(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Лікування молочниці

Молочниця (вагінальний кандидоз) - це запальне захворювання, що викликане грибком Candida. Даний грибок присутній в організмі кожної жінки, однак захворювання розвивається при зниженні захисних функцій імунітету. Щоб не допустити перехід кандидозу з гострої форми в хронічну, потрібно своєчасно почати ефективне лікування, виходячи з індивідуальних особливостей організму.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ МОЛОЧНИЦІ

В організмі здорової жінки грибки роду Candida є природньою частиною мікрофлори. Але при сприятливих умовах саме цей грибок стає збудником захворювання.

 

Спровокувати виникнення молочниці можуть наступні фактори:

 • ендокринні захворювання;

 • прийом лікарських препаратів;

 • постійні стреси та нервові розлади;

 • недотримання правил особистої гігієни.

Також молочниця може з'явитись після перенесених захворювань, що послаблюють імунітет (наприклад, ГРЗ). Поява захворювання може бути викликана травмою або оперативним втручанням.

СИМПТОМИ МОЛОЧНИЦІ

Найчастіше від кандидозу страждають жінки, однак це захворювання може також вражати статеві органи чоловіків. Основними проявами захворювання є:

 • висипання білого кольору (зазвичай їх виявляють під час гігієнічних процедур);

 • свербіж та печіння, які не зникають навіть після підмивання;

 • больові відчуття під час статевого акту та сечовипусканні (через мікротріщини, адже шкіра сильно травмована під час молочниці);

 • сирнисті виділення білуватого кольору з неприємним запахом.

Ставити самостійно діагноз і займатись самолікуванням не варто, адже під симптомами молочниці можуть маскуватись і інші захворювання сечостатевої системи.

 

Для початку проводиться обстеження пацієнта для уточнення діагнозу та визначення причин виникнення захворювання. Дослідження включають в себе аналіз мікрофлори хворого. Для цього беруться виділення та зіскрібки зі слизової оболонки статевих органів та досліджуються під мікроскопом (для виявлення грибків та їх кількості). Потім проводиться бактеріальний посів для виявлення всіх збудників та визначення їх чутливості до протигрибкових та антибактеріальних засобів.

 

Варто пам'ятати, що перед обстеженням слід утриматись від статевих контактів та прийому ліків, тоді результати дослідження будуть максимально точними.

ЛІКУВАННЯ МОЛОЧНИЦІ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ" ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Лікування кандидозу повинно бути направлене на відновлення функцій імунної системи та нормалізації мікрофлори кишечника.

 

Лікування залежить від індивідуальних особливостей організму, від стадії розвитку молочниці та локалізації грибка. При легкій формі захворювання можна використовувати місцеві лікарські засоби, або навпаки, пройти короткий курс лікування системними препаратами.

 

Молочниця може протікати без яскраво виражених симптомів, тому найкращий спосіб виявити її ще на ранній стадії. Необхідно періодично проводити планові огляди у лікаря. Адже без своєчасного лікування молочниця може перейти в хронічну форму.

 

Не зволікайте та записуйтесь на прийом до лікаря-гінеколога в МЦ "Оксфорд Медікал". У місті Хмельницькому медичний центр знаходиться за адресою: вул. Подільська, 93/1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 29 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар гінеколог: Жолкевська Альона Миколаївна
Лікар гінеколог: Жолкевська Альона Миколаївна
Жолкевська Альона МиколаївнаЛікар гінеколог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

 • 2003 - 2009 р. – навчання в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа».
 • 2009 - 2012 р. – інтернатура по гінекології на базі Хмельницького міського перинатального центру (заочний цикл) та кафедра гінекології факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова (очний цикл).
 • 2011 р. – міжнародна конференція «Актуальні питання гінекології та перинатології», м. Судак.
 • 2012 р. – лікар гінеколог діагностично-консультативного відділення Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1.
 • 2012 р. – навчальний курс «Сучасні аспекти планування сім’ї» за сприяння національної програми «Здоров’я жінок України».
 • 2012 р. – конференція «Сучасні шляхи покращення гінекологічної та перинатальної допомоги в Україні», м. Вінниця.
 • 2014 р. – цикл тематичного удосконалення «Ендокринна гінекологія» на базі кафедри гінекології ФПО ВНМУ ім. М. І. Пирогова, м. Хмельницький.
 • 2014 р. – конференція «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги».
 • 2015 р. – семінар «Симфонія гормонів в організмі жінки в аспекті міждисциплінарної взаємодії», м. Київ.
 • 2016 р. – конференція «Органозберігаючі напрямки лікування в практичній гінекології».
 • 2017 р. – передатестиційний цикл на базі кафедри гінекології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці.
 • 2017 р. – II кваліфікаційна категорія по гінекології.
 • 2017 р. – навчальний цикл семінарів «Здоров’я жінки в 21 столітті», м. Хмельницький.
 • 2018 р. – лікар гінеколог медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький»
показати повний текст
Лікар гінеколог: Бойко Наталія Сергіївна
Лікар гінеколог: Бойко Наталія Сергіївна
Бойко Наталія СергіївнаЛікар гінеколог

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

 • 2010р. – диплом: Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського,  лікувальна справа. Інтернатура за фахом гінеколога: Херсонська обласна клінічна лікарня, м. Херсон.
 • База очного стажування: факультет післядипломної освіти, кафедра гінекології та перинатології ДУ КДМУ ім. С.І. Георгіївського.
 • Працювала лікарем гінекологом (з надання екстреної медичної допомоги) в гінекологічному та пологовому відділеннях, м. Херсон, як зовнішній сумісник, обіймала посаду дільничого лікаря гінеколога поліклініки ( діагностичний скринінг патології шийки матки, ендокринна гінекологія).
показати повний текст
Лікар гінеколог: Фєдосєєва Тетяна Іванівна

інформація про лікаря

1991-1997рр. Навчалася у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова.

1997-1999рр. Проходила інтернатуру у Хмельницькому міському перинатальному центрі на кафедрі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.

З 1999р. по сьогоднішній день працює у Хмельницькому військовому госпіталі.

З 2019р. Працює у медичному центрі Оксфорд Медікал Хмельницький.

показати повний текст

відгуки
Элла Каплун 11-08-2021 Наталья Сергеевна - квалифицированный и грамотный специалист, приятный и легкий в общении человек. Спасибо!

відділення: Гінекологія

Євгена 01-07-2021 Щиро дякую Наталі Сергіївні за прийом та пораду рішення проблеми. Це лікар з розумінням, підтримкою, ввічливий ставленням та хорошим підходом до рішення проблеми. Щиро дякую за огляд та поради. На рецепшині також приємні дівчата, ввічливо зустріли, все подробно пояснили та провели до кабінету лікаря. Це приємне ставлення. Щиро усім дякую. Я походом в цю лікарню довольна, надіюсь мені допоможуть ріщити мою проблему. Успіхів вам у роботі та ввічливих клієнтів!!!

відділення: Гінекологія

Настя 29-05-2021 Доброго дня Альона Миколаївна хотіла б з вами в телефонному режимі проконсультуватися

відділення: Гінекологія

Марценюк Лілія 23-03-2021 Чудовий лікар. Приємна, відповідальна. Оглядає супер. Доступно все пояснює.

відділення: Гінекологія

Діана 04-02-2021 Хочу подякувати лікарю гінекологу Бойко Наталі Сергіївни за її професіоналізм і бажання допомогти. Поставила мені правильний діагноз,призначила дуже хороше лікування і вилікувала мене. До своєї справи відноситься з усією душею! Сьогодні рідко коли знайдеш такого хорошого спеціаліста,як Наталя Сергіївна. Вона хоче вилікувати і бачити результат,а не заглядати в кишеню пацієнту. Навіть,одного разу прийшла у свій вихідний на роботу,щоб призначити мені інші уколи,бо тих,що потрібно не було в аптеках. І це мене дуже вразило,бо таких людяних лікарів ще не зустрічала! Дякую керівництву Оксфорд Медікал за такого чудового спеціаліста! Всім рекомендую саме Наталю Сергіївну. Не пошкодуєте!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом