, не поспішав і все детально пояснив. Огляд без болю і поспіху, є з чим порівняти. Однозначно рекомендую!

відділення: Проктологія

Алла 08-11-2019 Дуже вдячна лікарю, його підхід до клієнта тішить, вирішення проблеми за 2 відвідування; лікар своєї справи рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом