(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Інфрачервона фотокоагуляція гемороїдальних вузлів в Хмельницькому

Розтягнення судинних стінок в зоні прямої кишки призводить до геморою – поширеного серед чоловіків та жінок захворювання, що класифікується за своєю формою та стадіями. Сучасна медицина має у своєму арсеналі досить багато хірургічних та безопераційних методів боротьби з гемороєм, але одним із найефективніших та найменш травматичних технологій вважається інфрачервона фотокоагуляція (лікування лазером). Вона проводиться лікарем-проктологом та допомагає повністю позбавитися хвороби або в рази прискорити одужання. 

Показання до проведення інфрачервоної фотокоагуляції 

Геморой поділяють на чотири стадії. Інфрачервона фотокоагуляція здатна вилікувати хворобу першої та другої стадії. Коагуляція лазером обирається суто індивідуально лікарем-проктологом, що провів інструментальні обстеження та виставив остаточний діагноз.

Геморой третього та четвертого ступеню неможливо вилікувати лише фотокоагуляццією. В таких випадках необхідний комплексний підхід. Дана процедура здатна в рази підвищити ефективність інших методів лікування та прискорити боротьбу із захворюванням. 

Під час запального процесу варто відкласти коагуляцію лазером. В такому випадку краще зняти запалення і вже після цього провести процедуру. Таке ж правило стосується надто запущеної та ускладненої хвороби. В подібних ситуаціях спочатку застосовуються безопераційні методи лікування і вже після цього – інфрачервона фотокоагуляція. 

Підготовка та проведення процедури

Як і більшість процедур в проктології, лазерна коагуляція потребує певної підготовки. Перш за все за день-два до процедури рекомендується обмежити споживання важкої їжі та продуктів, що сприяють газоутворенню. Безпосередньо перед процедурою потрібно провести очисну клізму.  

Оскільки фотокоагуляція безболісна, вводити анестезію не потрібно. Лікар всього лиш осушує слизову оболонку та розпочинає процедуру. 

Спочатку вводиться аноскоп та фіксується над гемороїдальним вузлом. Далі через аноскоп просовується спеціальний прилад – коагулятор. Він виконує основне завдання – випромінює лазерні промені, висушуючи (коагулюючи) тканини. Його наводять на судинну ніжку геморою. Ця ніжка – з’єднує уражену ділянку вузла із здоровими тканинами. Далі під дією променів судинна стінка та судинна ніжка перестають функціонувати, вони буквально висушуються, й їх живлення стає неможливим, внаслідок чого вузол відмирає. Процедура займає всього декілька хвилин і не потребує перебування у стаціонарі.

За один сеанс фотокоагуляції можна лікувати декілька вузлів одночасно. Головне, щоб вони знаходилася на певній відстані один від одного. 

Переваги інфрачервоної фотокоагуляції 

Інфрачервона фотокоагуляція гемороїдальних вузлів – це один із найсучасніших методів боротьби з гемороєм. 

Серед її переваг:

  • низька травматизація – дія коагулятора спрямована чітко на судинну ніжку геморою і не зачіпає сусідні, здорові клітини;

  • відсутність ускладнюючих факторів – під час фотокоагуляції апарат не торкається до тканин, тому вони не прилипають до нього та не заважають лікарю проводити процедуру;

  • швидкість процедури – обробка одного вузла займає від трьох до п’яти хвилин, що дозволяє провести лікування в найкоротший проміжок часу;

  • контрольованість – глибину відмирання тканин регулює лікар-проктолог, тому помилки або надмірна коагуляція повністю виключаються;

  • безболісність – фотокоагуляція абсолютно комфортна для пацієнта, тому не потребує обезболювання, а це ще більше зменшує стресове навантаження на організм;

  • короткий період відновлення – регенерація тканин відбувається всього за декілька днів, тому менше, ніж через тиждень не залишається навіть згадки про хворобу і проведену процедуру. 

Геморой – це проблема будь-якого віку та статі. Щоб раз і назавжди позбутися проблеми, варто записатися на інфрачервону фотокоагуляцію в медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький». Ми швидко та безболісно зарадимо проблемі!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Вікторія 08-07-2021 Дуже вдячна лікарю Святославу Ростиславовичу Микитюку за професіоналізм, уважне та дбайливе ставлення до своїх пацієнтів! За декілька прийомів вдалося вирішити свою проблему, яка турбувала досить тривалий час. Ще раз переконалася, що потрібно не відкладати візит до лікаря. Святослав Ростиславович зробив все для того, щоб лікування проходило максимально комфортно і безболісно, за що я йому безмежно дякую!!!

відділення: Проктологія

Марина 26-08-2020 Звернулася до клiнiки з проблемою, яка протягом кiлькох днiв доставляла менi величезний дискомфорт - гострий парапроктит (хто з цим стикався - зрозумiэ). На прийом потрапила до Тарканого Вадима Iвановича - справжнього професiонала! Оглянув, проконсультував, запропонував шляхи вирiшення проблеми i, що найголовнiше, - вирiшив jj! За це безмежно ВДЯЧНА!!! Окрема подяка медсестрi Людмилi та лiкарю Микитюку Святославу Ростиславовичу (до якого за перiод лiкування двiчi потрапляла на перев'язку) за людянiсть, ввiчливiсть, спiвпереживання та професiоналiзм! ЩИРО РЕКОМЕНДУЮ клiнiку, відділення проктології зокрема!

відділення: Проктологія

Костянтин 04-07-2020 Такое потратив до Микитюка Святослава у проктологію. Кращого лікаря не зустрічав. Вислухав, оглянув, не поспішав і все детально пояснив. Огляд без болю і поспіху, є з чим порівняти. Однозначно рекомендую!

відділення: Проктологія

Алла 08-11-2019 Дуже вдячна лікарю, його підхід до клієнта тішить, вирішення проблеми за 2 відвідування; лікар своєї справи рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Демчук Наталія Володимирівна 24-06-2019 Я сама з Рівного. За порадою звернулася до Святослава Ростиславовича Микитюка, лікаря хірурга проктолога і не пошкодувала. Я позбавилася такоі делікатноі проблеми як нориця прямоі кишки . Не лягала в стаціонар , просто приіжджала на прийом. Зараз почуваю себе чудово. Святослав Ростиславович дуже уважний і чуйний лікар, спеціаліст своєї справи і просто чудова людина. Я дуже рада, що потрапила саме до нього на прийом і усім рекомендую. Він підібрав правильне лікування і досить швидко я вилікувала своє захворювання. Святослав Ростиславович мені дуже допоміг і я йому безмежно вдячна!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом