(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Пластика шкірних складок ділянки промежини у жінок в Хмельницькому

Інтимні органи приховані від чужих очей, але їх зовнішній вигляд турбує більшість жінок. Дехто пов’язує красу в ділянці промежини з успіхом в особистому житті, рівнем самооцінки та якістю життя, але шкірні складки в цій зоні можуть бути не лише косметичною, а й лікарською проблемою. 

В деяких випадках через такі утвори пацієнти не можуть вести здорове статеве життя, відчувають біль і дискомфорт під час сексу, не відчувають достатнього збудження перед та під час сексу, не можуть досягти оргазму. На фоні певних деформацій виникають психологічні проблеми та комплекси. Позбавитися цього можна за допомогою пластичної хірургії у медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький». Ми проводимо процедуру видалення шкірних складок за допомогою радіохвильового методу – сучасного способу корекції різноманітних патологій, пов’язаних з появою небажаних доброякісних новоутворень та аномального розвитку тканин. 

Показання та протипоказання до проведення пластики 

Рекомендувати оперативне втручання може гінеколог, проктолог або хірург. Перед застосуванням даного методу проводиться повний спектр аналізів та обстежень, визначається доцільність лікування та можливі ризики. 

Косметичним показанням до проведення пластики шкірних складок стає прагнення жінки довести зовнішній вигляд своїх інтимних органів до ідеалу. Це суто суб’єктивна думка та особиста відповідальність пацієнтки. 

Лікар рекомендує проведення пластики, якщо через шкірні складки виникають проблеми зі статевим життям та зачаттям дитини. Деформація в області анусу може заважати природньому процесу дефекації, викликати дискомфорт у повсякденному житті та комплекси, тому такі скарги теж вважаються показанням до проведення пластики.

Один з різновидів інтимної пластичної хірургії – пластика клітора. Її проводять з метою покращення чутливості органу, посилення приємних відчуттів в сексі та досягнення оргазму під час статевого контакту. Для цього проводять обрізання капюшона клітора радіохвильовим методом. 

Як і будь-яке лікування, пластика за допомогою радіохвильовою методу має свої протипоказання. Проводити її не дозволяється людям з онкологічними захворюваннями, патологіями серцево-судинної системи, психічними порушеннями, цукровим діабетом. При запальних захворюваннях процедуру потрібно відстрочити до повного одужання, а при загостренні хронічних хвороб – до настання стійкої ремісії. Вагітність та лактація також являються протипоказаннями. 

Переваги пластики шкірних складок 

Радіохвильовий метод у пластичній хірургії – це сучасний спосіб покращити вигляд зовнішніх статевих органів. Дана методика користується популярністю та має відмінну репутацію завдяки своїм перевагам:

  • швидкість процедури – пластика шкірних складок в зоні промежини займає від 30 до 40 хвилин;

  • точність – радіохвилі впливають не просто на тканини, а на їх клітини, тому розріз робиться максимально точно;

  • відсутність рубців – радіохвильова пластика малотравматична, тому після неї не залишається рубців, що дозволяє зберегти в таємниці факт проведення процедури та досягти максимально природнього вигляду статевих органів;

  • відсутність тривалої реабілітації – майже одразу після пластики пацієнтка може повертатися до звичного життя, а вже через декілька днів тканини повністю відновлюються.

Операція проводиться під місцевим наркозом. Шкіра повинна бути попередньо очищена, а під час самої процедури – оброблена антисептичним препаратом. Під час пластики використовується сучасний радіохвильовий апарат, котрий працює на клітинному рівні з допомогою високочастотних радіохвиль. Таким чином висікаються лише ті тканини, що вважаються «зайвими». Суміжні шкірні покриви не зачіпаються. 

Неестетичні шкірні складки можуть виникати через тяжкі пологи, травми промежини, перенесений геморой або вроджені аномалії розвитку. Позбутися такої інтимної і водночас такої хвилюючої проблеми можна методом радіохвильової хірургії в медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький».

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки




Вікторія 08-07-2021 Дуже вдячна лікарю Святославу Ростиславовичу Микитюку за професіоналізм, уважне та дбайливе ставлення до своїх пацієнтів! За декілька прийомів вдалося вирішити свою проблему, яка турбувала досить тривалий час. Ще раз переконалася, що потрібно не відкладати візит до лікаря. Святослав Ростиславович зробив все для того, щоб лікування проходило максимально комфортно і безболісно, за що я йому безмежно дякую!!!

відділення: Проктологія

Марина 26-08-2020 Звернулася до клiнiки з проблемою, яка протягом кiлькох днiв доставляла менi величезний дискомфорт - гострий парапроктит (хто з цим стикався - зрозумiэ). На прийом потрапила до Тарканого Вадима Iвановича - справжнього професiонала! Оглянув, проконсультував, запропонував шляхи вирiшення проблеми i, що найголовнiше, - вирiшив jj! За це безмежно ВДЯЧНА!!! Окрема подяка медсестрi Людмилi та лiкарю Микитюку Святославу Ростиславовичу (до якого за перiод лiкування двiчi потрапляла на перев'язку) за людянiсть, ввiчливiсть, спiвпереживання та професiоналiзм! ЩИРО РЕКОМЕНДУЮ клiнiку, відділення проктології зокрема!

відділення: Проктологія

Костянтин 04-07-2020 Такое потратив до Микитюка Святослава у проктологію. Кращого лікаря не зустрічав. Вислухав, оглянув, не поспішав і все детально пояснив. Огляд без болю і поспіху, є з чим порівняти. Однозначно рекомендую!

відділення: Проктологія

Алла 08-11-2019 Дуже вдячна лікарю, його підхід до клієнта тішить, вирішення проблеми за 2 відвідування; лікар своєї справи рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом