записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

Вакцинація від вірусу папіломи людини

Вірус папіломи люди (ВПЛ) призводить до зміни росту шкірних тканин. Папіломами називають новоутворення на шкірі та слизових оболонках на тілі людини. Вірус має більше ста штаммів (видів). Деякі штампи є онкогенними, тобто провокують появу ракових захворювань прямої кишки, піхви, статевого члена. У кілька разів зменшується ймовірність розвитку цих захворювань, якщо людина вакцинована.

Чому з'являються папіломи?

Папіломи утворюються в результаті зараження одним або кількома штампами папіломавірусу. Зараження ще не свідчить про те, що обов'язково з'являться новоутворення. Адже для того, щоб вірус почав розвиватись та викликав патологічний ріст клітин, потрібна його активізація. Спровокувати розвиток вірусу можуть зниження роботи імунної системи, виражений дисбактеріоз, тривалі стреси.

опис вакцини

Вакцини від вірусу папіломи розроблені з урахуванням попередження розвитку вірусу. Усі вакцини поділяються на профілактичні та лікувальні. Профілактичні вакцини захищають від виникнення інфекцій, викликаних штампами вірусу папіломи людини.

 

Останні клінічні випробування спрямовані на створення лікувальних вакцин, у складі яких будуть основні онкогенні білки вірусу папіломи людини, реакція організму на які зможе ліквідувати ріст клітин при дисплазії та раку.

 

В основі вакцини лежить білок оболонки мікроорганізму. Білкові структури викликають необхідну реакцію організму: імунітет починає виробляти антитіла, які в подальшому покликані захищати людину від інфікування.

Схема вакцинації

Для того, щоб сформувати сильну імунну систему проти вірусу папіломи, людина повинен отримати три дози вакцини. Імунітет проти вірусу папіломи людини формується вже після другого введення вакцини, третя доза необхідна для закріплення виробленого рівня антитіл.

 

Дана вакцина має досить низький рівень реактогенності, тобто побічні реакції виникають в крайній випадках. Зазвичай пацієнт відчуває незначні реакції в момент введення вакцини:

  • свербіж;

  • припухлість у місці введення препарату;

  • легкий біль;

  • почервоніння.

Протипоказаннями для введення вакцини є:

  • алергічна реакція при першому введенні препарату;

  • непереносимість певних складових вакцини;

  • гострі та хронічні захворювання.

Останній пункт не є постійним. Проведення вакцини буде можливе після повного одужання.

Вакцинація від папіломавірусу в МЦ "Оксфорд Медікал"

Щеплення від папіломавірусу рекомендовано проводити до 26 років. Найбільш ефективним буде введення вакцини ще до початку статевої активності. В іншому випадку вакцинується людина, яка не заражена папіломавірусом.

 

Вакцинація проводиться за загальноприйнятими принципами. Дана вакцина вводиться лише внутрішньом'язово (в стегно або плече), для поступового потрапляння препарату в кров, що забезпечує максимальний ефект.

Для жінок, які ведуть статеве життя, перед вакцинацією необхідно проконсультуватись з гінекологом.

 

На сьогодні вакцинація є найефективнішим способом профілактики захворювань, тому не зволікайте та записуйтесь на прийом до лікаря в МЦ "Оксфорд Медікал" за тел.: 70-20-30 або он-лайн на сайті.

Бережіть себе!

 

Текстові відгуки

10.01.2015

Лікувала хронічну молочницю. Дуже задоволена результатом, оскільки захворювання повністю зникло і більше не турбує мене. Приємно, що в нашій країні з'являються клініки, де ставляться до тебе, як до людини. Дякую.

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки