(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлів в Хмельницькому

Інфрачервона коагуляція (ІЧ) – сучасна процедура, що застосовується в лікуванні геморою й передбачає видалення вузлів. 

Геморой – це проблема, із якою хворі соромляться прийти до лікаря. При цьому група ризику цієї патології поступово розширюється. Особливо часто цим недугом страждають люди похилого віку, а також водії, офісні робітники та усі, хто має сидячий стиль життя, зловживає гострими стравами й має хронічні закрепи.

Симптоми геморою

Гемороїдальними вузлами є вип’ячування, які утворюють венозні сплетення і сполучна тканина. При захворюванні вени розширюються, а вузли збільшуються, що призводить до дискомфорту та болю. З часом вони починають кровоточити й навіть випадати назовні. 

Симптомами геморою є біль при дефекації, кровоточивість, дискомфорт в сидячому положенні, випадання вузлів при напруженні та випорожненні. 

Якщо ігнорувати проблему, вузли та слизова прямої кишки почнуть випадати назовні навіть у спокої й доставлятимуть постійний біль і дискомфорт у будь-якому положенні тіла. Тому не варто зволікати! Зверніться до проктолога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому, щоб пройти обстеження та позбутися вузлів за допомогою інфрачервоної коагуляції.

Показання до інфрачервоної коагуляції

Інфрачервону коагуляцію виконують у наступних випадках:

  • при внутрішньому кровоточивому геморої 1-2 стадії;

  • циркулярному комбінованому геморої, коли вузли розташовані на аноректальній лінії. 

Також маніпуляція показана при дрібних вузлах після гемороїдектомії або процедури лігування кільцями. При великих вузлах інфрачервону коагуляцію можна поєднати з методом лігування кільцями з латексу.

Мета процедури – домогтися омертвіння ураженої тканини та її відторгнення за рахунок коагуляції – здатності білка до згортання. 

Як відбувається інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлів

Інфрачервону коагуляцію іноді порівнюють з лігуванням, але в даному випадку судини гемороїдальних ніжок не перетискаються, а видаляються опроміненням. 

Світловий ІЧ промінь проникає до вузла, перетворюючись у теплоенергію, яка коагулює тканини. За допомогою таймера регулюється час теплового впливу (0,5-3 секунди залежно від розміру вузла). Від тривалості цього імпульсу залежить глибина проникнення. Після впливу ІЧ-променями припиняється кровоточивість вузлів, вони зменшуються у розмірах і через кілька діб відпадають самостійно.

Процедуру виконують амбулаторно. Для її проведення використовують аноскоп з тубусом довжиною до 8 см та діаметром 18 мм із зовнішнім або внутрішнім джерелом освітлення. Аноскоп вводиться до анального каналу, щоб вузол потрапляв у просвіт його тубуса. Наконечник коагулятора розташовують у просвіті аноскопа в проекції ніжки судини, притискаючи його до слизової. Світловод переміщують на 45° вправо-вліво й роблять коагуляцію в 3 точках ніжки вузла. Без кровопостачання відбувається некроз і відторгнення тканин, а ніжка виходить з калом при випорожненні.

За один сеанс можна коагулювати до 3 вузлів. За необхідності процедуру повторюють через 16 год. При великих вузлах коагулюють додатково його поверхню. У пацієнтів може підвищуватися температура в зоні маніпуляції й відчуватися поколювання, але це минає через годину після процедури.

Переваги ІЧ коагуляції гемороїдальних вузлів

Завдяки своїй безпеці та ефективності процедура набирає популярності в медичній практиці. Дії проводяться безконтактно, що виключає ризик інфікування. Також коагуляція не провокує кровотечі, безболісна, не лишає рубців, не потребує госпіталізації, додаткової терапії чи анестезії та триває до 30-60 хв.

Гемороїдальні вузли легко усунути коагуляцією. Записуйтесь до медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому, щоб швидко і без ускладнень позбутися проблеми й повернутися до повноцінного життя.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

відгуки
Вікторія 08-07-2021 Дуже вдячна лікарю Святославу Ростиславовичу Микитюку за професіоналізм, уважне та дбайливе ставлення до своїх пацієнтів! За декілька прийомів вдалося вирішити свою проблему, яка турбувала досить тривалий час. Ще раз переконалася, що потрібно не відкладати візит до лікаря. Святослав Ростиславович зробив все для того, щоб лікування проходило максимально комфортно і безболісно, за що я йому безмежно дякую!!!

відділення: Проктологія

Марина 26-08-2020 Звернулася до клiнiки з проблемою, яка протягом кiлькох днiв доставляла менi величезний дискомфорт - гострий парапроктит (хто з цим стикався - зрозумiэ). На прийом потрапила до Тарканого Вадима Iвановича - справжнього професiонала! Оглянув, проконсультував, запропонував шляхи вирiшення проблеми i, що найголовнiше, - вирiшив jj! За це безмежно ВДЯЧНА!!! Окрема подяка медсестрi Людмилi та лiкарю Микитюку Святославу Ростиславовичу (до якого за перiод лiкування двiчi потрапляла на перев'язку) за людянiсть, ввiчливiсть, спiвпереживання та професiоналiзм! ЩИРО РЕКОМЕНДУЮ клiнiку, відділення проктології зокрема!

відділення: Проктологія

Костянтин 04-07-2020 Такое потратив до Микитюка Святослава у проктологію. Кращого лікаря не зустрічав. Вислухав, оглянув, не поспішав і все детально пояснив. Огляд без болю і поспіху, є з чим порівняти. Однозначно рекомендую!

відділення: Проктологія

Алла 08-11-2019 Дуже вдячна лікарю, його підхід до клієнта тішить, вирішення проблеми за 2 відвідування; лікар своєї справи рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом