(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Доплерографія судин голови та шиї в Хмельницькому

Діагностика судин голови та шиї на сучасному УЗД апараті дозволяє виявити усі особливості захворювання й призначити правильне лікування. Своєчасне обстеження здатне запобігти появі ряду серйозних захворювань! 

Доплерографія – це неінвазійний метод, який ґрунтується на дослідженні кровотоку у судинах. Ультразвукові хвилі відбиваються від рухливих часток крові пацієнта, й дані виводяться на екран монітора. При використанні ефекту Доплера можна визначити швидкість кровотоку в окремих зонах, виявити порушення роботи у судинах – отримані дані повідомлять про потенційні небезпеки, й лікар зможе призначити потрібне лікування. 

Доплерографія судин шиї та голови дає уявлення про геометрію просвіту в судинах, наявність або відсутність анатомічних аномалій, звивисте русло, появу тромбів і бляшок. 

КОЛИ ТРЕБА РОБИТИ ДОПЛЕРОГРАФІЮ СУДИН 

Дуплексне сканування судин – це діагностичний інструмент, який потрібний під час обстеження пацієнтів з остеохондрозом, варикозною хворобою, тромбозом глибоких вен, атеросклерозом й деякими іншими захворюваннями. У більшості випадків лікар призначає доплерографію для локалізації ділянки з потенційною загрозою. 

Шум у вухах, погіршення пам’яті, частий головний біль, порушення сну, непритомність і запаморочення – це перші симптоми ураження судин шиї та голови. У таких випадках можуть спостерігатися неврологічні симптоми й розлади координації рухів. Доплерографія просто потрібна, щоб підтвердити або спростувати ознаки інсульту.

ВИДИ ОБСТЕЖЕННЯ Й ОСОБЛИВОСТІ

Доплерографія може бути декількох видів:

  • кольорова – під час процедури лікар може побачити на моніторі характер кровообігу, що підсвічується синім або червоним кольором залежно від напряму кров’яного потоку;

  • імпульсивно-хвильова – такий метод дозволяє оцінити швидкість потоку крові в судинах;

  • енергетична – показує швидкість циркуляції крові: при низькому кровотоку судини забарвлені червоним кольором, коли швидкість в нормі, то судини яскраво-жовті.

Найбільш затребуваний метод діагностики – УЗДГ, який виявляє патології судин у пацієнтів будь-якого віку. 

ЯК ПРОХОДИТЬ ОБСТЕЖЕННЯ

Перед скануванням судин треба виключити прийом судинних лікарських засобів. Спеціальну підготовку проводити не потрібно, хіба що не палити й не вживати алкогольні напої перед процедурою. 

У медичному кабінеті із сучасним УЗД-апаратом пацієнт розташовується на кушетці. Лікар використовує спеціальний гель, наносить його на певні точки голови та шиї, включає датчик для передачі сигналів на монітор. Дослідження може тривати від 20 хвилин до 1 години. 

Доплерографія судин голови та шиї в клініці «Оксфорд Медікал Хмельницький» – це кращий варіант обстеження!

Після сорока років таку процедуру слід пройти в обов’язковому порядку, щоб своєчасно виявити потенційні захворювання. Наприклад, якщо людина відчуває затискання шийного відділу хребта, скаржиться на погіршення зору й часті непритомні стани. Не варто боятися такої методики діагностування, отримані результати – це ще не діагноз. Тільки фахівець-невролог або судинний хірург приймає рішення про тактику лікування після аналізу отриманих даних, а вони дуже важливі для постановки правильного діагнозу.  

Доплерографія судин голови та шиї, зроблена у клініці «Оксфорд Медікал Хмельницький», допоможе визначити стан венозного кровотоку, побачити зміни еластичності й товщини стінок судин, виявити міру порушення й причини поганого самопочуття. Це сучасний спосіб діагностики для постановки точного діагнозу й ефективного лікування пацієнтів будь-якого віку!

Телефонуйте (097) 470-20-30 або (0382) 70-20-30 й записуйтеся на прийом! Якісна діагностика дозволить підібрати кращу терапію!


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар УЗД: Левицька Анна Вячеславівна

інформація про лікаря

  • 1997 Закінчила Тернопільський медичний університет
  • з 1998 року  працювала в Старосинявській районній лікарні
  • з 2005 року працювала в Хмельницькому перинатальному центрі
  • з 2006 року працюю у Хмельницькому обласному кардіодиспансері
показати повний текст
Лікар УЗД: Хитра Ірина Сергіївна

інформація про лікаря

1999-2005рр. Навчалася у Тернопільському медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського на спеціальності «Лікувальна справа».

2005-2008рр. Навчалася у Тернопільському медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського на факультеті післядипломної освіти, спеціальність «Хірургія».

2008р. Проходила курси УЗД у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука.

У 20013р. та 2018р. Проходила передатестаційні курси у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука.

2018р. Проходила курси «Пренатальна діагностика» у Тернопільському медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського.

2009-2016рр. Працювала лікарем УЗД у ДЗВКЛ, м. Тернопіль.

2015-2019рр. Працювала лікарем УЗД у ФОП Помазанський О. О., м. Тернопіль.

2016-2018рр. Працювала лікарем УЗД у КП «ТМЛДЦ» ТМР, м. Тернопіль.

2019р. Працювала лікарем УЗД у медичному центрі Оксфорд Медікал, м. Житомир.

З 2020р. Працює у медичному центрі Оксфорд Медікал Хмельницький.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом