(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Лікування геморою методом HAL–RAR

Кожна людина хоч би раз у житті відчувала дискомфорт в області заднього проходу. Зазвичай, це було пов'язано з неправильним харчуванням, з тривалим нервово-емоційним напруженням. Частіше такі явища проходять самостійно. Однак бувають випадки, коли до відчуття дискомфорту приєднуються біль та кров'яні виділення з заднього проходу, а також поява гемороїдальних вузлів.

 

Сучасний малодинамічний темп життя призводить до застою крові в органах малого тазу, зокрема в прямій кишці. Як наслідок, зростає кількість захворювань гемороєм серед молодого працездатного населення.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ

Більшість методів видалення гемороїдальних сплетінь пов'язано з болем, незалежно від того, яким способом  видаляються гемороїдальні вузли. Тому деякі пацієнти не звертаються до лікаря, а живуть з даною проблемою.

 

Консервативне лікування не позбавляє від основної причини виникнення геморою - патологічного викиду крові в гемороїдальне сплетіння, а також не вирішує проблеми випадання вузлів. Наступним етапом є хірургічне втручання. Зазвичай такі втручання дуже болісні, а в післяопераційний період пацієнту потрібно вводити знеболюючі препарати.

МЦ "Оксфорд Медікал" пропонує безболісне вирішення проблеми геморою за допомогою методу HAL – RAR.

СУТЬ МЕТОДУ HAL–RAR

Насьогодні даний метод лікування геморою на всіх стадіях являється найбільш ефективним та безболісним. Суть методу HAL – RAR полягає в визначенні за допомогою ультразвуку місця знаходження судини, яка веде в гемороїдальний вузол та живить його, та підв'язка цієї судини. Підв'язка судини вирішує проблему гемороїдального вузла, а також прогресивного розвитку геморою.

 

Процедура HAL – RAR проводиться під спеціальною анестезією, що дозволяє пацієнтам абсолютно не відчувати маніпуляцій лікаря,  та триває 20 – 40 хвилин залежно від стадії захворювання. Менше як за дві години у пацієнта відновлюється можливість самостійно вставати та ходити. Проте пацієнт залишається у клініці під наглядом лікаря 6 – 8 годин. Більшість пацієнтів відчувають дискомфорт, однак можуть повернутись до звичного життя через 1- 2 дні.

ЧОМУ ВАРТО ОБИРАТИ МЕТОД HAL–RAR?

Перевагами даного методу є:

  • відсутність протипоказань зі сторони кишечника;

  • усунення причини захворювання;

  • короткий час проведення процедури та післяопераційної реабілітації;

  • максимально точний вплив та мінімальний травматизм;

  • може проводитись при наявності анальних тріщин;

  • покращується венозний відтік крові з гемороїдальних вузлів;

  • відновлення нормального кровопостачання прямої кишки.

Також метод HAL – RAR дозволяє за одну процедуру знешкодити кілька гемороїдальних вузлів, а тому немає потреби в повторних операціях.

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ" ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

В МЦ"Оксфорд Медікал" Вам допоможуть вилікувати геморой на будь-якій стадії. Метод HAL – RAR - це високоефективний та малоінвазивний метод лікування геморою. Спеціалісти МЦ мають значний досвід застосування даного методу та успішно використовують його на практиці.

Бережіть себе!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.73, голосів: 30 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург, проктолог, онколог, мамолог: Тарканій Вадим Іванович
Тарканій Вадим Іванович Лікар хірург, проктолог, онколог, мамолог
Лікар хірург, проктолог, онколог, мамолог: Тарканій Вадим Іванович
Тарканій Вадим ІвановичЛікар хірург, проктолог, онколог, мамолог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

1985-1993рр. Навчався у Буковинському державному медичному університеті.

1993-1996рр. Заочна інтернатура у Хмельницькій міській лікарні та очна інтернатура в Хмельницькій обласній лікарні.

1996р. по сьогоднішній день працює у Хмельницькій міській поліклініці №3.

З 2015р. Працює у медичному центрі Оксфорд Медікал Хмельницький.

2017р. Здобув спеціалізацію «Мамологія» та «Онкологія» у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького на факультеті післядипломної освіти.

показати повний текст

відгуки
Вікторія 08-07-2021 Дуже вдячна лікарю Святославу Ростиславовичу Микитюку за професіоналізм, уважне та дбайливе ставлення до своїх пацієнтів! За декілька прийомів вдалося вирішити свою проблему, яка турбувала досить тривалий час. Ще раз переконалася, що потрібно не відкладати візит до лікаря. Святослав Ростиславович зробив все для того, щоб лікування проходило максимально комфортно і безболісно, за що я йому безмежно дякую!!!

відділення: Проктологія

Марина 26-08-2020 Звернулася до клiнiки з проблемою, яка протягом кiлькох днiв доставляла менi величезний дискомфорт - гострий парапроктит (хто з цим стикався - зрозумiэ). На прийом потрапила до Тарканого Вадима Iвановича - справжнього професiонала! Оглянув, проконсультував, запропонував шляхи вирiшення проблеми i, що найголовнiше, - вирiшив jj! За це безмежно ВДЯЧНА!!! Окрема подяка медсестрi Людмилi та лiкарю Микитюку Святославу Ростиславовичу (до якого за перiод лiкування двiчi потрапляла на перев'язку) за людянiсть, ввiчливiсть, спiвпереживання та професiоналiзм! ЩИРО РЕКОМЕНДУЮ клiнiку, відділення проктології зокрема!

відділення: Проктологія

Костянтин 04-07-2020 Такое потратив до Микитюка Святослава у проктологію. Кращого лікаря не зустрічав. Вислухав, оглянув, не поспішав і все детально пояснив. Огляд без болю і поспіху, є з чим порівняти. Однозначно рекомендую!

відділення: Проктологія

Алла 08-11-2019 Дуже вдячна лікарю, його підхід до клієнта тішить, вирішення проблеми за 2 відвідування; лікар своєї справи рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом