(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Дитячий масаж
Дитячий масаж

  Дитячий масаж в Хмельницькому

  Для повноцінного розвитку дитини і зміцнення її організму необхідно потурбуватися про масаж. Процедура для дітей відрізняється силою і методикою впливу. За допомогою цієї корисної процедури можна зміцнити здоров’я малюка, сприяти його зростанню і гармонійному розвитку, допомогти йому пізнавати навколишній світ шляхом тактильних відчуттів.

  Типи масажу

  Дитячий масаж сприяє правильному розвитку опорно-рухового апарату: зростанню кісток, еластичності зв’язок, рухливості суглобів. Він використовується для профілактики багатьох захворювань і усунення фізіологічних відхилень в організмі. Залежно від поставлених завдань дитячий масаж буває:

  • лікувальний, який поєднує різні методики впливу з метою усунення конкретної проблеми;

  • корекційний – допомагає закріпити результати лікувальних процедур і добитися стійкої ремісії;

  • профілактичний – призначається для загального розвитку дитини і зміцнення її організму, допомагає зміцнити імунну систему, підвищити захисні сили у боротьбі з інфекціями.

  Лікувальний масаж призначається фахівцем – дитячим неврологом або хірургом. Можна розпочинати курс лікувального масажу з 2-х місячного віку, а при деяких патологіях з 4-х тижнів. Прості маніпуляції можна виконувати самостійно, але краще записатися до професіонала, оскільки невмілі рухи можуть завдати шкоди тендітному організму.

  Показання для призначення процедури

  Лікувальний масаж має потужний лікувальний потенціал, допомагає в рішенні багатьох проблем. Він регулює тонус різних груп м’язів, посилює їх кровообіг і живлення. Його призначають при:

  • ортопедичних порушеннях, наприклад, при деформації стоп, порушеннях осанки шийного відділу, остеохондрозі, сколіозі;

  • порушенні кровопостачання головного мозку і шийного відділу хребта;

  • слабких суглобах і зв’язках;

  • пупковій грижі;

  • кривошиї;

  • відсутності основних моторних навичок;

  • неврологічних захворюваннях;

  • патологіях органів дихання.

  Масаж ефективний для лікування кишкових колік і інших порушень роботи ШКТ. Важливо робити масаж регулярно, в один і той самий час, через 40 хвилин після прийому їжі. Так у дитини виробляються потрібні рефлекси, малюк не нервує і в певні години його організм готовий до навантаження. Спочатку курсу, сеанс може тривати 5 хвилин і поступово збільшуватися до півгодини.

   

  Якщо дитина погано себе почуває або збуджена, у неї підвищена температура тіла, є висипання на шкірі, то не варто проводити масаж.

  Основні прийоми

  Дитячий масаж – це активний вплив на організм, за якого відбувається механічне подразнення поверхні тіла малюка рухами різної міри інтенсивності. Усі рухи мають бути м’якими, допускаються такі прийоми:

  • погладжування долонями – розслабляє м’язи, покращує кровообіг, заспокоює дитину;

  • розтирання – більш активні і інтенсивні рухи, виконуються у напрямку руху годинникової стрілки, сприяють зменшенню збудливості нервової системи, насичують м’язи киснем;

  • розминання круговими і поступовими рухами – спричиняє глибшу дію на тканини;

  • вібрація – здійснюється лише подушечками пальців.

  Слід з обережністю застосовувати вібрацію при масажі немовлятам.

   

  Масаж завжди розпочинається з м’яких погладжуючи рухів, які поступово стають більш інтенсивними. Тактильні подразнення поверхні шкіри стимулюють різні відділи головного мозку, сприяють коректному психомоторному розвитку малюка.

   

  Професійний дитячий лікувальний і профілактичний масаж можуть робити лише фахівці з профільною освітою. Наш медичний центр має ліцензію Мінохорони здоров’я, у нас можна отримати консультації лікаря і масажиста, а також пройти курс процедур. Ми робимо масаж дітям від самого народження, проводимо реабілітаційні процедури для лікування дітей, а також оздоровчі масажі для зняття тонусу м’язів.

   

  ( Рейтинг: 4.74, голосів: 31 )
  послуги Відділення Дитячий масажЦіна
  Масаж дитячий (разом із фізкультурою), 1 сеанс (30 хв) 150.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (0382) 70 20 30

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом