NEW! Первинний огляд у дитячого гінеколога та дитячого уролога 250 грн

УЗД органів гепатобіліарної системи

Гепатобіліарну систему організму людини складають печінка, жовчний міхур, жовчовивідні протоки. Основним завданням органів системи є утворення та транспортування жовчі.

 

Гепатобіліарна система дозволяє здійснювати такі важливі процеси в організмі людини, як травлення та виведення з нього продуктів метаболізму. Неправильне функціонування даної системи органів призводить до порушення обмінних процесів, процесу детоксикації, імунного захисту організму.

УЛЬТРАЗВУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПЕЧІНКИ

УЗ-дослідження печінки рекомендують провести у таких випадках:

  • є підозра на захворювання печінки;

  • травма черевної порожнини;

  • при підозрі на новоутворення в печінці;

  • контроль в процесі лікування;

  • плановий огляд.

Під час процедури лікар обстежує однорідність структури печінки, великі судини та їх дрібні гілки в органі, жовчовивідні протоки та їх розміри, прохідність проток, визначає розміри печінки.

 

Ультразвукове дослідження печінки не вимагає від пацієнта спеціальної підготовки. Якщо у пацієнта є схильність до підвищеного газоутворення, то рекомендуються за кілька днів до процедури виключити з раціону продукти, що стимулюють процес газоутворення. Зазвичай проводять процедуру УЗД натщесерце.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ УЗД ЖОВЧНОГО МІХУРА

Особливість обстеження жовчного міхура полягає в необхідності ретельного вивчення його протоки, ступеня скорочення органу та рівень утворення жовчі у відповідь на прийом їжі.

 

Спочатку діагностика проводиться натщесерце, після чого пацієнт снідає, і знову проводиться УЗ-діагностика  для того, щоб визначити, як функціонує жовчний міхур. Для отримання більше точних результатів дослідження пацієнту як сніданок рекомендується спожити жовчогінні продукти (наприклад, вершки, сметана, чорний шоколад). Це дозволяє оцінити, як скорочується орган, яка кількість жовчі утворилась, на скільки чисті протоки.

 

Під час процедури лікар-діагност звертає увагу на такі параметри жовчного міхура: форма, розміри, товщина стінок, утворення в просвіті, наявність каменів.

УЗД ОРГАНІВ ГЕПАТОБІЛІАРНОЇ СИСТЕМИ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Насьогодні ультразвукова діагностика є найбільш інформативним та простим методом діагностики внутрішніх органів. Процедура не має протипоказань та наслідків та абсолютно безболісна.

 

Спеціалісти медичного центру використовують сучасний апарат УЗД з високою роздільною здатність, що дозволяє розпізнати найменші структури та виявити патологічні процеси на ранній стадії. Під час процедури лікар-діагност оцінює розміри органів, їх структуру, місце розташування, наявність новоутворень та запальних процесів.

 

Якщо вас турбують такі симптоми: біль у правому підребер'ї, відчуття важкості, нудота, печія, відрижка, то це перші ознаки порушення в роботі печінки. Печінка має здатність до швидкого відновлення, тому не варто відкладати похід до лікаря. Адже вчасно діагностувавши захворювання, ви зможете швидше повернутись до нормального здорового життя.

 

МЦ "Оксфорд Медікал Хмельницький" знаходиться за адресою: вул. Подільська, 93/1, тел.:70-20-30.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

  • 1997 Закінчила Тернопільський медичний університет
  • з 1998 року  працювала в Старосинявській районній лікарні
  • з 2005 року працювала в Хмельницькому перинатальному центрі
  • з 2006 року працюю у Хмельницькому обласному кардіодиспансері
показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом