(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Лікування мозоля в Хмельницькому

Мозоль – це досить непомітна проблема, яка часто ігнорується, але приносить досить багато дискомфорту. Його сприймають в більшій мірі як естетичну ваду, але варто згадати, що чим більші розміри мозолі, тим сильніше проявляється больовий синдром, а ходити у взутті стає все важче. 

Щоб уникнути подібних труднощів, варто звернутися за медичною допомогою до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» та видалити мозоль!

Медики розрізняють декілька видів мозолі. Всі вони досить розповсюджені й можуть виникати у дітей, чоловіків, жінок та пацієнтів похилого віку. Оскільки наша шкіра володіє певного роду «пам’яттю», мозолі часто рецидивують, псуючи якість життя пацієнта.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ МОЗОЛЯ 

Найрозповсюдженіша причина появи мозоля – незручне взуття, яке тисне на одне й те саме місце на нозі. Стимулюючим фактором виступають певні індивідуальні особливості складу шкіри пацієнта та будови стопи. 

Досить поширене явище, коли мозоль утворюється на місці вирослої кісточки, що знаходиться в районі фаланги великого пальця й сильно виступає вперед. Це місце особливо піддається впливу взуття, й тому на ньому з часом з’являється загрубіння та болючі відчуття.

СИМПТОМИ МОЗОЛЯ 

До загальних симптомів відноситься такі:

  • дискомфорт під час ходи;

  • загрубіння невеликої ділянки шкіри;

  • нечутливість ураженої ділянки;

  • ороговіння верхнього шару шкіри в конкретному місці на стопі.

Окрім загальних симптомів, кожен вид мозоля має свої характерні ознаки. 

Сухий мозоль вражає лише верхній шар шкіри і проявляється у вигляді затверділої, нечутливої ділянки з сухими кірками. Водяні мозолі мають вигляд пухиря, в середині якого знаходиться прозора, водяниста субстанція без неприємного запаху. Кров’яні мозолі дещо схожі на водяні, але всередині пухиря можна розгледіти червону рідину, яка є сумішшю сукровиці та крові. Стрижневі мозолі – це, по суті, ускладнена форма сухого мозоля. Для такого різновиду притаманна наявність кератинового стержня, який проникає в глибокі шари шкіри та інших тканин. Такі утворення приносять досить сильний дискомфорт та супроводжується больовим синдромом, а за часом кератиновий стержень росте та травмує все більше тканин. 

Саме тому варто якомога швидше звернутися за професійною допомогою та видалити мозоль! Швидко та безболісно позбутися мозоля можна в нашому медичному центрі. Процедуру проводить лікар-хірург з величезним досвідом та високою кваліфікацією.

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ МОЗОЛЯ 

Мозоль діагностується візуально – на консультації у хірурга або дерматолога. 

Для уточнення характеру проблеми іноді додатково використовують дерматоскопію або роблять забір матеріалу для подальшої біопсії. Така процедура відбувається під місцевою анестезією: лікар вирізає невелику частку ураженої ділянки й одразу накладає шви. Далі матеріал відправляється на лабораторні дослідження.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ МОЗОЛЯ 

Існує декілька способів позбудитися набридливого мозоля: кріодеструкція, видалення залізними фрезами або кюретаж. Один із найсучасніших та найбезпечніших способів – радіохвильове видалення. Дана процедура проводиться в медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» та вважається абсолютно безболісним методом, що дозволяє назавжди позбудитися проблеми!

Процедура відбувається із застосуванням спеціального апарату, який виділяє радіохвилі та надзвичайно ювелірно зсікає саме уражені тканини, не травмуючи та не зачіпаючи сусідні. Така процедура займає мінімум часу, не потребує уведення анестетиків, а пацієнт може самостійно йти додому одразу після оперативного втручання. Відсутність реабілітаційного періоду та ефективність процедури стали основою для широкого застосування такої методики й її популярності серед лікарів та пацієнтів.

Окрім оперативного лікування, в боротьбі з мозолями досить добре проявляють себе місцеві засоби: протимозольні пластирі, пом’якшуючі креми та мазі. Та навіть після проведення оперативного втручання, краще займатися профілактикою рецидивів. Вона полягає у носінні лише зручного взуття, регулярній заміні взуття (щоб воно не тиснуло на одну й ту саму точку протягом тривалого часу), використанні індивідуально підібраних супінаторів, бандажів або інших пристосувань. 

Мозоль не несе небезпеки для здоров’я, але без нього життя стає значно кращим! Позбудьтеся набридливої проблеми – телефонуйте (097) 470-20-30 до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» та записуйтеся на видалення мозоля!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.50, голосів: 2 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом