(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

УЗД легень в Хмельницькому

Легені – один із життєво важливих органів, порушення в роботі якого гостро відображаються на якості життя пацієнта,  а іноді навіть можуть викликати летальні випадки. 

Доцільна та вчасна діагностика – запорука швидкого одужання та уникнення серйозних наслідків хвороби. Одним із найсучасніших та найінформативніших методів діагностики вважається ультразвукове обстеження легень. Його суть полягає в направленні ультразвукових хвиль на цільову зону та зчитуванні «відбивання» цих хвиль. 

Оскільки кожен тип тканин має певну щільність та відбиває ультразвук по-різному, лікар-діагност може прослідкувати зміни в будові органу, вивчаючи зображення на екрані апарата.

ЩО ДІАГНОСТУЄ УЗД ЛЕГЕНЬ 

Проведення УЗ-діагностики допомагає пульмонологам та терапевтам встановити або відкинути такі захворювання:

  • набряк легень – стан, який загрожує життю пацієнта й характеризується потрапляннями рідкої частини крові у дихальний простір альвеол;

  • хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) – хронічна хвороба, яка характеризується зменшенням дихального протоку та руйнуванням деяких легеневих тканин. Воно виникає внаслідок тривалого дихання забрудненим повітрям і має необоротний або малооборотний характер;

  • пневмоторакс – явище, яке виникає через пошкодження зовнішніх стінок легень та характеризується потраплянням повітря в плевральну порожнину і збільшенням тиску на легені.

Ці та багато інших захворювань дихальної системи можна швидко та точно діагностувати в медичному центрі «Оксфорд Медікал» за допомогою УЗ-обстеження! 

КОЛИ ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ УЗД ЛЕГЕНЬ 

Таке обстеження може призначити лише лікар-пульмонолог або терапевт. Тривожними симптомами та сигналами до проведення діагностики може слугувати ускладнене дихання пацієнта, шуми в легенях, задишка, постійний кашель та критичні стани, коли грудна клітина або легені сильно травмуються. 

Наявність хронічних хвороб дихальної системи, вроджених патологій або наявності додаткових зовнішніх ризиків також є показанням до проведення ультразвукового обстеження легень.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ УЗД ЛЕГЕНЬ 

Процедура проводиться за допомогою спеціального апарата, який має датчик передачі та фіксації ультразвукових хвиль і екран, на котрий виводиться отримана датчиком інформація. 

Сама процедура проходить абсолютно безпечно та комфортно для пацієнта. Під час неї хворий знаходиться в стані спокою в горизонтальному положенні. На цільову зону (грудна клітина) наноситься прозорий гель, що покращує провідність ультразвукових хвиль. За допомогою спеціального датчика лікар обстежує легені пацієнта, проводячи апаратом по шкірі грудної клітини та оглядаючи орган з усіх сторін.

В результаті отримується чітка картинка та багатостороннє зображення легень пацієнта. На основі даних УЗ-обстеження лікар має право виставляти кінцевий діагноз, вносити поправки до вже існуючого висновку або призначати інші обстеження.

ПЕРЕВАГИ УЗД ЛЕГЕНЬ 

Сучасна медицина пропонує лікарям та їх пацієнтам досить широкий спектр діагностичних методів, але УЗД заслужено посідає перші позиції завдяки поєднанню інформативності, безпеки та доступності.

Перш за все, перевагою ультразвукової діагностики легень стає абсолютна безпечність для здоров’я пацієнта. Порівнюючи ультразвукові хвилі з радіологічним опроміненням (рентген-діагностика, МРТ, КТ), можна чітко відмітити відсутність негативного впливу на загальний стан пацієнта. Завдяки такій безпечності УЗД можна проводити стільки разів, скільки це необхідно, а протипоказання до обстеження повністю відсутні. Новонароджені та малолітні діти, вагітні жінки та годуючі груддю мами, хворі з онкологічними патологіям – усі ці категорії пацієнтів можуть сміливо проводити обстеження в нашому медцентрі та не боятися потенційних наслідків!

Окрім цього, діагностика ультразвуковими коливаннями дозволяє вивчати найглибші відділи легень, оглянути їх з усіх сторін. Безперечно, ультразвукова діагностика – надзвичайно необхідний метод у пульмонології, який дозволяє зберегти життя та здоров’я тисячам пацієнтів. 

Щоб записатися на прийом до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» та пройти обстеження, телефонуйте за номером (097) 470-20-30. Вчасно діагностуйте загрозливу хворобу та почніть лікування!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом