(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Підбір методу контрацепцїї в Хмельницькому

З незапам'ятних часів людство хвилювало важливе питання, як отримати задоволення від інтимного життя і не нести за це відповідальність.

Підшукуючи метод контрацепції необхідно враховувати масу нюансів - вік, стан здоров'я, етичні заперечення, комфорт в інтимному житті, допустимість вагітності та допустимість переривання її. Повністю нешкідливими є календарні методи. Всі інші тим чи іншим чином можуть нашкодити організму.
Тому гінекологи «Оксфорд Медікал Хмельницький» проводять консультації для підбору найбільш безпечного, з медичної точки зору для жінок, методів контрацепції, враховуючи фізіологічні особливості організму та побажання пацієнта.

Методи контрацепції діляться на три групи за способом впливу:
• запобігають зачаття (контакт сперматозоїда з яйцеклітиною);
• перешкоджають імплантації (що роблять неможливим прикріплення бластоцисти);
• абортивні (що знищує ембріон).

Також контрацепцію поділяють на:
• хімічну;
• гормональну;
• механічну;
• хірургічну;
• комплексну;
• природну.

Після консультації лікаря- гінеколога «Оксфорд Медікал Хмельницький», який включає в себе огляд і лабораторні обстеження, підбирається оптимальний для Вас високонадійний метод контрацепції.

У нас застосовуються такі надійні види контрацепції як:

• гормональні контрацептиви (вагінальні кільця, таблетки і пластирі). Наш гінеколог грамотно підбере гормональні контрацептиви і це не тільки позбавить Вас від небажаної вагітності, а й зменшить ризик виникнення позаматкової вагітності, зменшить больовий синдром при менструації, поліпшить стан Вашої шкіри і волосся;
• комбінований (внутрішньоматкова спіраль, гормональна система);
• хімічна контрацепція (тампони, свічки, креми);
• механічна контрацепція (презервативи).

Наш гінеколог проводить консультацію з правилами використання даного виду контрацептиву, що попереджає зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом і настанням небажаної вагітності.

Будьте здорові!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 31 )

відгуки
Элла Каплун 11-08-2021 Наталья Сергеевна - квалифицированный и грамотный специалист, приятный и легкий в общении человек. Спасибо!

відділення: Гінекологія

Євгена 01-07-2021 Щиро дякую Наталі Сергіївні за прийом та пораду рішення проблеми. Це лікар з розумінням, підтримкою, ввічливий ставленням та хорошим підходом до рішення проблеми. Щиро дякую за огляд та поради. На рецепшині також приємні дівчата, ввічливо зустріли, все подробно пояснили та провели до кабінету лікаря. Це приємне ставлення. Щиро усім дякую. Я походом в цю лікарню довольна, надіюсь мені допоможуть ріщити мою проблему. Успіхів вам у роботі та ввічливих клієнтів!!!

відділення: Гінекологія

Настя 29-05-2021 Доброго дня Альона Миколаївна хотіла б з вами в телефонному режимі проконсультуватися

відділення: Гінекологія

Марценюк Лілія 23-03-2021 Чудовий лікар. Приємна, відповідальна. Оглядає супер. Доступно все пояснює.

відділення: Гінекологія

Діана 04-02-2021 Хочу подякувати лікарю гінекологу Бойко Наталі Сергіївни за її професіоналізм і бажання допомогти. Поставила мені правильний діагноз,призначила дуже хороше лікування і вилікувала мене. До своєї справи відноситься з усією душею! Сьогодні рідко коли знайдеш такого хорошого спеціаліста,як Наталя Сергіївна. Вона хоче вилікувати і бачити результат,а не заглядати в кишеню пацієнту. Навіть,одного разу прийшла у свій вихідний на роботу,щоб призначити мені інші уколи,бо тих,що потрібно не було в аптеках. І це мене дуже вразило,бо таких людяних лікарів ще не зустрічала! Дякую керівництву Оксфорд Медікал за такого чудового спеціаліста! Всім рекомендую саме Наталю Сергіївну. Не пошкодуєте!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом