(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Працюємо у звичайному режимі!
Пн-Пт: з 8:00-19:00
Сб: з 8:00-18:00
Нд: з 8:00-17:00
Телефон: (097) 470 20 30

Дитяча ортопедія-травматологія в Хмельницькому

Звернення до дитячого відділення ортопедії і травматології необхідне для лікування патологічних станів опорно-рухового апарату у дітей, викликаних вродженими та набутими травмами.

Маленькі діти надзвичайно активні в повсякденному житті, внаслідок чого часто отримують різного роду травми: вивихи, переломи й розтягування. Лікувати їх повинен виключно дитячий фахівець, який знає особливості ще не до кінця сформованого організму. Це гарантія того, що буде призначено дійсно ефективне та правильне лікування.

Окрім набутих травм, у відділенні дитячої ортопедії і травматології також проводять лікування вроджених патологій опорно-рухового апарату, таких як дисплазія тазостегнового суглоба, порушення осанки, плоскостопість, сколіоз і багатьох інших.

КОЛИ ПОТРІБНЕ ОБСТЕЖЕННЯ?

Немовлята у віці до одного року повинні проходити обстеження кожні три місяці, починаючи з першого місяця життя. Це треба для того, щоб при відхиленнях лікар вчасно помітив проблему і призначив необхідне лікування – при ранньому виявленні патології виправити її досить просто.

Прогрес проблем при розвитку скелета може призвести до поганого рівня життя й навіть інвалідності в дорослому віці, а також до порушення функціонування організму в цілому. Це може бути плоскостопість, через що порушиться хода, підвивих, порушення м’язового тонусу й кривошия у новонароджених, клишоногість, сколіоз і погана осанка.

Симптоми, при яких знадобиться консультація ортопеда-травматолога:

  • біль у пошкодженій частині тіла після травми (тим більш у комплексі із запамороченням і нудотою);
  • складний перелом, вивих і розтягнення;
  • біль і нерухомість кінцівок після травмування;
  • видиме викривлення форми нижніх кінцівок;
  • візуальне укорочення гомілки й асиметрія сідничних складок у новонароджених;
  • на внутрішньому краю підошви немає ямки, ступня рівна.

Крім того, до фахівця слід звернутися в ситуації, якщо дитина намагається одягнутися, стискає пальці або намагається ходити навшпиньки – це може бути гіпертонус. Якщо малюк став тримати голову і сів пізніше за свої роки, це може бути гіпотонія, що також вимагає контролю.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ

Методи обстеження багато в чому залежать від віку дитини, але обов’язково включають ретельну оцінку стану опорно-рухового апарату – візуальний огляд, пальпацію, рентгенологічне обстеження й ін.

В ході терапії можуть бути задіяні різні методи:

  • лікувальна гімнастика та масажі;
  • мануальні методи впливу;
  • ортопедичні корсети й устілки;
  • фіксувальні пов’язки та гіпсування.

Процес лікування травм у дітей відрізняється від дорослих й має свої особливості. Головна складність полягає в тому, що дитина не завжди може правильно й зрозуміло пояснити, що її турбує, де і що болить. Якщо говорити про немовлят до року, то вони часто адаптуються до болю – наприклад, надають таке положення пошкодженій кінцівці, коли біль відсутній або мінімальний. Як наслідок, коли батьки помічають проблему, ортопед визначає, що вже настав період загоєння й одужання.

Переломи у дітей зустрічаються дуже часто, проте використовувати тверді пристрої для остеосинтезу тут неможливо, адже кістки постійно ростуть. Це ще одна особливість дитячої травми, що вимагає зовсім іншого підходу в лікуванні.

Якщо дитина отримала травму у вас на очах або повертається з прогулянки й скаржиться на біль у кінцівках після падіння, не відкладайте похід до лікарні. Покажіть дитину лікарю-травматологу медичного центру «Оксфорд Медікал»! Чим раніше буде виявлено патологію, тим легше пройде лікування.

Найважливіше – вчасно звернутися до фахівця: це гарантія того, що жодних поганих наслідків не буде, а проблема буде вирішена швидко та ефективно!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 5 )
послуги Відділення Дитяча ортопедія-травматологіяЦіна
Первинний прийом 350.00 грн
Повторний прийом 350.00 грн
УЗД одного суглоба 210.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом