(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Консультація проктолога в Хмельницькому

Два питання в проктології, які ви соромились задати!

Щодня в «Оксфорд Медікал Хмельницький» проходить прийом лікаря проктолога. 

Найпоширеніші питання, які задають наші пацієнти - чого чекати і скільки коштує?

Отож, даємо відповідь:

——1——

Як проходить прийом у проктолога?

Одне з найбільш популярних запитань, яке хвилює практично кожного пацієнта!

У кабінеті лікар вислуховує Вас, всі скарги та симптоми, розпитує про хронічні захворювання, збирає анамнез. І тільки після цього запросить на огляд.

Важливий момент - в «Оксфорд Медікал Хмельницький» лікар проктолог оглядає пацієнта на спеціальному зручному оглядовому кріслі. Ніяких «колінно-ліктьових» поз! (Погодьтеся, і так ніяково, а тут ще таке!)

Також, пацієнтам надається спеціальна оглядова білизна, тому ніякого сорому та дискомфорту наші пацієнти не відчувають!

Отож - зручне та комфортне крісло, плюс спеціальна білизна - і ніякого дискомфорту на огляді!

Йдемо далі - при діагностиці обов'язково використовується знеболюючий гель. Як пояснить лікар (а Ви ж бажаєте знати заздалегідь, як саме відбудеться огляд?), спочатку проводиться відеоаноскопія - огляд анального каналу на виявлення гемороїдальних вузлів, тріщин тощо, а потім, за показаннями, ректороманоскопія - огляд прямої кишки за допомогою спеціального приладу - ректоскопа.

Всі дані при огляді - чи є пухлини, новоутворення, поліпи - виводяться на монітор комп'ютера. Це дуже зручно, погодьтеся - наглядно бачити що ж саме турбує пацієнта. Також, наявність відеозапису огляду значно полегшує процес спілкування між лікарем та пацієнтом. 

Важливо розуміти - діагностика проходить комфортно із психологічної точки зору та із мінімальними больовими відчуттями! Тому відкладати візит до лікаря по цим причинам зовсім не варто!

——2——

Що ж до другого питання - яка ж вартість?

Первинний прийом у проктолога коштує 550 грн.

А вартість лікування? - ось тут вже відповісти складніше, оскільки вартість залежить від діагнозу, якій одразу встановить Вам лікар на огляді.

І, так! Ви одразу на прийомі зможете розпочати курс лікування! Це дуже зручно, погодьтеся! Ніякої додадкової підготовки, ніякого стаціонару! Лікування можна розпочати одразу! За новими сучасними безболісними та безкровними методиками!

Пам'ятайте! Раннє звернення до лікаря запорука швидкому одужанню!

Саме тому записуйтесь на прийом до лікаря проктолога зараз. 

ЦЕНТР

вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх

ОЗЕРНА

вул. Січових стрільців, 2/2 (навпроти ТЦ «Агора»)

Три роки поспіль «Оксфорд Медікал» перемагає у голосуванні за кращий медичний центр міста Хмельницького.

Ми працюємо для вас кожного дня!

Ми співпрацюємо зі страховими компаніями.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.72, голосів: 32 )

відгуки
Вікторія 08-07-2021 Дуже вдячна лікарю Святославу Ростиславовичу Микитюку за професіоналізм, уважне та дбайливе ставлення до своїх пацієнтів! За декілька прийомів вдалося вирішити свою проблему, яка турбувала досить тривалий час. Ще раз переконалася, що потрібно не відкладати візит до лікаря. Святослав Ростиславович зробив все для того, щоб лікування проходило максимально комфортно і безболісно, за що я йому безмежно дякую!!!

відділення: Проктологія

Марина 26-08-2020 Звернулася до клiнiки з проблемою, яка протягом кiлькох днiв доставляла менi величезний дискомфорт - гострий парапроктит (хто з цим стикався - зрозумiэ). На прийом потрапила до Тарканого Вадима Iвановича - справжнього професiонала! Оглянув, проконсультував, запропонував шляхи вирiшення проблеми i, що найголовнiше, - вирiшив jj! За це безмежно ВДЯЧНА!!! Окрема подяка медсестрi Людмилi та лiкарю Микитюку Святославу Ростиславовичу (до якого за перiод лiкування двiчi потрапляла на перев'язку) за людянiсть, ввiчливiсть, спiвпереживання та професiоналiзм! ЩИРО РЕКОМЕНДУЮ клiнiку, відділення проктології зокрема!

відділення: Проктологія

Костянтин 04-07-2020 Такое потратив до Микитюка Святослава у проктологію. Кращого лікаря не зустрічав. Вислухав, оглянув, не поспішав і все детально пояснив. Огляд без болю і поспіху, є з чим порівняти. Однозначно рекомендую!

відділення: Проктологія

Алла 08-11-2019 Дуже вдячна лікарю, його підхід до клієнта тішить, вирішення проблеми за 2 відвідування; лікар своєї справи рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом