записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування геморою методом Хал-Рар

Сучасна медицина дає нам можливість ефективно лікувати зовнішній та внутрішній геморой за допомогою різних методик. Взалежноcті від стадії хвороби використовують такі методи лікування, як накладення латексних кілець, радіохвильова хірургія, інфрачервона коагуляція. Стадія геморою також впливає на обрання правильного методу лікування, в окремих випадках їх може бути декілька. Але вже сьогодні у відділенні проктології медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» успішно використовується інноваційна методика лікування, яка значно перевершила інші методи лікування геморою, що підтверджується тисячами задоволених пацієнтів. Ця інноваційна методика має назву доплерівська дезартерізація ХАЛ-РАР.

Даний метод дає високий відсоток повного одужання з мінімальною можливістю рецидиву хвороби в майбутньому. У даній методиці проаналізовані та усунуті всі недоліки попередніх методів лікування геморою, що в результаті дозволило на практиці добитися високих показників ефективності.

У всьому світі допплерівська дезартерізація ХАЛ-РАР користується великою довірою серед проктологів, як один з найефективніших методів лікування геморою.

http://img.youtube.com/vi/kq5XuKmQChs/hqdefault.jpg

Як проводиться процедура ХАЛ-РАР?

Процес лікування включає такі етапи:

1. У пряму кишку лікарем проктологом обережно вводиться прозорий аноскоп з доплер-датчиком. Датчик подає звуковий сигнал у місці пульсації гемороїдальної артерії – це дає змогу знайти місце прошивання.

2. Проктолог прошиває артерії по черзі для того щоб перекрити постачання крові до гемороїдальних вузлів.

3. Наступними діями лікаря є підтяжка гемороїдальних вузлів - мукопексія. Даний етап дозволяє підтягнути вузли і запобігти їх подальшому випадінню з прямої кишки.

Всі ці маніпуляції дають можливість організму самостійно боротись з проблемою: зникає кровотеча, вузли зсихаються. Через декілька тижнів після процедури відбувається повне відторгнення і виведення вузлів з організму.

У чому переваги методу ХАЛ-РАР?

  • Даний метод не лише усуває дискомфорт і фізичний прояв гемороїдальної хвороби, але й усуває першопричину захворювання, а саме запалення гемороїдальних судин.
  • Лікування геморою можливе на будь-якій стадії і лише за одну маніпуляцію.
  • Маніпуляція триває всього 20-30 хв., з мінімальним дискомфортом для пацієнта під час ії проведення.
  • Швидке полегшення симптомів прояву геморою: блокується місце запалення та припиняється збільшення гемороїдальних вузлів, зникає біль та дискомфорт.
  • Не залишає рубців та шрамів.
  • Дає можливість проведення процедури під місцевою анестезією.
  • Відсутність больового синдрому після операції.
  • Повне відновлення організму вже через 1-3 дні. На наступний день після процедури можна повертатись до звичного ритму життя.
  • Один з найвищих показник ефективності застосування в світі - 96%.

Отож, не відкладайте свій візит до лікаря! Не позбавляйте себе можливості вилікувати геморой лише за одне відвідування медичного центру!

Записуйтеся до проктолога вже сьогодні за телефоном: (0382) 70-20-30!

Текстові відгуки

12.01.2015

Переборол свой страх и обратился к проктологу. Всё оказалось не так страшно, как рисовало моё воображение. Я благодарен клинике за лечение и за моё хорошее самочувствие. Спасибо всему медперсоналу за отношение и деликатность.

відділення: Проктологія

10.01.2015

Обратилась с проблемой геморроя. За 4 процедуры латексного лигирования мне устранили моё заболевание. Могу сказать с уверенностью - действительно не больно! Знала бы раньше, не терпела бы несколько лет! Благодарность клинике и медицинскому персоналу.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки