записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

УЗД органів гепатобіліарної системи

Гепатобіліарну систему організму людини складають печінка, жовчний міхур, жовчовивідні протоки. Основним завданням органів системи є утворення та транспортування жовчі.

 

Гепатобіліарна система дозволяє здійснювати такі важливі процеси в організмі людини, як травлення та виведення з нього продуктів метаболізму. Неправильне функціонування даної системи органів призводить до порушення обмінних процесів, процесу детоксикації, імунного захисту організму.

Ультразвукове дослідження печінки

УЗ-дослідження печінки рекомендують провести у таких випадках:

  • є підозра на захворювання печінки;

  • травма черевної порожнини;

  • при підозрі на новоутворення в печінці;

  • контроль в процесі лікування;

  • плановий огляд.

Під час процедури лікар обстежує однорідність структури печінки, великі судини та їх дрібні гілки в органі, жовчовивідні протоки та їх розміри, прохідність проток, визначає розміри печінки.

 

Ультразвукове дослідження печінки не вимагає від пацієнта спеціальної підготовки. Якщо у пацієнта є схильність до підвищеного газоутворення, то рекомендуються за кілька днів до процедури виключити з раціону продукти, що стимулюють процес газоутворення. Зазвичай проводять процедуру УЗД натщесерце.

Особливості проведення УЗД жовчного міхура

Особливість обстеження жовчного міхура полягає в необхідності ретельного вивчення його протоки, ступеня скорочення органу та рівень утворення жовчі у відповідь на прийом їжі.

 

Спочатку діагностика проводиться натщесерце, після чого пацієнт снідає, і знову проводиться УЗ-діагностика  для того, щоб визначити, як функціонує жовчний міхур. Для отримання більше точних результатів дослідження пацієнту як сніданок рекомендується спожити жовчогінні продукти (наприклад, вершки, сметана, чорний шоколад). Це дозволяє оцінити, як скорочується орган, яка кількість жовчі утворилась, на скільки чисті протоки.

 

Під час процедури лікар-діагност звертає увагу на такі параметри жовчного міхура: форма, розміри, товщина стінок, утворення в просвіті, наявність каменів.

УЗД органів гепатобіліарної системи в МЦ "Оксфорд Медікал"

Насьогодні ультразвукова діагностика є найбільш інформативним та простим методом діагностики внутрішніх органів. Процедура не має протипоказань та наслідків та абсолютно безболісна.

 

Спеціалісти медичного центру використовують сучасний апарат УЗД з високою роздільною здатність, що дозволяє розпізнати найменші структури та виявити патологічні процеси на ранній стадії. Під час процедури лікар-діагност оцінює розміри органів, їх структуру, місце розташування, наявність новоутворень та запальних процесів.

 

Якщо вас турбують такі симптоми: біль у правому підребер'ї, відчуття важкості, нудота, печія, відрижка, то це перші ознаки порушення в роботі печінки. Печінка має здатність до швидкого відновлення, тому не варто відкладати похід до лікаря. Адже вчасно діагностувавши захворювання, ви зможете швидше повернутись до нормального здорового життя.

 

МЦ "Оксфорд Медікал Хмельницький" знаходиться за адресою: вул. Подільська, 93/1, тел.:70-20-30.

 

Текстові відгуки

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки