(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Відеокольпоскопія в Хмельницькому

Відеокольпоскопією називається метод гінекологічного обстеження із використанням оптичного обладнання. Його принцип полягає у збільшенні зони, що досліджується, у десятки разів, виведенні цього зображення на монітор і його комп’ютерній обробці. 

Висока якість дозволяє лікарю детально вивчити структуру тканин й виявити найменші дефекти слизових оболонок в шийці матки – ерозії, новоутворення, крововиливи із піхви та маткові кровотечі й поставити точний діагноз.

Щоб виявити гінекологічні захворювання на ранніх етапах, записуйтеся до гінеколога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому – обстеження проводиться інноваційним обладнанням, яке дає точну картину стану здоров’я жінки й дозволяє призначити ефективне лікування.

Які патології дозволяє виявити відеокольпоскопія

Даний метод обстеження допомагає діагностувати наступні захворювання ШМ:

 • ерозія;

 • дисплазія, гіперплазія;

 • поліпи;

 • еритроплакія;

 • лейкоплакія;

 • прояви папіломавірусу людини – кондиломи, папіломи;

 • перші стадії онкології та доброякісних пухлин.

Крім цього, відеокольпоскопія дає можливість фіксувати усі відхилення й зміни в організмі жінки, забезпечити контроль під час огляду і зручно брати біоматеріал для цитології чи біопсії. Отримані результати зберігаються у форматі відео і фото для візуального спостереження динаміки перебігу захворювання і коригування плану лікування.  

Показання до проведення цифрового обстеження

Відеокольпоскопію виконують у наступних випадках:

 • щорічний скринінг для жінок 30+ років;

 • патологічні симптоми в сечостатевій системі: біль, атипові виділення тощо;

 • контрольні обстеження при ризиках онкології: генетика, імунодефіцит, підвищені онкомаркери крові;

 • відстеження динаміки лікування;

 • планування вагітності;

 • гормональні розлади.

При цьому відеокольпоскопію не проводять при ектоцервіксі, кровотечах матки, в т. ч. під час менструації, до 2 місяців після операції, аборту, пологів, при загострених станах.

Типи діагностики

Звичайна відеокольпоскопія: обстеження шийки без застосування реактивів. Можна оцінити слизову оболонку, виділення й зафіксувати зону переходу епітелію від циліндричного до плоского.

Поглиблена (розширена) діагностика: шийку матки обробляють йодним розчином, або 3 % кислотою оцту. Реактиви підвищують чіткість візуалізації епітелію в патологічних осередках, допомагають оцінити зони для біопсії, підсвітити судини та діагностувати передонкологічні процеси.

Як підготуватись до процедури

Оптимальний період для проходження обстеження –  7-10 доба циклу, щоб отримати найбільш точний результат.  

Два дні перед процедурою рекомендовано утриматися від статевих актів, не використовувати вагінальні свічки, мазі, тампони та ін. засоби. 

Як проходить відеокольпоскопія

В ході процедури пацієнтку усаджують в гінекологічному кріслі. При обстеженні може відчуватися незначний дискомфорт, поки гінеколог встановить дзеркало.

Обладнання не вводять до піхви, а тримають на 10-15 см далі від вульви. Через окуляри лікар оглядає слизові оболонки, а збільшене зображення виводиться на екран і записується на носій. Маніпуляція триває не більше 15 хв.

Результати відеокольпоскопії, що не потребують біопсії, одразу записують на цифровий носій і видають на руки того ж дня. При необхідності проведення гістології аналіз готовий за 1-2 тижні.

Відеокольпоскопія є одним із найбільш інформативних, сучасних і безболісних методів гінекологічного обстеження стану шийки матки та виявлення складних захворювань на перших стадіях. Тож не пропускайте планові огляди у кваліфікованого гінеколога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому – пройдіть професійне обстеження, щоб вчасно виявити проблему і почати її лікування.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Элла Каплун 11-08-2021 Наталья Сергеевна - квалифицированный и грамотный специалист, приятный и легкий в общении человек. Спасибо!

відділення: Гінекологія

Євгена 01-07-2021 Щиро дякую Наталі Сергіївні за прийом та пораду рішення проблеми. Це лікар з розумінням, підтримкою, ввічливий ставленням та хорошим підходом до рішення проблеми. Щиро дякую за огляд та поради. На рецепшині також приємні дівчата, ввічливо зустріли, все подробно пояснили та провели до кабінету лікаря. Це приємне ставлення. Щиро усім дякую. Я походом в цю лікарню довольна, надіюсь мені допоможуть ріщити мою проблему. Успіхів вам у роботі та ввічливих клієнтів!!!

відділення: Гінекологія

Настя 29-05-2021 Доброго дня Альона Миколаївна хотіла б з вами в телефонному режимі проконсультуватися

відділення: Гінекологія

Марценюк Лілія 23-03-2021 Чудовий лікар. Приємна, відповідальна. Оглядає супер. Доступно все пояснює.

відділення: Гінекологія

Діана 04-02-2021 Хочу подякувати лікарю гінекологу Бойко Наталі Сергіївни за її професіоналізм і бажання допомогти. Поставила мені правильний діагноз,призначила дуже хороше лікування і вилікувала мене. До своєї справи відноситься з усією душею! Сьогодні рідко коли знайдеш такого хорошого спеціаліста,як Наталя Сергіївна. Вона хоче вилікувати і бачити результат,а не заглядати в кишеню пацієнту. Навіть,одного разу прийшла у свій вихідний на роботу,щоб призначити мені інші уколи,бо тих,що потрібно не було в аптеках. І це мене дуже вразило,бо таких людяних лікарів ще не зустрічала! Дякую керівництву Оксфорд Медікал за такого чудового спеціаліста! Всім рекомендую саме Наталю Сергіївну. Не пошкодуєте!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом