(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Заключення декларації з сімейним лікарем
Заключення декларації з сімейним лікарем

  Заключення декларації з сімейним лікарем в Хмельницькому

  Декларація з сімейним лікарем – це своєрідний договір між пацієнтом та спеціалістом широкого профілю. Підписання цього документа є частиною медичної реформи та надає кожному задекларованому пацієнту широкі можливості користування безкоштовними медпослугами. 

  Згідно з законодавством, підписати декларацію з сімейним лікарем повинен був кожен громадянин старше 18 років ще до кінця липня 2019 року, та якщо з певних причин ви не зробили цього – наш медичний центр готовий з радістю підібрати для вас фахівця високого рівня та допомогти в заключенні з ним відповідного договору! 

  Як заключити декларацію з сімейним лікарем

  Заключення декларації у медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» відбувається дуже швидко: всього 10–15 хвилин – і договір заключено! Для оформлення документації необхідно мати з собою лише паспорт та ідентифікаційний код, або ж ID-картку нового зразка. Також при собі повинен бути мобільний телефон. 

  Одразу ж після заключення можна проводити консультації лікаря, якщо в цьому є необхідність. У деяких випадках можливе заключення декларації навіть онлайн, за спільною домовленістю пацієнта та лікаря.

  Переваги заключення декларації з сімейним лікарем 

  Підписання декларації з сімейним лікарем медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» надає масштабні переваги:

  • Можливість звертатися до лікаря незалежно від запису – підписуючи декларацію, ви маєте право звертатися до свого сімейного лікаря напряму, консультуючись із ним онлайн або за допомогою мобільного телефону.

  • Безкоштовні обстеження – сімейний лікар надає направлення та рекомендації щодо аналізів та обстежень й навіть може виписувати направлення на їх безкоштовне проходження. До перелік безкоштовної державної діагностики входять загальні та біохімічні аналізи крові та інших біоматеріалів, консультація вузьких спеціалістів, функціональна та інструментальна діагностика.

  • Безкоштовні медичні огляди – підписання декларації з сімейним лікарем дозволяє користуватися профілактичними медичними послугами та консультаціями, які входять в накази та рекомендації Міністерства охорони здоров’я.

  • Безкоштовні щеплення та видача сертифікатів вакцинації – враховуючи наявну епідеміологічну ситуацію та високу захворюваність коронавірусною інфекцією, сімейний лікар, з яким заключено декларацію, має змогу направляти на безкоштовну вакцинацію від COVID-19, а після цього – забезпечувати своїх пацієнтів необхідними підтверджуючими документами (сертифікатами).

  • Відкриття лікарняних листів та довідок – при потребі та за наявністю відповідних показань сімейний лікар виписує та продовжує лікарняні листи, а також видає специфічні довідки, які необхідні на робочому місці для оформлення додаткових виплат.

  Ще одна надзвичайно важлива перевага сімейної медицини – це те, що один фахівець має доступ до повної історії хвороби пацієнта та проводить консультації з її урахуванням. Тобто сімейний лікар знає індивідуальні особливості своїх пацієнтів, може максимально точно передбачити побічні реакції від препаратів, відслідкувати періодичність проявів хронічних захворювань, надати інформацію щодо профілактики гострих хвороб та призначити найбільш оптимальну схему лікування. 

  З якими проблемами можна звертатися до сімейного лікаря

  Сімейний лікар – це спеціаліст широкого профілю, який має певну схожість з терапевтом. Відвідувати сімейного лікаря можна з профілактичною метою, під час щорічного медогляду або ж за наявності скарг:

  • больові відчуття різної локалізації;

  • проблеми шлунково-кишкового тракту;

  • зниження або підвищення тиску;

  • гострі респіраторні вірусні інфекції;

  • проблеми з суглобами;

  • дисфункція репродуктивної системи;

  • захворювання серцево-судинної системи;

  • неврологічні патології.

  Лікар сімейної медицини проводить первинний огляд та виставляє попередній або остаточний діагноз. У випадку, коли спеціалізації лікаря не вистачає, він дає направлення на консультації вузьких спеціалістів для подальшого обстеження та лікування.

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» підписання декларації з сімейним лікарем – це комбінація державних медичних гарантій, професіоналізму та сервісу високого рівня! 

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 4.91, голосів: 65 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом