(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

УЗД калитки та статевого члена в Хмельницькому

За допомогою УЗ-обстеження можна легко дослідити функціонування зовнішніх статевих органів чоловіка та оцінити кровообіг у них. Для цього проводять УЗД калитки та статевого члена. 

Таке обстеження призначається лікарем андрологом або урологом – самі ці спеціалісти займаються чоловічим здоров’ям. Оскільки УЗД-методика дозволяє найбільш точно та безболісно дослідити будову тканин та відхилення у їх функціонуванні, вона стаэ одним із найпопулярніших способів обстеження статевих органів.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ УЗД 

УЗД калитки та статевого члена можна проводити профілактично, один раз на рік.

Лікар направляє пацієнта на обстеження, якщо під час первинного огляду та збору анамнезу виявляються такі проблеми:

 • біль та дискомфорт при сечовипусканні;

 • біль та дискомфорт під час статевого акту;

 • набряклість органів калитки;

 • біль в яєчках;

 • припухлість одного або обох яєчок;

 • порушення ерекції або її повна відсутність;

 • зниження або втрата лібідо;

 • збільшення пахових та стегнових лімфатичних вузлів;

 • наявність новоутворень в тілі статевого члена або в органах мошонки;

 • хвороба Пейроні;

 • запальні процеси;

 • бактеріальні інфекційні ураження.  

ЩО ДІАГНОСТУЄЄ УЗД КАЛИТКИ ТА СТАТЕВОГО ЧЛЕНА 

За допомогою вчасно проведеного УЗ-обстеження та сканування ультразвуковими хвилями судин статевого члена та мошонки можна виявити досить багато хронічних та гострих хвороб. 

Наприклад, варикоцеле – розширення вен сім’яного канатика. Хвороба проявляється як опущення однієї (частіше лівої) сторони мошонки та зменшення яєчка. Може призводити до безпліддя та лікується оперативним втручанням.

Гідроцеле або водянка яєчка проявляється як накопичення рідини в одному яєчку. Може призвести до порушення відтоку сечі та болісних відчуттів під час статевого акту. 

Перекрут сім’яного канатика – зумовлений надто сильною рухливістю яєчка. Це одна з найскладніших та найдискомфортніших хвороб чоловічих репродуктивних органів. У дорослих чоловіків часто виникає під час статевого акту. Його основні симптоми – набряклість та почервоніння мошонки, больовий синдром, дискомфорт під час руху.

Окрім вище перелічених патологій, УЗД калитки та статевого члена здатне виявити запальні захворювання статевих органів, доброякісні та злоякісні новоутворення, імпотенцію та багато інших хвороб. В тому числі рак статевих органів – загрозливу хворобу, яка може розвиватися в будь-якому віці та несе небезпеку для життя та здоров’я пацієнта.

ПІДГОТОВКА ДО ОБСТЕЖЕННЯ 

Даний вид діагностики не потребує жодних підготовчих маніпуляцій. Саме така особливість сформувала одну з найбільш явних переваг УЗ-обстеження – його можна проводити в будь-який час безпосередньо в кабінеті спеціаліста. Таким чином пацієнт отримує результати негайно, а отже – розпочинає курс лікування якомога раніше.

УЗД калитки та статевого члена проводиться або в кабінеті ультразвукової діагностики, або під час прийому уролога чи андролога. Для цього пацієнту потрібно зняти одяг та лягти на спину. Діагност застосовує спеціальний датчик, який проводить та фіксує ультразвукові коливання. Процедура не приносить жодного дискомфорту та абсолютно безболісна, не впливає на організм, тому показана для застосовування пацієнтам будь-якого віку з будь-якими хронічними чи гострими захворюваннями. 

Чіткість картинки, а в подальшому і встановлення вірного діагнозу у великій мірі залежать від апаратури, якою проводять обстеження. Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» використовують надсучасну апаратуру, а саме – ACUSON NX3 Elite. В поєднанні з високим професіоналізмом діагноста та його досвідом обстеження проходить максимально зручно та результативно!

Міцне чоловіче здоров’я – це не лише запорука продовження роду, а й важливий психоемоційний фактор, що впливає на якість життя пацієнта. Попередьте та вчасно діагностуйте загрозливі хвороби статевої системи – телефонуйте за номером (097) 470-20-30 та проходьте УЗ-обстеження!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар УЗД: Мельник Лариса Анатоліївна

інформація про лікаря

1993р. Закінчила Тернопільський національний медичний університет.

2003р. Курси спеціалізації по УЗД у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Кожних 3-5 років проходить курси підвищення та підтвердження категорії при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Постійно приймає участь в науково-практичних конференціях, школах та тематичних курсах по УЗД. 

2019р. Курси кандидата медичних наук Кінзерського С.О. «Комплексне ультразвукове дослідження кістково-м'язової системи».

2020р. Фахова школа кандидата медичних наук Бешляги В.М. «Актуальні питання ехокардіографії» м. Київ; 

2020р. Курси по еластографії у кандидата медичних наук Динника О.Б, 

2020р. Курси по доплерогафії судин.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом