Наш медичний центр на період карантину продовжує свою роботу за звичним графіком!

Лікування геморою методом HAL–RAR

Кожна людина хоч би раз у житті відчувала дискомфорт в області заднього проходу. Зазвичай, це було пов'язано з неправильним харчуванням, з тривалим нервово-емоційним напруженням. Частіше такі явища проходять самостійно. Однак бувають випадки, коли до відчуття дискомфорту приєднуються біль та кров'яні виділення з заднього проходу, а також поява гемороїдальних вузлів.

 

Сучасний малодинамічний темп життя призводить до застою крові в органах малого тазу, зокрема в прямій кишці. Як наслідок, зростає кількість захворювань гемороєм серед молодого працездатного населення.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ

Більшість методів видалення гемороїдальних сплетінь пов'язано з болем, незалежно від того, яким способом  видаляються гемороїдальні вузли. Тому деякі пацієнти не звертаються до лікаря, а живуть з даною проблемою.

 

Консервативне лікування не позбавляє від основної причини виникнення геморою - патологічного викиду крові в гемороїдальне сплетіння, а також не вирішує проблеми випадання вузлів. Наступним етапом є хірургічне втручання. Зазвичай такі втручання дуже болісні, а в післяопераційний період пацієнту потрібно вводити знеболюючі препарати.

МЦ "Оксфорд Медікал" пропонує безболісне вирішення проблеми геморою за допомогою методу HAL – RAR.

СУТЬ МЕТОДУ HAL–RAR

Насьогодні даний метод лікування геморою на всіх стадіях являється найбільш ефективним та безболісним. Суть методу HAL – RAR полягає в визначенні за допомогою ультразвуку місця знаходження судини, яка веде в гемороїдальний вузол та живить його, та підв'язка цієї судини. Підв'язка судини вирішує проблему гемороїдального вузла, а також прогресивного розвитку геморою.

 

Процедура HAL – RAR проводиться під спеціальною анестезією, що дозволяє пацієнтам абсолютно не відчувати маніпуляцій лікаря,  та триває 20 – 40 хвилин залежно від стадії захворювання. Менше як за дві години у пацієнта відновлюється можливість самостійно вставати та ходити. Проте пацієнт залишається у клініці під наглядом лікаря 6 – 8 годин. Більшість пацієнтів відчувають дискомфорт, однак можуть повернутись до звичного життя через 1- 2 дні.

ЧОМУ ВАРТО ОБИРАТИ МЕТОД HAL–RAR?

Перевагами даного методу є:

  • відсутність протипоказань зі сторони кишечника;

  • усунення причини захворювання;

  • короткий час проведення процедури та післяопераційної реабілітації;

  • максимально точний вплив та мінімальний травматизм;

  • може проводитись при наявності анальних тріщин;

  • покращується венозний відтік крові з гемороїдальних вузлів;

  • відновлення нормального кровопостачання прямої кишки.

Також метод HAL – RAR дозволяє за одну процедуру знешкодити кілька гемороїдальних вузлів, а тому немає потреби в повторних операціях.

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ" ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

В МЦ"Оксфорд Медікал" Вам допоможуть вилікувати геморой на будь-якій стадії. Метод HAL – RAR - це високоефективний та малоінвазивний метод лікування геморою. Спеціалісти МЦ мають значний досвід застосування даного методу та успішно використовують його на практиці.

 

Скористайтесь можливістю бути здоровим уже сьогодні, записуйтесь на прийом до лікаря-проктолога он-лайн на сайті або за тел. 70-20-30.

Бережіть себе!

 

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТарканій Вадим Іванович лікар хірург-проктолог
Тарканій Вадим Івановичлікар хірург-проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

Микитюк Святослав Ростиславович Лікар-хірург, проктолог
Микитюк Святослав РостиславовичЛікар-хірург, проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

1994-2000 рр. - Вінницький державний медичний університет ім. Н.І. Пирогова, спеціальність "лікувальна справа".
2000 - 2002 рр. - інтернатура за спеціальністю "хірургія".
2002 - 2004 рр. - клінічна ординатура, спеціальність "хірургія".
2004 - 2008 рр. - аспірантура (заочне навчання), кафедра хірургічних дисциплін ФПО ВНМУ ім. Н.І. Пирогова, м Хмельницький.
показати повний текст
Краснобаб Антон Анатолійович Лікар хірург-проктолог
Краснобаб Антон Анатолійович Лікар хірург-проктолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

В 2010 р. закінчив Хмельницький базовий медичний коледж. Пів року пропрацював фельдшером. Поступив до Київського медичного університету, де навчався на першому медичному факультеті за спеціальністю медична справа. 

В 2016 р. випустився та здобув вищу медичну освіту. Одразу вступив до Вінницького медичного університету на інтернатуру за спеціальністю хірургія. Інтернатуру проходив на базі Хмельницької обласної лікарні. 

Основні напрямки хірургічної діяльності - абдомінальна хірургія, комбустіологія, проктологія. 

показати повний текст

відгуки
24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

12-01-2015 Переборол свой страх и обратился к проктологу. Всё оказалось не так страшно, как рисовало моё воображение. Я благодарен клинике за лечение и за моё хорошее самочувствие. Спасибо всему медперсоналу за отношение и деликатность.

відділення: Проктологія

10-01-2015 Обратилась с проблемой геморроя. За 4 процедуры латексного лигирования мне устранили моё заболевание. Могу сказать с уверенностью - действительно не больно! Знала бы раньше, не терпела бы несколько лет! Благодарность клинике и медицинскому персоналу.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом