Лікарі-хірурги – це спеціалісти, котрі займаються найрізноманітнішими патологіями травного тракту, опорно-рухового апарату, сечостатевої системи, сполучних тканин, нервової та серцево-судинної системи.
Особливістю їх роботи є методи лікування: хірурги допомагають здолати недуги за допомогою операцій: інколи саме оперативне втручання стає єдиним можливим методом повного одужання!
Пройти консультацію хірурга зручніше за все буде у медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький». Наші лікарі використовують лише перевірені технології й підходять до кожної ситуації індивідуально. Завдяки сучасним методикам операції проводяться швидко, максимально безпечно та не травматично!
Коли звертатися до хірурга
Звернення до хірурга може відбуватися напряму або через інших вузьких або широкопрофільних фахівців. У першому випадку до лікаря потрібно йти, коли ви спостерігаєте:
новоутворення на шкірі або тілі;
рани, що погано загоюються;
гематоми;
гнійні захворювання шкіри.
Направити до хірурга може лікар будь-якої спеціалізації – гінеколог, уролог, проктолог, терапевт, гастроентеролог, невролог чи педіатр. Хірургія здатна вилікувати хвороби будь-яких систем та органів, адже існує декілька специфічних направлень у цьому розділі медицини:
До хірурга звертаються з апендицитом, травмами, конкрементами сечоводів або жовчного міхура, злоякісними пухлинами різної етіології, ліпомами, атеромами, кістами, грижами, флебітом, гемороєм, парапроктитом, анальними тріщинами, тромбофлебітом, міомами та безліччю інших вроджених і набутих патологій.
Причини виникнення хірургічних патологій
Медицині досі невідомі точні причини появ багатьох новоутворень та інших патологій у хірургії, та дослідження стверджують, що факторами ризику стають спадкова схильність, надмірні фізичні навантаження на тіло, супутні захворювання, особливо ті, що пов’язані з порушенням обміну речовин, вживання генно-модифікованих продуктів. Та, на жаль, багато випадків не мають очевидних причин захворювання.
В нашому медичному центрі лікар зробить усе, щоб виявити причину хвороби, ефективно її здолати та мінімізувати вірогідність повторення проблеми.
Лікування та діагностика в хірургії
В якості діагностики хірурги використовують інструментальні та лабораторні методи:
рентгенографія – використовується при патологіях кісток та суглобів;
магніторезонансна томографія – більш точний аналог рентгенографії, що дозволяє виявити захворювання на найперших стадіях;
комп’ютерна томографія – широко використовується при хворобах головного мозку;
ультразвукова діагностика – допомагає виявити утворення та запалення в м’яких тканинах, дозволяє оцінити структуру ураженої ділянки;
біопсія – використовується при новоутвореннях, передбачає забір частинки пухлини для подальшого аналізу;
пункція – метод забору внутрішнього вмісту пухлини, що передається на дослідження в лабораторію;
гістологічні аналізи біоматеріалу – дають можливість виявити доброякісність та злоякісність патології;
біохімічні аналізи крові – показують вплив хвороби на всі системи, відкривають лікарю внутрішні процеси в організмі.
Додаткова інструментальна та лабораторна діагностика необхідна при будь-якому хірургічному захворюванні. Тільки після отримання результатів лікар має зможу призначити метод оперативного втручання.
Це може бути лазеротерапія, коагуляція, артроскопія, лапароскопія, гістероскопія й інші малоінвазивні процедури. Класичні оперативні втручання зараз використовуються мінімально. Це пов’язано з їх складністю, тривалістю, травматичністю та довгим періодом відновлення. Медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький» використовує сучасні методи хірургічних втручань, тому класична операція застосовується лише в критичних випадках, коли через певні фактори малоінвазивні методики провести неможливо.
Запишіться на прийом до хірурга нашого медичного центру, щоб позбутися патології та жити повноцінним життям!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ