(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Лабіопластика в Хмельницькому

Краса інтимної зони стоїть далеко не на останньому місці у житті жінки. Будь-які дефекти можуть викликати дискомфорт під час сексу, психічну напругу через незадоволення зовнішнім виглядом статевих губ, низький рівень самооцінки та комплекси. 

Непропорційні розміри великих та малих статевих губ – це стан, який не загрожує життю та здоров’ю жінки, але для декого є досить вагомим естетичним дефектом. Вирішити подібну проблему легко – можна провести лабіопластику в медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький»! Така операція вважається малим хірургічним втручанням, яке не потребує тривалого перебування в стаціонарі та складного реабілітаційного періоду. 

Види лабіопластики

Існує класифікація, за якою лабіопластика поділяється на три види: хірургічна, контурна та ліпофільна. 

В першому випадку проводиться зменшення малих статевих губ методом резекції. Контурна лабіопластика – це заповнення великих статевих губ філерами. В результаті такої процедури великі статеві губи збільшуються й накривають малі, їх форма та розміщення покращується, і проблема зникає. 

Ліпофільна лабіопластика дещо схожа на контурну, але проводиться не з допомогою філерів, а завдяки заповненню великих статевих губ жировою тканиною, взятою з інших частин тіла. Дана процедура повністю виключає можливість відторгнення тканин та запалення. 

Показання до проведення лабіопластики

Перед прийняттям рішення щодо оперативного втручання необхідно звернутися до гінеколога. Якщо під час огляду виявиться інфекційне або вірусне захворювання, для уникнення ускладнень варто спочатку повністю вилікувати його або вивести в ремісію (неактивну фазу). На консультації лікар встановлює патологію та рівень її складності, а також визначає, який вид лабіопластики буде найдоцільнішим. 

Зробити лабіопластику можна при наявності таких патологій:

  • подовження малих статевих губ – коли малі статеві губи більші, ніж великі і виходять за їх межі;

  • гіперпігментація – надто темні малі статеві губи;

  • асиметрія – малі статеві губи відрізняються розміром одна від одної. 

Дані проблеми можуть бути вродженими або набутими. Набуті естетичні дефекти виникають через гормональні порушення в підлітковому або дорослому віці, внаслідок травмування або складних пологів. 

Процедура проведення лабіопластики 

Лабіопластика – це малоінвазивний метод оперативного втручання. Підготовка до неї починається за 3–5 днів. Потрібно здати загальні аналізи, провести обстеження. Лише після цього надається дозвіл на операцію. Вона проводиться в асептичних умовах під загальною або місцевою анестезією (дане питання вирішується в залежності від конкретного клінічного випадку). Загальна тривалість процедури коливається від 30 до 60 хвилин, залежно від складності випадку.  

Сучасні технології дозволяють зробити операцію за допомогою радіохвильового або лазерного апарату. Найголовніша перевага такого методу – це точність. Лазерне та радіохвильове випромінювання впливає на тканини на клітинному рівні, тобто резекція відбувається тільки тієї частини статевих губ, які вважаються естетичною вадою. 

Після резекції накладаються шви, які самостійно розсмоктуються через 10–14 днів, їх не потрібно знімати й повторно відвідувати медичну установу. Окрім цього, декілька разів потрібно буде обробити прооперовану зону антисептичними розчинами – це можна легко зробити в домашніх умовах. 

В більшості випадків післяопераційний період проходить вдома, але іноді необхідно провести одну добу у стаціонарному відділенні, щоб лікар прослідкував за процесом загоєння та виходом зі стану загальної анестезії.

Повернутися до нормального способу життя можна вже через 1–2 дні після лабіопластики, та навіть у цей період не спостерігається больового синдрому або інших дискомфортних відчуттів. Якщо такі виникають – лікар може прописати знеболюючий препарат, який приймається одноразово.  

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» можна здійснити всі підготовчі процедури та саму лабіопластику. Лікар індивідуально підбирає вид операції й проводить її максимально швидко та безпечно. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.74, голосів: 31 )

відгуки
Элла Каплун 11-08-2021 Наталья Сергеевна - квалифицированный и грамотный специалист, приятный и легкий в общении человек. Спасибо!

відділення: Гінекологія

Євгена 01-07-2021 Щиро дякую Наталі Сергіївні за прийом та пораду рішення проблеми. Це лікар з розумінням, підтримкою, ввічливий ставленням та хорошим підходом до рішення проблеми. Щиро дякую за огляд та поради. На рецепшині також приємні дівчата, ввічливо зустріли, все подробно пояснили та провели до кабінету лікаря. Це приємне ставлення. Щиро усім дякую. Я походом в цю лікарню довольна, надіюсь мені допоможуть ріщити мою проблему. Успіхів вам у роботі та ввічливих клієнтів!!!

відділення: Гінекологія

Настя 29-05-2021 Доброго дня Альона Миколаївна хотіла б з вами в телефонному режимі проконсультуватися

відділення: Гінекологія

Марценюк Лілія 23-03-2021 Чудовий лікар. Приємна, відповідальна. Оглядає супер. Доступно все пояснює.

відділення: Гінекологія

Діана 04-02-2021 Хочу подякувати лікарю гінекологу Бойко Наталі Сергіївни за її професіоналізм і бажання допомогти. Поставила мені правильний діагноз,призначила дуже хороше лікування і вилікувала мене. До своєї справи відноситься з усією душею! Сьогодні рідко коли знайдеш такого хорошого спеціаліста,як Наталя Сергіївна. Вона хоче вилікувати і бачити результат,а не заглядати в кишеню пацієнту. Навіть,одного разу прийшла у свій вихідний на роботу,щоб призначити мені інші уколи,бо тих,що потрібно не було в аптеках. І це мене дуже вразило,бо таких людяних лікарів ще не зустрічала! Дякую керівництву Оксфорд Медікал за такого чудового спеціаліста! Всім рекомендую саме Наталю Сергіївну. Не пошкодуєте!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом