записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування геморою методом HAL–RAR

Кожна людина хоч би раз у житті відчувала дискомфорт в області заднього проходу. Зазвичай, це було пов'язано з неправильним харчуванням, з тривалим нервово-емоційним напруженням. Частіше такі явища проходять самостійно. Однак бувають випадки, коли до відчуття дискомфорту приєднуються біль та кров'яні виділення з заднього проходу, а також поява гемороїдальних вузлів.

 

Сучасний малодинамічний темп життя призводить до застою крові в органах малого тазу, зокрема в прямій кишці. Як наслідок, зростає кількість захворювань гемороєм серед молодого працездатного населення.

Методи лікування геморою

Більшість методів видалення гемороїдальних сплетінь пов'язано з болем, незалежно від того, яким способом  видаляються гемороїдальні вузли. Тому деякі пацієнти не звертаються до лікаря, а живуть з даною проблемою.

 

Консервативне лікування не позбавляє від основної причини виникнення геморою - патологічного викиду крові в гемороїдальне сплетіння, а також не вирішує проблеми випадання вузлів. Наступним етапом є хірургічне втручання. Зазвичай такі втручання дуже болісні, а в післяопераційний період пацієнту потрібно вводити знеболюючі препарати.

МЦ "Оксфорд Медікал" пропонує безболісне вирішення проблеми геморою за допомогою методу HAL – RAR.

Суть методу HAL–RAR

Насьогодні даний метод лікування геморою на всіх стадіях являється найбільш ефективним та безболісним. Суть методу HAL – RAR полягає в визначенні за допомогою ультразвуку місця знаходження судини, яка веде в гемороїдальний вузол та живить його, та підв'язка цієї судини. Підв'язка судини вирішує проблему гемороїдального вузла, а також прогресивного розвитку геморою.

 

Процедура HAL – RAR проводиться під спеціальною анестезією, що дозволяє пацієнтам абсолютно не відчувати маніпуляцій лікаря,  та триває 20 – 40 хвилин залежно від стадії захворювання. Менше як за дві години у пацієнта відновлюється можливість самостійно вставати та ходити. Проте пацієнт залишається у клініці під наглядом лікаря 6 – 8 годин. Більшість пацієнтів відчувають дискомфорт, однак можуть повернутись до звичного життя через 1- 2 дні.

Чому варто обирати метод HAL–RAR?

Перевагами даного методу є:

  • відсутність протипоказань зі сторони кишечника;

  • усунення причини захворювання;

  • короткий час проведення процедури та післяопераційної реабілітації;

  • максимально точний вплив та мінімальний травматизм;

  • може проводитись при наявності анальних тріщин;

  • покращується венозний відтік крові з гемороїдальних вузлів;

  • відновлення нормального кровопостачання прямої кишки.

Також метод HAL – RAR дозволяє за одну процедуру знешкодити кілька гемороїдальних вузлів, а тому немає потреби в повторних операціях.

Лікування геморою в МЦ "Оксфорд Медікал" Хмельницький

В МЦ"Оксфорд Медікал" Вам допоможуть вилікувати геморой на будь-якій стадії. Метод HAL – RAR - це високоефективний та малоінвазивний метод лікування геморою. Спеціалісти МЦ мають значний досвід застосування даного методу та успішно використовують його на практиці.

 

Скористайтесь можливістю бути здоровим уже сьогодні, записуйтесь на прийом до лікаря-проктолога он-лайн на сайті або за тел. 70-20-30.

Бережіть себе!

 

Текстові відгуки

12.01.2015

Переборол свой страх и обратился к проктологу. Всё оказалось не так страшно, как рисовало моё воображение. Я благодарен клинике за лечение и за моё хорошее самочувствие. Спасибо всему медперсоналу за отношение и деликатность.

відділення: Проктологія

10.01.2015

Обратилась с проблемой геморроя. За 4 процедуры латексного лигирования мне устранили моё заболевание. Могу сказать с уверенностью - действительно не больно! Знала бы раньше, не терпела бы несколько лет! Благодарность клинике и медицинскому персоналу.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки