(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Вакцинація від Covid-19
Вакцинація від Covid-19

  Вакцинація від Covid-19 в Хмельницькому

  Епідемія Covid-19, що розпочалася у 2019 році, забрала мільйони життів й досі продовжує свою страшну роботу. Захворіти цим вірусом може кожна доросла людина, а останні події свідчать, що піддаються Covid-19 навіть підлітки та малолітні діти. Наразі найдієвішим способом уникнути ускладнень, що здатні призвести до смерті, є вакцинація.

  Медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький» пропонує пройти вакцинацію найефективнішими препаратами, що мають доказову базу та високу ефективність. Починаючи з листопада 2021 року, ви можете обрати для себе або своїх рідних одну з двох вакцин, що довели свою ефективність по всьому світу: Coronavac або Comirnaty.

  Coronavac

  Вакцина Coronavac була розроблена китайською фармацевтичною компанією Sinovac Biotech. Основою її розробки стала перевірена десятиріччями технологія, завдяки якій в організмі виробляються антитіла до неактивного вірусу. При потраплянні збудника всередину організму імунна система вже має у своєму арсеналі достатньо інформації щоб оперативно його знищити. Таким чином досягається висока ефективність від ускладнень коронавірусу. 

  Повна вакцинація Coronavac включає введення двох доз, проміжок між якими складає 14-28 днів. Повна вакцинація Coronavac дозволяє подорожувати 50-ма країнами світу, а також у 100% випадків захищає від важкого перебігу коронавірусної інфекції. 

  Протипоказання: чутливість до компонентів препарату, що може викликати анафілактичний шок. 

  Comirnaty

  Вакцина Comirnaty наразі вважається однією з найдієвіших вакцин, розроблених на сьогоднішній день. Розроблено даний препарат спільними силами німецької компанії BioNTech та американським фармацевтичним гігантом Pfizer. Використання цієї вакцини дозволено навіть підліткам від 12 років та дорослим. Ефективність препарату доведена міжнародними науковими організаціями, котрі підтвердили, що Comirnaty захищає і від штаму «Альфа», і від штаму «Дельта». 

  Основна діюча речовина вакцини – мРНК коронавірусу. У відповідь на вакцину імунітет формує специфічний захист, що руйнує білкову оболонку вірусу. Після руйнації оболонки патологічний агент втрачає свою силу та не спроможний розмножуватися. Не зважаючи на те, що технологія досить нова, від моменту її розробки у 90-х роках було проведено понад 200 дослідів, котрі підтвердили її безпечність, а саме безслідне виведення діючої речовини з організму, відсутність впливу на ДНК людини та інші органи чи системи. 

  Вакцинація повинна складатися із введення двох доз з перервою у 21-28 днів. Двократне введення дозволяє безперепонно потрапити у 125 країн світу. 

  Вакцинація від коронавірусної інфекції у сьогоденних епідемічних умовах – це єдиний метод, котрий гарантовано рятує життя. Наш медичний центр забезпечує ідеальні умови зберігання вакцини, проводить обов’язкове обстеження перед щепленням та гарантує безпечність вакцинації. 

  Записуйтеся та приходьте на вакцинацію в медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький». Ми забезпечимо надійний захист від Covid!

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 4.87, голосів: 30 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом