(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

УЗД гінекологічне вагінальне в Хмельницькому

Гінекологічні захворювання досить складно відрізнити одне від одного й діагностувати без спеціального інструментального методу обстеження – вагінального ультразвукового діагностування (УЗД). 

Дана процедура застосовується безліччю гінекологів по всьому світі й проводиться за допомогою випромінювання ультразвукових коливань. Вони відбиваються від тканин внутрішніх органів, а за допомогою спеціальної технології отримана інформація виводиться на екран монітора, формуючи зображення будови та стану внутрішніх органів. Таким чином фахівець може зробити висновок про анатомічні особливості матки і яєчників, зміни в їх будові та встановити максимально точний діагноз.

Показання до проведення вагінального УЗД

Проводити вагінальне УЗД можна в двох випадках: під час періодичного профілактичного огляду гінеколога та при підозрі на гінекологічне захворювання.

В першому випадку жінці проводять даний вид обстеження кожні 6–12 місяців без будь-яких скарг на жіночне здоров’я на консультації у лікаря.

Окрім цього, гінеколог призначає вагінальне УЗД, якщо наявні такі скарги:

  • біль внизу живота; 

  • порушення менструального циклу;

  • відчуття сторонніх тіл всередині;

  • відсутність менструацій;

  • біль під час сексу;

  • нетипові виділення;

  • кровотечі посеред менструального циклу.

Такі симптоми можуть вказувати на гормональний дисбаланс, запальні процеси в матці та її придатках, ендометріоз, позаматкову або нормальну вагітність. Всі ці захворювання є досить небезпечними патологіями жіночої статевої системи й можуть загрожувати безпліддям, хронічними захворюваннями та іншими ускладненнями. Саме тому вчасна діагностика надзвичайно важлива, адже завдяки їй можна вчасно виявити хворобу та розпочати її лікування.

Підготовка та проведення вагінального гінекологічного УЗД

Трансвагінальна УЗ-діагностика не потребує тривалої підготовки. Все, що потрібно зробити пацієнтці, це випорожнити сечовий міхур перед обстеженням. Та навіть ця маніпуляція проводиться лише для комфорту самої пацієнтки, й на точність діагностики рідина в міхурі не має ніякого впливу. 

Якщо запис на УЗД сформовано через певний період після консультації, лікар може рекомендувати обмежити споживання газоутворюючих продуктів (свіжі овочі, фрукти, газовані напої), адже бульбашки газу іноді спотворюють зображення під час дослідження. 

Проводиться діагностика спеціальною тонкою, довгою насадкою з ультразвуковим датчиком на кінці. Для забезпечення стерильності безпосередньо перед процедурою на насадку надягається презерватив. Пацієнтка лежить на спині, підігнувши ноги в колінах. Лікар вводить датчик у піхву й розпочинає обстеження.

Переваги вагінального гінекологічного УЗД 

Ультразвукова вагінальна діагностика отримала широке схвалення та популярність завдяки своїм безсумнівним перевагам. Перш за все ультразвук – абсолютно безпечний для організму, тому його можна використовувати для обстеження годуючих груддю, пацієнток з низьким імунітетом та будь-якими захворюваннями. Протипоказань такий метод не має. 

Ультразвукове обстеження має високу інформативну цінність, адже показує стан внутрішніх органів без пошкодження шкірних та слизових покривів. Завдяки даним УЗД можна з максимальною точністю виявити ознаки захворювання, його форму, локалізацію та розповсюдження. В цьому має велике значення апарат, на якому проводиться обстеження: в нашому медичному центрі використовується апарат експертного класу ACUSON NX3 Elite. З його допомогою кваліфікований діагност легко виявить ендометріоз, запалення чи інше захворюванням матки та її придатків. 

Ще одна перевага вагінального УЗД – швидкість отримання результатів. Висновок можна зробити одразу, вже під час проведення процедури: не потрібно чекати результатів чи проводити зайві маніпуляції, варто лише зафіксувати отриману інформацію на папері. 

Вагінальне УЗД – це надійний спосіб вчасно виявити хвороби репродуктивних органів. Найважливіше – записатися на прийом лікаря та обстеження вже при перших проявах хвороби або ж в рамках щорічного профілактичного огляду. 

Телефонуйте за номером (097) 470-20-30 і записуйтеся на обстеження до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький»! Потурбуйтеся про себе та своє здоров’я!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом