(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вакцинація від вірусу папіломи людини

Вірус папіломи люди (ВПЛ) призводить до зміни росту шкірних тканин. Папіломами називають новоутворення на шкірі та слизових оболонках на тілі людини. Вірус має більше ста штаммів (видів). Деякі штампи є онкогенними, тобто провокують появу ракових захворювань прямої кишки, піхви, статевого члена. У кілька разів зменшується ймовірність розвитку цих захворювань, якщо людина вакцинована.

ЧОМУ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ ПАПІЛОМИ?

Папіломи утворюються в результаті зараження одним або кількома штампами папіломавірусу. Зараження ще не свідчить про те, що обов'язково з'являться новоутворення. Адже для того, щоб вірус почав розвиватись та викликав патологічний ріст клітин, потрібна його активізація. Спровокувати розвиток вірусу можуть зниження роботи імунної системи, виражений дисбактеріоз, тривалі стреси.

ОПИС ВАКЦИНИ

Вакцини від вірусу папіломи розроблені з урахуванням попередження розвитку вірусу. Усі вакцини поділяються на профілактичні та лікувальні. Профілактичні вакцини захищають від виникнення інфекцій, викликаних штампами вірусу папіломи людини.

 

Останні клінічні випробування спрямовані на створення лікувальних вакцин, у складі яких будуть основні онкогенні білки вірусу папіломи людини, реакція організму на які зможе ліквідувати ріст клітин при дисплазії та раку.

 

В основі вакцини лежить білок оболонки мікроорганізму. Білкові структури викликають необхідну реакцію організму: імунітет починає виробляти антитіла, які в подальшому покликані захищати людину від інфікування.

СХЕМА ВАКЦИНАЦІЇ

Для того, щоб сформувати сильну імунну систему проти вірусу папіломи, людина повинен отримати три дози вакцини. Імунітет проти вірусу папіломи людини формується вже після другого введення вакцини, третя доза необхідна для закріплення виробленого рівня антитіл.

 

Дана вакцина має досить низький рівень реактогенності, тобто побічні реакції виникають в крайній випадках. Зазвичай пацієнт відчуває незначні реакції в момент введення вакцини:

 • свербіж;

 • припухлість у місці введення препарату;

 • легкий біль;

 • почервоніння.

Протипоказаннями для введення вакцини є:

 • алергічна реакція при першому введенні препарату;

 • непереносимість певних складових вакцини;

 • гострі та хронічні захворювання.

Останній пункт не є постійним. Проведення вакцини буде можливе після повного одужання.

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ПАПІЛОМАВІРУСУ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Щеплення від папіломавірусу рекомендовано проводити до 26 років. Найбільш ефективним буде введення вакцини ще до початку статевої активності. В іншому випадку вакцинується людина, яка не заражена папіломавірусом.

 

Вакцинація проводиться за загальноприйнятими принципами. Дана вакцина вводиться лише внутрішньом'язово (в стегно або плече), для поступового потрапляння препарату в кров, що забезпечує максимальний ефект.

Для жінок, які ведуть статеве життя, перед вакцинацією необхідно проконсультуватись з гінекологом.

 

На сьогодні вакцинація є найефективнішим способом профілактики захворювань, тому не зволікайте та записуйтесь на прийом до лікаря в МЦ "Оксфорд Медікал"..

Бережіть себе!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.70, голосів: 30 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар гінеколог: Жолкевська Альона Миколаївна
Лікар гінеколог: Жолкевська Альона Миколаївна
Жолкевська Альона МиколаївнаЛікар гінеколог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

 • 2003 - 2009 р. – навчання в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа».
 • 2009 - 2012 р. – інтернатура по гінекології на базі Хмельницького міського перинатального центру (заочний цикл) та кафедра гінекології факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова (очний цикл).
 • 2011 р. – міжнародна конференція «Актуальні питання гінекології та перинатології», м. Судак.
 • 2012 р. – лікар гінеколог діагностично-консультативного відділення Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1.
 • 2012 р. – навчальний курс «Сучасні аспекти планування сім’ї» за сприяння національної програми «Здоров’я жінок України».
 • 2012 р. – конференція «Сучасні шляхи покращення гінекологічної та перинатальної допомоги в Україні», м. Вінниця.
 • 2014 р. – цикл тематичного удосконалення «Ендокринна гінекологія» на базі кафедри гінекології ФПО ВНМУ ім. М. І. Пирогова, м. Хмельницький.
 • 2014 р. – конференція «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги».
 • 2015 р. – семінар «Симфонія гормонів в організмі жінки в аспекті міждисциплінарної взаємодії», м. Київ.
 • 2016 р. – конференція «Органозберігаючі напрямки лікування в практичній гінекології».
 • 2017 р. – передатестиційний цикл на базі кафедри гінекології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці.
 • 2017 р. – II кваліфікаційна категорія по гінекології.
 • 2017 р. – навчальний цикл семінарів «Здоров’я жінки в 21 столітті», м. Хмельницький.
 • 2018 р. – лікар гінеколог медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький»
показати повний текст
Лікар гінеколог: Бойко Наталія Сергіївна
Лікар гінеколог: Бойко Наталія Сергіївна
Бойко Наталія СергіївнаЛікар гінеколог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

 • 2010р. – диплом: Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського,  лікувальна справа. Інтернатура за фахом гінеколога: Херсонська обласна клінічна лікарня, м. Херсон.
 • База очного стажування: факультет післядипломної освіти, кафедра гінекології та перинатології ДУ КДМУ ім. С.І. Георгіївського.
 • Працювала лікарем гінекологом (з надання екстреної медичної допомоги) в гінекологічному та пологовому відділеннях, м. Херсон, як зовнішній сумісник, обіймала посаду дільничого лікаря гінеколога поліклініки ( діагностичний скринінг патології шийки матки, ендокринна гінекологія).
показати повний текст
Лікар гінеколог: Фєдосєєва Тетяна Іванівна

інформація про лікаря

1991-1997рр. Навчалася у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова.

1997-1999рр. Проходила інтернатуру у Хмельницькому міському перинатальному центрі на кафедрі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.

З 1999р. по сьогоднішній день працює у Хмельницькому військовому госпіталі.

З 2019р. Працює у медичному центрі Оксфорд Медікал Хмельницький.

показати повний текст

відгуки
Элла Каплун 11-08-2021 Наталья Сергеевна - квалифицированный и грамотный специалист, приятный и легкий в общении человек. Спасибо!

відділення: Гінекологія

Євгена 01-07-2021 Щиро дякую Наталі Сергіївні за прийом та пораду рішення проблеми. Це лікар з розумінням, підтримкою, ввічливий ставленням та хорошим підходом до рішення проблеми. Щиро дякую за огляд та поради. На рецепшині також приємні дівчата, ввічливо зустріли, все подробно пояснили та провели до кабінету лікаря. Це приємне ставлення. Щиро усім дякую. Я походом в цю лікарню довольна, надіюсь мені допоможуть ріщити мою проблему. Успіхів вам у роботі та ввічливих клієнтів!!!

відділення: Гінекологія

Настя 29-05-2021 Доброго дня Альона Миколаївна хотіла б з вами в телефонному режимі проконсультуватися

відділення: Гінекологія

Марценюк Лілія 23-03-2021 Чудовий лікар. Приємна, відповідальна. Оглядає супер. Доступно все пояснює.

відділення: Гінекологія

Діана 04-02-2021 Хочу подякувати лікарю гінекологу Бойко Наталі Сергіївни за її професіоналізм і бажання допомогти. Поставила мені правильний діагноз,призначила дуже хороше лікування і вилікувала мене. До своєї справи відноситься з усією душею! Сьогодні рідко коли знайдеш такого хорошого спеціаліста,як Наталя Сергіївна. Вона хоче вилікувати і бачити результат,а не заглядати в кишеню пацієнту. Навіть,одного разу прийшла у свій вихідний на роботу,щоб призначити мені інші уколи,бо тих,що потрібно не було в аптеках. І це мене дуже вразило,бо таких людяних лікарів ще не зустрічала! Дякую керівництву Оксфорд Медікал за такого чудового спеціаліста! Всім рекомендую саме Наталю Сергіївну. Не пошкодуєте!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом