(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Гістероскопія діагностична в Хмельницькому

Гістероскопія – це процедура, під час якої в порожнину матки вводиться спеціальний оптичний апарат (гістероскоп). Вона відноситься до методів інструментальної діагностики в гінекології та широко використовується при різноманітних захворюваннях жіночої репродуктивної системи.

Це один із найбезпечніших методів вивчення внутрішнього середовища матки, цервікального каналу та придатків. Ускладнення після такої процедури зустрічається вкрай рідко: в 0,1–1% випадків. 

Показання до проведення діагностичної гістероскопії

Призначає діагностичну гістероскопію лікар-гінеколог після проведення ультразвукового обстеження органів малого тазу та лабораторних досліджень крові і біоматеріалу. Попередні обстеження необхідні для того, щоб виключити бактеріальні захворювання, адже в процесі проведення гістероскопії такі хвороби здатні переміщуватися з хворих ділянок сечостатевої системи у здорові. 

Обстеження рекомендують при підозрі на наступні захворювання:

  • поліп ендометрію матки або шийки матки – доброякісне утворення на стінках матки;

  • безпліддя – відсутність вагітності при активних спробах запліднення протягом як мінімум року;

  • маткові кровотечі невідомого генезу – виділення крові поза циклом, в деяких випадках така проблема несе небезпеку для життя;

  • вроджені аномалії розвитку – деформація або дисфункція матки чи придатків, що сформувалися ще до народження;

  • злоякісні новоутворення матки – атипове розмноження клітин онкологічного походження, що може вражати навколишні тканини;

  • кольпіти, цервіцити, вульвовагініти – запальні захворювання слизових оболонок шийки матки, цервікального каналу чи інших відділів.

Як проходить діагностична гістероскопія

Діагностична гістероскопія проводиться в декілька етапів. Перш за все ще перед процедурою жінка проходить широкий спектр лабораторних та інструментальних обстежень: ультразвукове дослідження органів малого тазу, мазок на флору та цитологію, загальний аналіз крові та сечі, кров на резус-фактор, групу крові, ВІЛ-інфекцію, гепатити, фактор згортання та цукор. Додаткові обстеження можуть знадобитися при наявності супутніх захворювань та підбираються індивідуально.

Довгий процес підготовки до гістероскопії потрібен для того, щоб процедура пройшла максимально безпечно, адже її проводять під загальною анестезією, яка має значний вплив на організм. 

Після отримання результатів аналізів настає другий етап процедури – безпосередньо гістероскопія. Вона проходить на гінекологічному кріслі. Спочатку вводиться внутрішньовенна ін’єкція, і тільки після настання медикаментозного сну лікар починає вводити гістероскоп. В процесі цього гінеколог може легко оцінити стан слизової оболонки матки, шийки матки та придатків, наявність та розміри новоутворень. Під час гістероскопії лікарю допомагає досвідчена медсестра.  

Для полегшення проходження гістероскопа по шийці матки в порожнину матки додається невелика кількість рідини. Оскільки тубус апарата досить м’який – процедура нетравматична та не пошкоджує слизову оболонку органів. Тривалість обстеження коливається від декількох хвилин до години, залежно від діагнозу та характеру перебігу захворювання. 

Останній етап гістероскопії діагностичної – це реабілітаційний період. Після проведення процедури потрібно певний час перебувати під наглядом лікаря.

Переваги діагностичної гістероскопії 

Головна перевага діагностичної гістероскопії – це її інформативність. Вона дозволяє обстежити ті ділянки, які приховані для інших видів обстежень. 

До переваг відноситься і мінімальна кількість побічних ефектів та ускладнень, а також нетравматичність процедури. Короткий реабілітаційний період теж розцінюється як перевага діагностичної гістероскопії. Окрім цього, таке дослідження швидке та безпечне.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» для гістероскопії використовується лише сучасна, високотехнологічна апаратура. В поєднанні з високим рівнем професіоналізму та досвідом лікарів сучасні технології дозволяють зробити гістероскопію швидко, якісно та максимально безпечно. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.73, голосів: 30 )

відгуки
Элла Каплун 11-08-2021 Наталья Сергеевна - квалифицированный и грамотный специалист, приятный и легкий в общении человек. Спасибо!

відділення: Гінекологія

Євгена 01-07-2021 Щиро дякую Наталі Сергіївні за прийом та пораду рішення проблеми. Це лікар з розумінням, підтримкою, ввічливий ставленням та хорошим підходом до рішення проблеми. Щиро дякую за огляд та поради. На рецепшині також приємні дівчата, ввічливо зустріли, все подробно пояснили та провели до кабінету лікаря. Це приємне ставлення. Щиро усім дякую. Я походом в цю лікарню довольна, надіюсь мені допоможуть ріщити мою проблему. Успіхів вам у роботі та ввічливих клієнтів!!!

відділення: Гінекологія

Настя 29-05-2021 Доброго дня Альона Миколаївна хотіла б з вами в телефонному режимі проконсультуватися

відділення: Гінекологія

Марценюк Лілія 23-03-2021 Чудовий лікар. Приємна, відповідальна. Оглядає супер. Доступно все пояснює.

відділення: Гінекологія

Діана 04-02-2021 Хочу подякувати лікарю гінекологу Бойко Наталі Сергіївни за її професіоналізм і бажання допомогти. Поставила мені правильний діагноз,призначила дуже хороше лікування і вилікувала мене. До своєї справи відноситься з усією душею! Сьогодні рідко коли знайдеш такого хорошого спеціаліста,як Наталя Сергіївна. Вона хоче вилікувати і бачити результат,а не заглядати в кишеню пацієнту. Навіть,одного разу прийшла у свій вихідний на роботу,щоб призначити мені інші уколи,бо тих,що потрібно не було в аптеках. І це мене дуже вразило,бо таких людяних лікарів ще не зустрічала! Дякую керівництву Оксфорд Медікал за такого чудового спеціаліста! Всім рекомендую саме Наталю Сергіївну. Не пошкодуєте!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом