записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

УЗД молочних залоз

Ультразвукове дослідження молочних залоз - точний та високоінформативний метод діагностики, який допомагає візуалізувати особливості будови молочних залоз, оцінити структуру тканин, розпізнати відхилення та своєчасно виявити патологічні стани (формування утворень різного характеру). Також під час проведення УЗД лікар може взяти пункцію з підозрілих утворень для більш детального дослідження.

Різниця між УЗД та мамографією

Дані методи широко використовуються для дослідження молочних залоз. Мамографія - це рентгенологічний метод дослідження, УЗД є ультразвуковим методом. Вважається, що УЗД є безпечнішим, хоча доза опромінення під час проведення мамографії незначна. Як УЗД, так і мамографія дають чітке зображення високої якості. Різниця полягає у принципі дії. Мамограф дає можливість оцінити лише стан тканин молочних залоз. Апарат ультразвукового дослідження дозволяє обстежити також лімфовузли. УЗД високоінформативний метод при аналізі змін, які не вдається розглянути на мамограмі через анатомічні особливості пацієнта (наприклад, близьке розташування до грудної стінки).

Коли рекомендують провести УЗД молочних залоз?

УЗД молочних залоз є абсолютно безпечним обстеженням і може проводитись у будь-якому віці. Показання до проведення ультразвукового дослідження молочних залоз:

 • травми молочних залоз, запальні процеси;

 • огрубіння сосків та поява виділень з них;

 • зміна стану шкіри грудей;

 • зміни форми та розмірів грудей;

 • збільшення пахових лімфатичних вузлів;

 • діагностика будь-яких новоутворень в грудях;

 • контроль під час лікування захворювань молочних залоз.

Чоловікам теж іноді призначають УЗД грудей. В такому випадку головною метою проведення УЗД є виявлення вузлового або дифузного збільшення залози (у чоловіків такий стан може стати причиною розвитку раку грудей). Показаннями для проведення ультразвукового дослідження є:

 • збільшення розміру грудей;

 • поява ущільнень в залозах;

 • виявлення пухлин в яєчках, наднирниках;

 • після операції з видалення яєчок.

Проведення УЗД молочних залоз в МЦ "Оксфорд Медікал"

УЗД молочних залоз є цілком безпечною та безболісною процедурою. Лікар-діагност сканує груди за допомогою ультразвукового сканера та спеціального датчика, відзначаючи на моніторі підозрілі ділянки. Також лікар оцінює стан лімфатичних вузлів.

 

Розшифрувавши отримані дані, лікар складає висновок проведеного УЗД та передає його лікарю-мамологу.  В свою чергу, мамолог вас проконсультує детальніше, дасть відповіді на всі запитання, а в разі необхідності призначить лікування.

 

Якщо вас турбують неприємні відчуття в грудях або наявні симптоми захворювань, не гайте часу та записуйтесь на УЗД в МЦ "Оксфорд Медікал". Висококваліфіковані фахівці медичного центру проведуть процедуру УЗД на сучасному обладнанні, що дозволяє отримати точні результати.

 

МЦ "Оксфорд Медікал" в місті Хмельницькому знаходиться за адресою: вул. Подільська, 93/1, тел.: 70-20-30. Записатись на прийом до лікаря також можна он-лайн на сайті медичного центру.

Будьте здорові!

 

Текстові відгуки

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки